Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mitch_Atleta czasy obecne i przyszłe
0
@Kubsoleon to może Bangkok?
1
@Yoshi94 znalazło by się pewnie i z tysiąc jak nie więcej, ale niestety to żaden z tych hipokrytów którzy aktualnie kandydują.
0
@Cule2013 https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-abuZ-MZJ9-QK4T_stanowski-nakrecil-prawdziwy-hit-w-bollywood-jest-gwiazdorska-obsada-nie-ma-natalii-janoszek-576x480.webp
Fakt, prezydent jakiego potrzebujemy...
Odwołać wybory prezydenckie 2025! Wakat na tym stanowisku!
0
@ProMILs w jakim sensie ukradł?
0
@Pawci023x całkowity brak zgody na zw. homoseksulane, aborcję, eutanazję.
Małżeństwa nierozerwalne czy jakoś tak... itd.
Partia która chwali się hasłem wolność i niepodległość, dość mocno chce ograniczać wolność obywateli w decydowaniu o sobie...
Tutaj jest dość ciekawy analityczny artykuł o Konfederacji i ich wyborcach, co prawda sprzed półtora roku i część rzeczy się zdeaktualizowała ale z ogólnymi przesłaniami się zgadzam.
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/kto-glosuje-na-konfederacje-i-czy-sie-z-tego-wyrasta-sprawdzamy/sgwf87p
0
@ProMILs w hipokryzji Trzaskowski też nie ma sobie równych. Bezczelność to domena wszystkich, z tym złodziejstwem tylko nie wiem co zrobić...
Bo w sumie nie kojarze żeby kogoś na tym przyłapano czy komuś coś w tej materii udowodniono, a tak notabene co Real ukradł? Bo hipokryzja, bezczelność, egocentryzm itd ok w pełni pasuje, ale złodziejstwo?
1
@Pawci023x mniej od nas
2
@gaucho104 pewnie bez problemu któryś z naszych kandydatów na prezydenta...
0
@Pawlak1992 a ja bym wolał żeby odadły PSG i City a Real zlać np w 1/4.
1
@Pawlak1992 szkoda, że nie ma szans że obie odpadną (PSG i City).
3
@Pawci023x co przeszkadza? W jego osobie nic, ale w poglądach już jak najbardziej. Nie lubię skrajności. Tak jak lewica ze swoimi 60 płciami, transami itd jest niebezpieczna tak samo uważam że ultranacjonalizm katolicki reprezentowany najbardziej właśnie przez konfederację i ich przedstawicieli również nie jest tym co W MOJEJ OCENIE jest dobre.
Jeśli chodzi o poglądy gospodarcze to jest ok, ale ich światopogląd dla mnie jako osoby wychowanej w duchu tolerancji do drugiego człowieka już kompletnie nie do przyjęcia.
8
@Tomason fakt, dramat jest w tych wyborach. Niestety poniżej tej dwójki wcale nie jest lepiej.
TO najgorsze wybory odkąd pamiętam pod względem poziomu kandydatów.
0
@Rastafarnianin to tylko że wszystkie partie są takie same, nie ma różnicy. PO=PiS=Konferencja=Lewica itd.
Jakieś wojny polityczne tutaj na La rambli, fanatycy Konfy, PO, PiSu są pozbawione sensu.
0
@FcPortoFan1999 Nie krzycz na mnie, ja nie chciałem :((
0
@FcPortoFan1999 a nie wiem, bo ty taki agresywny jesteś
3
@Donnie_Darko z sentymentu, jedna z moich pierwszych piłek na PC:
Fifa World Cup 98 i intro:
0
@Roobo No masz rację.
0
@Roobo Masz racje.
0
@okiemtypera_lucaxx95 oczywiście że tak, ale takie samo zdanie mam o każdym z kandydatów...
0
@Roobo Powtórz to sobie jeszcze 10 razy a i tak nie stanie się to prawdą.
0
@Kondziu_FCB Jesteś kobietą? tak pytam, bo to one potrafią zrobić z małej sprawy wielką aferę...
0
@Mitch_Atleta @FcPortoFan1999 tylko go nie bij za mocno.
0
@Majkel34 dla mnie akurat ta konkretna jest błahą sprawą i już wyjaśnioną, łącznie z przeprosinami.
0
@Roobo Tylko że ten sondaż jest z dupy wzięty. 18% Konfederacja xD
1
@partymaker tak na c+extra1, choć nie wiem jak to wypali przy takiej ilości meczów...
0
@Majkel34 bez jaj, dymisja za przejęzyczenie? Wyjaśnili to i przeprosiła. Dla mnie nie ma tematu.
Choć zaznaczam że lewica to ostatnia partia na którą bym oddał głos i z chęcią odebrał bym im ministerstwo edukacji, no ale nie z takiego błahego powodu.
Znalazło by się wiele bardziej konkretnych związanych ze stricte edukacją.
0
@Roobo
ktoś niżej wrzucał:
Sondaż pracowni United surveys
Najnowszy sondaż
24-26/01/2025, zdecydowani:
Rafał Trzaskowski - 41,1% /+4,1
Karol Nawrocki - 27,2% /–4,2
Slawomir Mentzen - 10,6% /–3,5
Szymon Hołownia - 6,5% /–0,8
Magda Biejat - 6,1% /+1,1
Krzysztof Stanowski - 3,2%
Grzegorz Braun - 2,2%
Jakubiak Marek - 1,5% /+0,2
Zandberg Adrian - 1,3% /–0,3
i tak to się kręci w tych sondażach...
*wiem, że to sondaż kandydatów, a tam partii, ale tendencje kompletnie odwrotne...
1
@GigiAmoroso 21-23 godz. a ty kawę będziesz pił? Nie sypiasz w nocy?
0
@BorzyKrzys Daj już spokój temu Viniciusowi bo o rasizm Cię oskarży.