0

@MYTO "Każdy jechał równo, że propaganda itd."
Każdy w internetach, natomiast elektorat PiSu za bardzo nie umie w internety stąd ten przepływ.

0

@Konradowskyy kto twierdzi że jest gorsze????
JesCze jak ktoś obie te TV zrównuje jestem w stanie zrozumieć, choć Kurski przebił sufit zdecydowanie, ale że teraz jest gorsza to już trzeba mieć naprawdę klepki nie pokolei poukładane w korytarzu.

0

@Eklerek dobra, ale kto to jest???

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Huck akurat dziś trochę czytałem na ten temat i to nie jest takie zero jedynkowe.
Zobacz sobie na wynik testów z różnych warunków tutaj:
https://www.auto-swiat.pl/porady/opony-caloroczne-czy-warto-opinie-dobry-pomysl-zamiast-sezonowych-to-nie-takie-proste/ff7rmrl
Są warunki gdzie jeździsz na letnich (np wrzesień) a temp. spada np rankami do kilku stopni i juz wtedy właśnie takie całoroczne lepiej będą przystosowane do warunków niż letnie. To nie jest tak że przez cały sezon letni masz 20+ stopni i bezdeszczowo.
Ja poruszam się głownie po dużym mieście wojewódzkim, nie jeżdżę na narty zimą autem w góry, więc takich typowo zimowych możliwe że nie potrzebuje.
Ale nie miałem okazji jeszcze testować całorocznych więc dlatego pytam o opinie.

0

@fcbarcafan19 wincyj rac na stadionach, wincyj pirotechniki...

0

@mrboom "No i chyba najważniejsze, jeździć z głową."
Zawsze tak jeżdżę, wszak głowa zawsze na karku ;)

A poważnie, co z wyważeniem? Sprawdzasz np raz w roku? i na ile sezonów taka opona Ci starczy?

3

Pytanie do motoromaniaków.
Jako że po ostatnim sezonie zimowym zutylizowałem już moje 10letnie zimówki, a zbliża się kolejna pora wymiany zastanawiam się tym razem nad całorocznymi (letnie teraz też będę wyrzucał).
Stąd pytanko jakie macie doświadczenia, opinie o tych oponach całorocznych.
Z jednej strony koszt zakupy jest praktycznie podobny, a więc w moim przypadku odpada podwójny koszt (bo wiosną znów letnie bym musiał zakupić) to do tego odpadają co sezonowe koszty ich wymian.
Mieszkam w Szczecinie, zim u nas tragicznych nie ma, ulice w miarę szybko "odmrażają". Trasy głównie po mieście, kilka razy w roku po kraju, czasem jakiś zagraniczny wypad (rocznie tak kilkanaście tyś km max robię). W góry zimą autem nie jeżdżę, więc chyba warto rozważyć te wielosezonówki.
Pytanie tylko co z ich zużywalnością (co ile lat wymieniacie)? Jak pisałem swoje dwa komplety przejeździły mi dekadę, a i tak zarówno bieżnik jeszcze był ok, jak i nie było spękań itp. Jedynie na przeglądzie zasugerowali wymianę bo po takim czasie guma traci swoje właściwości, więc wymieniam, stąd rozważania nad tymi całorocznymi.
Pytanie też oprócz zużywalności o kwestie wyważenia, bo przy letnich i zimowych są sprawdzane pod tym kątem przy każdej wymianie.
A tutaj tych wymian nie ma, czy co jakiś czas sprawdzacie wyważenie?

4

@KmN rok 2013, Szczecin, 3900 zł/m2; 60 m2 (3 pokoje, rynek wtórny). Oczywiście kredyt. Wówczas dwie osoby (jeszcze nie małżeństwo) ze średnimi jak na tamte czasy zarobkami. "Kiedyś" było chyba jednak łatwiej.

@Geble a skąd wiesz że kolega pisze o rynku pierwotnym? Jak mieszka w Wawie, trójmieście, to takie ceny na wtórnym też są niestety normą.
I czemu uważasz że do rynku wtórnego jest jakaś awersja? Ja takiego zjawiska nie zauważyłem w moim otoczeniu.

1

@blakkudium nie orientuje się ale nie powołują we Francji tego Czułameniego z Realu? Czy jakaś kontuzja? Wystarczy że Brazylia oszczędza zawodników z Realu.

0

@clyde A to nie Hołownia jest orędownikiem tego większego podatku od zysków bankowych?
A oczywiście Mentzen i cała Konfederacja przeciw...

4

Czytam komentarze na la rambli, że nie dojechaliśmy fizycznie. Nawet Flick na konferencji że byliśmy zmęczeni.
PSG grało w KMŚ do samego końca, mieli krótkie wakacje i jeszcze krótsze przygotowania, a my zaczęliśmy chyba 5 tygodni przed sezonem okres przygotowawczy.
To nie miało być tak, że uczestnicy KMŚ mieli oddychać rękawami w tym sezonie, a tutaj wychodzi że w drugiej połowie faktycznie fizycznie to wyglądaliśmy jak jacyś amatorzy wobec profesjonalnych piłkarzy.

0

@clyde nikt 3 pkt nie dopisywał, ale oczekiwaliśmy czegoś więcej niż problemu z wyjściem z własnej połowy w drugiej połowie...

0

@karolpiłkarz bo sędzia nie pokazał mu drugiej żółtej kartki.
Nie dziękuj za wyjaśnienia.

0

Różne rzeczy się dzieją, ale jakoś nie spodziewałem się że po 2 kolejkach LM będziemy 10 miejsc niżej niż kazachska drużyna...

1

@europejczyk "przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać i to kilkoma bramkami"

Jesteś kibicem PSG???

0

Szkoda że PSG nie ma na rozkładzie w tej fazie ligowej Realu, chętnie bym zobaczył jakąś manite...

0

@Nazio_87 ale de Jong dopiero co był zaraz obok Pedriego najlepszym naszym piłkarzem ostatnio

1

@maroon najsampiew to rzut moneta.

2

Zasłużone, niestety, zwycięstwo paryżan.

0

Oooo Yamal się znalazl...

1

Spalony!!!! To musi być spalony

0

Nie sądziłem że to napiszę w kontekście Barcelony ale niech oni na czas lepiej zaczną grać żeby ten remis utrzymać...

2

Myślałem że to my gramy najlepszy pressing, ale dziś PSG robi to niestety jeszcze lepiej.
Dawno nie widziałem by Barca miała takie kłopoty z wyjściem z własnej połowy.

0

Ale fart...

1

Dobra, Lewy wchodzi i wyprzedza Mbappe w klasyfikacji strzelców tegorocznej LM

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gdyby nie miał już żółtej pewnie by dał...

0

@Bartula a mnie anonimowi pseudoeksoerci z internetów...

7

Miał być ochrzan Flicka w szatni i jazda, a narazie to PSG jedzie... Obudzicie się!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?