0

@szela1899 ehhh i musiałeś się zniżyć do tego poziomu...

9

@szela1899 młody jesteś jeszcze widać. Nie widziałeś ich meczów z Bayernem w LM.

2

Real wygrywa 5:2, czyli podobny wynik jak nasz wczoraj i jakby ktoś tylko na to patrzył to by wielkiej różnicy nie widział.
A kto oglądał oba mecze widzi kolosalną różnice pomiędzy nami a nimi.

0

@Szmulek to puchar a nie liga.

0

@Szmulek to puchar...

0

@Szmulek no taka że puchar to puchar a liga to liga...

2

@Szmulek to puchar...

0

Sędziowie po tych filmikach Realu tak ich nie lubią że zrobią wszystko by ich przepchnąć by znów dostali lanie od Barcelony.

1

@Kgorecki2500 im więcej tym lepiej.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@leomessi1710 z bierzmowania wpisz.

0

@Miszak i pewnie się jeszcze uśmiechasz wtedy ;)

0

3 dni temu tankowałem 95ke po 6,03, dziś na tej samej stacji 6,37.
Coś przegapiłem? Coś się zadziało na świecie że taki szybki wzrost?

1

@FcPortoFan1999 tylko Złote Przeboje, jam człowiek starej daty. Nowa "muzyka" mnie nie kręci. Kiedyś to było...

1

@okiemtypera_lucaxx95 ale innym razem stanie pociąg w szczerym polu i zmiana o kilka godzin się przesunie...
jak to mówią kij, znaczy miłość ma dwa końce.

1

@Derean nie no, Viniciusa tak tanio nie oddadzą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96 możliwe, sam się juz pogubiłem.

0

@Nightraider to pisz precyzyjniej ...

0

@SelloutCrowd Co do Fatiego to nie wiem, ale blondas podpisywał przedłużenie z tą odroczoną płatnością już u Lapcia kapcia.
@MesQueUnClub96 a nie odwrotnie?

0

@Nightraider coś mnie ominęło? Vinicius naprawdę oskarżył Ancelottiego o rasizm????
Nawet on nie jest chyba tak głu..
Choć sam już nie wiem.

0

@gaucho104 A to że nikt mi nie pasuje w swoich poglądach ( bo jeden "lepszy" od drugiego) i np w ogóle nie zgłosuje to odbiera mi prawo do krytykowania?

5

@brzucho no ja o tym napisałem w drugim zdaniu, te wybory to porażka. Nie ma żadnego poważnego kandydata.

11

@clyde albo celebryci internetowi w postaci Hołowni czy Mentzena...
Te wybory to porażka, obojętnie jak się skończą.

4

@jacobFCB Jak nigdy kibicuje Braunowi żeby kandydował ;)
Pan JKM zapomniał dodać, że najwięcej głosów to odbierze Panu Mentzenowi...

2

@PeterMaro Twoja opinia do której masz prawo, ja jednak zostaje przy swoim zdaniu.

3

Pisałem już wcześniej jeśli to nie jakieś zapisy w kontraktach z klubem czy sponsorami to dla mnie jest to słabe zachowanie (bez względu kto to robi), w szczególności do małych dzieciaczków.
Nie rozumiem, czy jakaś ujma by im się stała gdyby normalnie do zdjęcia zapozowali?

0

@Yoshi94 no właśnie ja oceniałem ogólnie, a nie przez pryzmat aktualnej formy.
Jakby tak patrzeć to pod koniec roku gdy my mieliśmy zadyszkę, a Real odrabiał do nas punkty w lidze i nawet nas wyprzedził to inaczej byśmy oceniali.
Dlatego zaznaczyłem że nie chodzi o aktualną dyspozycję a ogólnie, o wartość, umiejętności, potencjał, zdobyte sukcesy drużynowe i indywidualne itd.

0

@lucca87 cZemu akurat Camavingie wybrałeś a nie np Valverde???
Moze faktycznie z tą pomocą to blizej remisu jest (szczególnie po odejściu Krossa). Jak wyżej chodziło mi o całokształt, a nie aktualną dyspozycję.
I co jak co ale szacunku do piłkarzy uczyć mnie nie musisz, bo choćby nazwisko pewnego portugalskiego piłkarza (już na emeryturze) pisze z dużej litery, wbrew większości na La rambli.

0

@ali3gator z obroną się zgadzam, pomoc bym postawił może na równo, ale przód jednak chyba dla Realu.
po raz kolejny nie chodzi o aktualna formę bo tutaj zdecydowanie wygrywamy w każdej formacji, no może poza bramka...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?