0

@ali3gator no właśnie niespecjalnie. Ja bym jednak te znaki dał odwrotnie tak ogólnie patrząc na nazwiska., tyle że widać u naszych formę i ten głod wygrywania. Do tego kapitalnie wyglądali w tym meczu fizycznie, w przeciwieństwie do Realu. Tam szczególnie w obronie się ruszali jak ciężkie kobyły. Naprawdę nie kumam jak Ancelotti wiedząc jak gra ostatnio Barca, jak wyglądał ostatni klasyk, wystawia na środku obrony takiego wolnego klocka jak ten Tuchammeni czy jakoś tak. O wiele lepiej moim zdaniem wypadł by o wiele szybszy ten Asencio. Tak Raphini by nie pościł przy jednej z bramek.
Ale to ich problem. To że muszą grać nazwiska a nie forma i umiejętności.
Na szczęście u nas nie ma takiego przymusu bo inaczej to de Jong dalej by sabotował w pomocy. A tak grają młodzi co sobie nazwisko dopiero wyrabiają, a grają bo w tym momencie są po prostu lepsi.

0

@Toretto ok, rozumiem tutaj argumentacje, ale na drugim jest Lewy...

1

@LambiPL u mnie zagrożenia życia aż tak nie było. Ale raz poszedłem do psychologa i nie wiem może źle trafiłem, ale dla mnie jakiś stek bzdur to był. A zaleceniem było uprawianie yogi...
Potem od razu sam poszedłem do psychiatry i tak już ponad 2 lata jestem na lekach. Jest ok.

1

@sintesox ja korzystałem z usług psychiatry. Piszę poważnie, poszedłem trochę na skróty bo nie jestem typem który się zwierza na kozetce u psychologa czy psychoterapeuty.

1

@Archie czy to jest naprawdę potrzebne z takimi małymi dzieciakami? Jakaś wielka ujma by się stała jakby normalnie zapozowali dla tych brzdąców?
Czy to kwestia jakiś paragrafów w umowach piłkarzy?

0

@Kidd jeszcze daleko mu do męczennika. Gość juz dawno przebił sufit do którego inni nawet nie doskakują.

11

@VeB 1899 on też nie jest nawet najlepszy w swoim klubie...
On jest najlepszy jedynie w pajacowaniu i irytowaniu ludzi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MesQueUnClub96 juz w tym roku. 2x w ćwierćfinale Lm, 2x w półfinale PK i dwa mecze ligowe (wiosna i jesień). Bilans 6 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek, bilans bramkowy 25:3.
Jedziemy!!!!

1

@abram3k czy ja wiem czy mecz w kontekście walki o wicemistrzostwo jest najważniejszym...
Jedziemy po tryplet!!!
;))))

0

@Kozinho. W sesnie?
W sumie 3 finał w koszulce Realu i jego 3 bramka.
Fakt że mało do tej pory (i oby tak zostało) zagrał tych finałów, ale w sumie strzelał w każdym w jakim zagrał w ich koszulce.

3

Co on pierdzieli? Jak rozwiązana sytuacja?? Przecież to tylko tymczasowe zawieszenie braku rejestracji do czasu rozpatrzenia sporu przez właściwy sąd.
On gada jak potłuczony jakby wszystko już było załatwione.
Ale on mnie już irytuje tym swoim gadaniem.
Mam nadzieję że to jego ostatnia kadencja i więcej takich klaunów na czele tak wspaniałego klubu nie ujrzymy.
Ten klub zasługuje by zarządzał nim profesjonalista z najwyższej półki.

4

@MesQueUnClub_87 Vinicius na pewno nie wie.

1

@Kinginiesta dzięki, dodam do listy. A akurat został mi tam ostatni odcinek Ślebody, więc po tym może zerkne na to.

0

@Kinginiesta gdzie to puszczają?

0

@shinthps "Wiadomo, ze biedniejsi przeżywają to na inny sposób, bardziej dotkliwszy pod względem samego bytu, ale tu nie chodzi o to by to porównywać."

No właśnie chodzi, przynajmniej autorowi tego wątku.

1

@Lucerfi "Albo się patrzy na interes narodowy, albo nie. Bo śmieszą mnie wpisy typu "nie zagłosuję na Konfę, bo boję się o swoje bezpieczeństwo", co wynika z wpisu kolegi do którego odpowiadałeś"

Nie musisz się bać, możesz oznaczyć. A takie spłycenie tematu i mówienie że albo się patrzy na interes narodowy albo nie w kontekście partii politycznych jest po prostu dyletanckie.

0

@Tomaszekkkkk ja mam 40 lat, doskonale pamiętam wcześniejsze rzady choćby AWSu czy SLD.

0

@shinthps widzisz, ty dalej o jakiś sentymentach, a ja tylko się odnoszę do Twojego wpisu o rzeczach materialnie wartościowych.
Żeby nie było, nawet dla nich to jakas forma tragedii/dramatu (choć i tak nie porównywalna z osobami którzy nie dysponują milionami i tracą w ten sposób swój niemal cały dorobek życia), nawet ze względu na strach przed żywiołem. Pewnie do jakiś rzeczy mogą być mniej lub bardziej emocjonalnie przywiązani, ale jak pisałem jeśli chodzi o wartości materialne to nie jest to dla nich jakąś wielka sprawa.

1

@GeneralXavi dla MNIE dojrzałością jest nie głosowanie na skrajności z prawej czy lewej strony. Bo to nigdy się dobrze nie kończy.

2

@ranger3120 kiedyś lubiłem to oglądać. Zwłaszcza początkowe sezony. Później już, szczególnie te bez Shina to już nie to.

To te czasy sprzed Netflixow i innych, gdzie się oglądało to co aktualnie w tv leciało. Więc wybór był ograniczony (w konkretnym czasie) i lubiło się co było.
Teraz przy takim wyborze możliwości jakbym miał zasiadać do tego serialu, zakładając że go nie widziałem wcześniej, to nie wiem czy bym odpalił.
Pamiętam jedynie że wtedy mi się podobał.

0

@shinthps pisałeś o wartościowych przedmiotach to ci odpisałem.

"drugiego van Gogha nie dostanie."
To za kasę z ubezpieczenia kupi sobie Moneta.

1

@Safrani a jakie są? Przez chwilę wydawało się (przynajmniej mi) że 3D będzie taka "normalną" wypośrodkowana partia. Ale było minęło...
Skrajna lewica jak i prawica dla mnie odpadają z automatu jako zagrożenie dla mojego bezpieczeństwa lub moich wartości.

1

@GeneralXavi każda partia służy tylko sobie i swoim interesom. Tutaj PiS, PO, Lewica, Konfa i inne się niczym kompletnie nie różnią.

"takim podejściem jak Ty, to nigdy w tym kraju się nie zmieni. "
A jak się zmieni na jeszcze gorsze.
Dla mnie Po i PiS to jeden sort, różniący się tylko sposobem prowadzenia polityki. Natomiast znacznie gorsze i bardziej niebezpieczne są skrajności typu Lewica i Konfa.

1

@shinthps "takie osoby mają również wartościowe przedmioty na chacie. "
A to myślisz że taki np di Caprio jak sobie van Gogha kupi na ścianę to go nie ubezpiecza...
Całe swoje hawiry mają zapewne ubezpieczone.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bandit ale koledzy wyżej chodzą do wielu małych kościołów, pewnie w każdą niedzielę wszystkie obstawiają...
Ehhh.
Nie rozumieją że przecież nie we wszystkich są księża którzy mieszają się w politykę, ale takie przypadki istnieją i to nie jest tajemnicą poliszynela. Nie mówię że w większości ale w jakimś procencie na pewno.
Sam byłem swiadkiem. Nawet jak jest cisza wyborcza to w kazaniach dają jasne przesłanki na kogo "trzeba" oddać głos nawet nie wymieniając kandydata z nazwiska czy nazwy partii.
W we wsi gdzie mieszka moja babcia to jest na porządku dziennym (wyborczym).

0

@gaucho104 "Z twojego wpisu wynika że nie uczęszczasz do kościoła "

Miszcz dedukcji...

1

@maroon to zrób sobie obiazdowkę po kościołach w małych miejscowościach w dzień wyborów, to się dowiesz na kogo masz głosować....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?