Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem przejmujesz się tym?
Bo ja nie. Wisi mi to, lata i powiewa jak to mówią.
0
@Kgorecki2500 czemu idiokracja?? To tylko zakaz reklamy, tak samo jak masz zakaz reklamy alkoholu u nas.
0
@Pedri16Future tylko z drugiej strony jak sprzedadzą te miejsca Vip "po kosztach" (bo mówiło się że sprzedali kilkadziesiąt mln mniej niż mogliby dostać za parę miesięcy - po oddaniu stadionu) a i tak nic to nie da w kwestii rejestracji ...
0
@Sulimo a Lord of the Rings to kaszana
0
Ale go Laporta załatwił...
0
@Criss18Barca Patrząc na ostatnie kwiatki Lato/Kulesza to z nich Boniek na tym stanowisku wyglądał najbardziej profesjonalnie.
To że odpala czasem głupoty na swoich prywatnych mediach społecznościowych dla mnie nie ma znaczenia.
2
@Chada to zależy od wersji od kogo przyjął "koronę" jak od cesarza Ottona III to rok 1000, jak od papieża to rok 1025.
0
@Kazragore też to widziałem, mam Amazona ale w aplikacji mi w wyszukiwarce tego nie wyszukuje.
@sergio5
Tak, wiem, ale wolałbym mieć taki swobodny dostęp do tego, w sensie włączyć 2/3 odcinki pod rząd kiedy córka będzie chciała, niż być uzależnionym od emisji odcinka w tv. Poza tym tam różnie odcinki pokazują, ostatnio widziałem chyba 7 lub 9 sezon. A my jesteśmy na 14tym na Disney.
0
Kojarzy ktoś serial dokumentalny "Niesamowity dr. Pol" o weterynarzu z USA. Córka się wciągnęła w niego. Na Disney jest 16 sezonów, a z tego co widzie na filmwebie są 24 sezony. Szukam i nie mogę znaleźć na jakiej platformie są sezony od 17.
jeśli jakas dobra duszyczka wie to bym był wdzięczny.
0
Szału nie ma ...
0
@maroon "zespół tak wielki jak United" - Wisła Kraków...
dobre, dobre...
3
@7black4 Szczecin. Za dzieciaka to się jadło placki tylko ze śmietaną i posypane jeszcze cukrem. Jak człowiek dorósł to z gulaszem (po węgiersku) też posmakowały. Więc dziś mógłbym jeść w obu formach, ale niestety tłustego za bardzo nie mogę :(
0
@okiemtypera_lucaxx95 co to znaczy szkodowali?
3
Z cyklu zrób to sam - komputer:
Także jak wyjdzie nowe GTA to sobie sami zróbcie a nie marudzicie że nie ma kasy na nowy sprzęt.
2
@clyde jak z cukrem to i śmietaną (razem). Ale z gulaszem też dobre.
Ehh szkoda że zdrowie już nie pozwala tak często smażonych rzeczy jeść...
Narobiłaś smaka...
5
@Filipem na dwoje babka wróżyła
1
@Bocheno1 Jadę sobie w sobotę spokojnie autostradą a tam wilka mgła, widoczność na jakieś 5 m. Dojeżdżam do pojazdów przede mną a tam patrzę lewym pasem jakiś gość wyprzedza zestaw z przyczepką, niby spoko, ale gość w ogóle bez świateł jechał, czaisz? bez oświetlenia w takiej mgle... No to ja mu długimi i trąbie by człowiek się ogarnął i włączył te światła bo jakiś wypadek przez to będzie.
0
@Kengo tyle km na nogach zrobić żeby do głupiego samolotu wsiąść, ehhh kto to widział...
5
@Stinger_ spokojna twoja rozczochrana, to nie pierwszy raz kolegi, nie jest nowicjuszem, wie dobrze jak trzymać puszkę by nie rozlać.
1
@ali3gator eee tam mgła..., auto przede mną które tak wolno jechało musiałem doświetlić długimi ;)
5
Jadę sobie w sobotę autostradą, gdzie jest ograniczenie do 140 a tu jakiś gościu "mknie" sobie lewym pasem jak gdyby nic całe 90 km/h...
No to ja mu długimi żeby nauczyć że lewy pas jest do śmigania, a nie dla maruderów.
5
@Kengo z czego 2 dni to opóźnienia na terenie Polski ;)
0
@Barcanajlepszyteam odsyłam do posta poniżej Twojego.
Pozdrawiam
Team Brazil! Vamos Raphinia!
5
@Gaz Obrzydliwe było pchanie Messiego tylko dlatego, że ze Argentyną wygral MŚ.
;))))
0
@Gronek Pogoń Lwów
0
@Eklerek teraz wszyscy tam tak biegają...
0
@Sulimo ale czemu kompromitacja??? Po prostu się nie dogadali z wierzycielami i tyle. Normalne sprawy biznesowe. Gdzie ty widzisz kompromitację???
0
@Xaviball dokładnie, to jakaś szopka jak z Trzaskowskim w tramwaju czy Mentzenem i "zamachem" na niego...
0
@Criss18Barca a wiesz że te żabki są otwarte tylko dlatego że jest luka w prawie (działają jako "poczta")...
Dlatego napisałem że wystarczyłoby zrobić dzień/dwa w tygodniu by urzędy czynne były np do 18tej.
Zresztą już teraz jest tak że część urzędów ma jakiś jeden dzień gdzie dłużej pracują.
A poza tym ile razy w miesiącu musisz coś załatwić w urzędzie???? To zwykle są jakieś 3/4 sprawy na cały rok. Więc spokojnie można by tylko zrobić te dłuższe dni i tyle.
0
@Comentateiro weźcie wynajmijcie sobie pokój w końcu, a nie tu na forum pierzecie swoje brudy