0

0

Jedziemy z nimi do spodu.VeB !

2

Jak dla mnie to na podwyżkę zasłużyli na pewno : Pedri,Yamal,Raphinha,Kounde i Martinez

0

Nie no polujcie juz na tego Isaka jak juz co

2

Pedri podobnież oddal statuetkę Szczęsnemu w szatni

0

Ja wierze we Flicka ze z tego Neymara by zrobil dobrego grajka

3

Nie no Ferran do zmiany jak dla mnie. Jeszcze sie Panowie nie cieszmy,bo pilka jest nieprzewidywalna

1

Szefuncio nasz kochany jak wszedl. Brawo! Trzymac wynik do przerwy

0

Ale meczyk. Tylko niech nic nie odwala xd

1

Nie no to jakas tragedia jest

0

Co tu sie stalo XD

3

Flick i cala druzyna dajcie nam dobre widowisko. Jeszcze pol godzinki Panowie i Panie !

0

Barco wierzymy w was ! ! VeB !

0

Niech mi ta kierda gruba zejdzie z oczu

1

@Fermin Wez cos tam pierdolnij z dystansu Ferminek

0

Sklad piękny. Zdobyć szybko bramki, najważniejszych zmienić aby odpoczęli i dawać to Atletico ! VeB !

1

Ciekawi mnie czemu tak Casado odsunal od skladu...

6

Lige mistrzow wygrac i 90 mln do budzetu

2

@tbas Od Laporty to sie odpier...

0

@kejdzi Kazdy by chcial aby Real trafil na Atletico :D

0

@partymaker To widze nie ogladales meczu

5

Co jak co ale De Jong dzis tez nie najgorzej zagral

0

To zart z tym Fortem?

0

@gilbert3 Czuje ze Flick by wyciagnal z niego duzo. Pza tym jest piekielnie szybki. Raphinha nie strzelal za duzo bramek tez a teraz zobacz co robi. Troche optymizmu kolego xd

1

Jakby Flick wyciagnal maxa z takiego Neymara to byłoby cudowne xd

0

Jesli maja wylozyc kase to proponowalbym Doku lub Isaka

24

Barca prosze was nie odwalcie znowu nic glupiego w poniedzialek

9

Celta prowadzi ! To moze byc piekny weekend

0

@Chudini123 Na wyprzedzenie ich sorki

1

Hahahha Madrycioki sie potknely. Jest szansa na dogonienie ich :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?