2

@shinthps może kolega kanibal... ;)

1

@MateS nigdy, alkohol to zło!

1

@Hajny ta śnieg... powiedz prawdę że Ci się łupież sypie a nie żaden śnieg...

1

@Mezocyklon87 tylko czy to jest plus czy jednak minus, bo że dziewucha inteligencją nie grzeszy to widać i słychać, a skoro Braun taki wykształcony i inteligentny a takie głupstwa czasem plecie/robi to tylko jeszcze gorzej o nim świadczy, chyba że robi to z premedytacją a to już pod inne rzeczy (kraje) podchodzi...

0

@Yoshi94 przed chwilą przez przypadek trafiłem:
https://zywienie.medonet.pl/produkty-spozywcze/napoje/pij-ten-napoj-regularnie-wydluza-zycie-co-najmniej-o-dwa-lata/735ylq5

Znajdź mi artykuł (poparty badaniami) w którym napiszą że palenie fajek wydłuża życie...

1

@Marian_Pazdzioch tak, nie robią się wtedy odciski

7

@MesQueUnClub96 bez jaj, brakuje tylko loga PiS w którymś z rogów ekranu...

0

@Yoshi94 Nie, za mało. Cały dzień wczorajszy szukałeś czegoś pozytywnego?
;)

0

@messi33 alkohol to zło, nie idź tą drogą, ona nie kończy się dobrze.

0

@1marcinxd brzydki kolor

0

@michal26 "Jaki celebrytka z tiktoka."


Przyszły prezydent???
Tak wiem że to miało być zabawne, ale nawet to sztucznie wyszło...
Szanujmy sie i swoją inteligencje jak o tym wspominasz.

Mówisz że to biznesmen, a myślisz że jest bardziej znany dla wyborców, szczególnie młodych, których konfa ma sporo, z jego biznesów czy z śmiesznych filmików w internetach...?
Pytanie retoryczne.
To trochę taki Hołownia bis. Poszedł do polityki na bazie rozpoznawalności medialnej, coś tam ugra, ale potem jak i na Hołowni się ludzie poznają i będzie pikował w dół.
To nie jest materiał na prezydenta.
Zresztą żaden z kandydatów nie jest...

0

@michal26 ja jeszcze nie wiem na kogo zagłosuje (czy w ogóle) ale "w imię zasad" na pewno nie zagłosuje na najbardziej skrajne i niebezpieczne ugrupowania (ich przedstawicieli) jak Lewica i Konfederacja.

"Byli i wyborcy Lewicy i TD i będą głosować właśnie na Mentzena."
Celebryta z tiktoka prezydentem, tego jeszcze u nas nie grali...

0

@michal26 "Jak Nawrocki, to na 95% Trzaskowski wygra. Mało kto z Konfy pójdzie na Nawrockiego głosować."

Przecież już przedstawiciele Konfy, jeśli się nie mylę to Bosak zapytany kogo by poparł w drugiej turze gdyby był Trzaskowski i Nawrocki to trochę pokrętnie ale powiedział jasno że lewicowego Trzaskowskiego nie poprze na pewno.

0

@Yoshi94 No nie.
"Z opracowań naukowych, podsumowujących aktualny stan wiedzy wynika, że optymalne dla zdrowia jest umiarkowane picie kawy (3-5 filiżanek dziennie), co może zmniejszyć ryzyko rozwoju choroby niedokrwiennej serca o 11-13%."

https://ncez.pzh.gov.pl/choroba-a-dieta/kawa-dobry-czy-zly-nawyk-2/#:~:text=Z%20opracowa%C5%84%20naukowych%2C%20podsumowuj%C4%85cych%20aktualny%20stan%20wiedzy%20wynika%2C,zmniejszy%C4%87%20ryzyko%20rozwoju%20choroby%20niedokrwiennej%20serca%20o%2011-13%25.

Kawa ma swoje wady ale też ma i zalety.
Podaj mi coś podobnego a propo np papierosów...

1

@tomek8756 ja bym poszedł dalej, w ogóle zabronił papierosów i alkoholu i traktował je jak narkotyki (od strony prawnej).

8

@Kgorecki2500 Przyszły wyborca/członek Konfederacji????
;)))

1

@Eklerek ulubione?? hmmm, to będzie tak: (kolejność przypadkowa): barszcz z uszkami, krokiety i pierogi z kapustą i grzybami, ryba po grecku, sałtka warzywna, śledzie.
To chyba tyle, nie przepadam za to za rybami smarzonymi, w szczególności karpiem.

0

@Criss18Barca "Widziałem ten mecz, ale tam wałki sędziowskie szły..."

I o dziwo nie chodziło o mecz Realu...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10353074#comment-10353079

2

@Eklerek niech on dalej się bawi w celebryte z tiktoka, ale do polityki niech się lepiej nie bierze.

0

@MichuZ44 spokojnie, trochę cierpliwości i zaraz będą białe święta... wielkanocne.

2

@NeroTFP1 To podobnie jak ja w szkole średniej na wychowaniu fizycznym.
Być może miał nieco trudniejszych rywali, ale to szczegół.

0

0

@Aragorn33
No i nie wyszło, a miało być niemal wszystko gotowe do rozgrywania spotkań:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15085531#comment" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15085531#comment-15085635
;)))

2

@Damiain w Smyku

1

@Nightraider fakt, już zapomniałem o pasterzu.

0

@marcin62 Koeman wróć!
;))))

0

@barteq " miał mnóstwo miejsca"
Pytanie czy o tym wiedział, zwykle napastnicy nauczeni są że szybko w polu karnym ktoś do nich doskakuje i uczą się jak najszybciej oddać strzał.
Ale ogólnie sie zgadzam, że wczoraj zabrakło po prostu skuteczności.

0

Jak to było mister Flick:
"jesteśmy szczęśliwi, że gó*niany listopad [tłumaczenie dosłowne] się skończył i teraz zaczyna się grudzień [śmiech]."
...
A tak poważnie, miałem ciężki wyjazdowy weekend i nie dałem rady wczoraj wieczorem obejrzeć meczu, dziś tylko skrót tutaj dostępny oraz pare komentarzy przeczytane.
Ogólnie nie było źle, graliśmy, stwarzaliśmy sytuacje, zabrakło skuteczności.
Ale takie mecze, z takim rywalem i na swoim stadionie to musi być komplet punktów jak chcemy wygrać majstra.
Wieczorem jak byłem zmęczony i się wcześniej położyłem to odpuściłem sobie mecz bo byłem przekonany że to będzie formalność i 3 punkty na konto wpadną, a tutaj taka przykra z rana niespodzianka.
Zepsuliście mi poniedziałek...

1

@MesQueUnClub_87 Puma w avatarze.

1

@FcPortoFan1999 żeby awansować potrzeba zadaniowca, także Michniewicz wracaj!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?