1

A Pedri dalej na boisku... Po kiego się pytam... Czemu go nie zdejmie przed klasykiem???

0

@Lionel_Messi10 plaskacz w twarz???
xD....
Chyba nigdy z liścia od kobiety nie dostałeś.... ;)

0

Poszedł w tego karnego specjalnie....
Niby do gwizdnięcia ale to takie nie w naszym stylu jednak....

0

@Filipem tylko szkoda że z takich rzeczy bierze wzorce, żałosne to było

0

@La Pulgaa nie pierd... Głupot, przyaktorzyl niczym Vinicius i tyle

0

@Tasde żadnej kartki tu nie powinno być.

2

@Lionel_Messi10 takie rzeczy to nie u nas, szanujmy się.

3

Ta kartka to jak na Viniciusie w weekend...

0

@viscaelbarca1998_ bo padł po spalonym, ale że wcześniej była ręka to wrócili do karnego.
Trochę głupia decyzja ale chyba zgodna z przepisami.

3

@Kasy abonament rtv

0

@nowy19pl nie no Real raczej nie spadnie

0

Tu akurat słuszna decyzja, kretyńskie zachowanie obroncy

0

No i bombki strzelił...
Można iść spać

0

@Kitek1640 nie no, Vinicius chyba ciemniejszy ;)

1

Ale to chyba bardziej żółta powinna byc

0

@FcPortoFan1999 to chyba w ekstraklasie

1

Dawno nie oglądałem angleskiej piłki, a że dziś mam trochę wolnego to sobie włączam ten klasyk ligi i tam na początku klękają. To cały czas jest od paru lat.jak tam jakiegoś afroamerykanina policjanci w USA ten tego czy to coś nowego???

4

@clyde Messi i Grosicki, ale by te skrzydła śmigały.

1

@Azazel_Pazuzu bo jest sprzedaż i jest "sprzedaż", niestety nasz presio to wałki bardziej robi niż realne transakcje.
Taka mała różnica.

1

@maroon "PS "można rozważyć to w dalszej perspektywie jako rozwiązanie ustawowe na stałe." No własnie nie można - każda firma powinna sama to wprowadzac a nie żadna ustawa."

No to wracamy jednak do 6 tygodnia pracy? Wszak Państwo się wtrąciło a to same zakłady powinny decydować...
A tak poważnie to jak oceniasz tą zmianę (o wolnych sobotach) krytykujesz to również bo Państwo zdecydowało?????


"Owszem narzekałbym. "
Ale czemu? Możesz rozwinąć? Masz jakieś problemy w domu że wolisz czas spędzać w robocie czy co?
Jeśli zarobki zostają na tym samym poziomie a czas pracy masz skrócony to jakie wady JAKO PRACOWNIK w tym widzisz? Nie rozumiem.

0

@Roobo "No ja tam wolałbym btc :"
No i co by Ci to dało? Zaraz ktoś by Ci go "ściągnał" metodą na wnuczka ;)
Lepie mieć papierki w ręku co nie @Kgorecki2500

1

@Comentateiro Mówi się McDonald.

10

@maroon "No to fajnie. Tyle że to powinno pozostać w wyłącznej gestii firm. Państwo nie powinno się do tego mieszać"

Wiesz, w sumie gdyby tak było to dziś dalej zasuwałbyś do pracy 6 dni w tygodniu (sobota). Kiedyś tak było. Tylko niedziela wolna ale "Państwo" się wmieszało i chyba nie narzekasz???

To jest program pilotażowy, żeby sprawdzić czy to się w aktualnych polskich warunkach sprawdzi.
Jeśli w dłuższej perspektywie to się sprawdzi i firmy nie odczują jakieś skutków ubocznych to można rozważyć to w dalszej perspektywie jako rozwiązanie ustawowe na stałe. Oczywiście biorąc pod uwagę wszystkie aspekty poszczególnych branż (zresztą podobnie jak teraz - nie wszyscy pracują 5 dni po 8h).
Rzecz jasna później już bez dopłat od Państwa. Teraz są robione aby firmy miały ten bufor bezpieczeństwa w razie ewentualnych spadków zarobków firmy i aby zachęcić je do przystąpienia do programu.

I na koniec nie pie... że jakby twoja firma/zakład (o ile nie jesteś na JDG) przystąpiła do tego projektu to byś narzekał że masz kilka godzin czy dzień wolnego więcej...

1

@Pomimo27 w końcu tania wołowinka, już zarywam kiecę i lecę w kolejkę do sklepu

2

@BorzyKrzys klasa pod warunkiem że zaraz po tym wjeżdża drugie danie

0

@cules100pro nie, tam też mam zasięg.

5

@AxelF "słabe"
ale za to jak szybko został zgaszony przez @Konradowskyy

2

@esem91 niby już 40tke przekroczyłem ale to chyba jeszcze nie czas by na wnuczka zostać zrobionym. Także, jeszcze nie.

0

@michal26 odnośnie liczby dokonanych aborcji masz dane bezpośrednio ze szpitala, a to:
"Aborcji z gwałtu w CAŁYM kraju jest 1-2 rocznie średnio.
Zagrożenie życia matki jest niezwykle rzadkie, a co dopiero aborcja w związku z tym."
skąd? z kontowni???

1

@Prorokk idę o zakład że i tak mają lepiej (te dzieciaki) w takiej kochającej rodzinie niż w bidulu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?