No to tak : Tah,Araujo,Kounde,Garcia,Christiensen,Martinez i Cubarsi. Ja bym zostawil Garcie bo obiecujaco wyglada a wywalilbym Christiensena. Srodek ladnie mamy zaklepany. POriorytet to lewe skrzydlo i boczny obronca. Ze szkolki kogos wziac albo dac szanse Vale
Pedriego lapaly kontuzje, przychodzi Flick i robi z niego najlepszego pomocnika na świecie. Obaj sa niesamowici. Potrójna korona jest nasza a Pedriemu życzę złotej piłki
Nie no nie wierze xD Lewy dostaje 3 czy tam 4 mecze za gesty rękoma a za taki faul tylko 1 xD Zeby Arsenal dzis im zepsul minki i w dwa el clasico wyj*bac ich
0
ja pierdziele....
0
No niech sie lepiej obudza bo moga stracic..
2
Ale Inigo to jest szefu na obronie. Nigdy bym sie nie spodziewal ze bedzie w podstawowym. Ladnie go Flick odbudowal
2
Trzeba szybko strzelic brameczke na 2:0. Bo znajac ich jakiegos farfocla strzela. Piekny gol Pedriego. Oby jeszcze lepiej zagrali w 2 polowie
0
@Kibicodlat5 Niespodzianke bedziesz mial po meczu jak bedziesz widzial 5:0 dla Barcy
3
Ja tam ufam Martinowi. Jedziemy z nimi Panowie! VeB!
1
Fort na lewej stronie ? Malo przekonuje. Mam nadzieje ze jesli tak sie stanie to Fort przymknie mi buzie. Kto z was ma stresik przed finalem? :D
0
Ferran na spokojnie cos trafi. Mam mieszane uczucia co do meczu,ale patrzac jakich mamy wspanialych zawodnikow to wnioskuje ze na spokojnie wygramy to
0
No to tak : Tah,Araujo,Kounde,Garcia,Christiensen,Martinez i Cubarsi. Ja bym zostawil Garcie bo obiecujaco wyglada a wywalilbym Christiensena. Srodek ladnie mamy zaklepany. POriorytet to lewe skrzydlo i boczny obronca. Ze szkolki kogos wziac albo dac szanse Vale
1
Jak Ter Stegen będzie stal to przegrana od razu XD Nie no Flick od razu nie wrzuci Ter Stegena po kontuzji. Wojtuś rob robote i wygrywamy to
0
@Kasy Duzo osob co slysze typuje na Real. Cos czuje ze to juz nie bedzie taka prosta droga.
6
Duzo osob typuje ze Real wygra z Barca jutro. Troche stresik jest
1
Pedriego lapaly kontuzje, przychodzi Flick i robi z niego najlepszego pomocnika na świecie. Obaj sa niesamowici. Potrójna korona jest nasza a Pedriemu życzę złotej piłki
4
On ma dopiero 22 lata. Niesamowity jest
0
Namieszal w skladzie ladnie Flick. Ale dobrze odpoczywac ! VeB !
0
idziemy po la lige ! Veb !
6
Torre niech w 1 składzie bedzie,Fort i Christiensena wpuścić i bede zadowolony :D
1
@NoswaR Robert nie jest pępkiem świata. Już nie raz pokazywaliśmy ze bez niego potrafimy grac
1
Ferran da rade,spokojnie/Zdrowia Lewy !
4
Jeszcze Atletico dostalo wlasnie brame w ostatnich minutach. Pieknie
0
@comtedurgell Mowie ogolem jakby tak bylo
3
Teraz sobie wyobrazcie w finale LM do przerwy dostawac 3 i 4:3 wygrac xd
5
Nie no Barca jest niemozliwa z tymi Remontadami
0
Nie no nie wierze....
1
Reeeeeeekiiiiiin
0
No i gitara. Ale widac u nas ze jesteśmy spompowani,ale licze ze zgarniemy wszystko
2
Nie no nie wierze xD Lewy dostaje 3 czy tam 4 mecze za gesty rękoma a za taki faul tylko 1 xD Zeby Arsenal dzis im zepsul minki i w dwa el clasico wyj*bac ich
0
Ladnie pomylono hymny w meczu Aston Villi XD
0
Krótko mówiąc Barca zbyt pewnie sie poczuła z tym wynikiem 4:0
0
Panowie nie oglądałem 1 połowy. Ale po statystykach wnioskuję że tragedię grają.