Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 plaskacz w twarz???
xD....
Chyba nigdy z liścia od kobiety nie dostałeś.... ;)
0
Poszedł w tego karnego specjalnie....
Niby do gwizdnięcia ale to takie nie w naszym stylu jednak....
0
@Filipem tylko szkoda że z takich rzeczy bierze wzorce, żałosne to było
0
@La Pulgaa nie pierd... Głupot, przyaktorzyl niczym Vinicius i tyle
0
@Tasde żadnej kartki tu nie powinno być.
2
@Lionel_Messi10 takie rzeczy to nie u nas, szanujmy się.
3
Ta kartka to jak na Viniciusie w weekend...
0
@viscaelbarca1998_ bo padł po spalonym, ale że wcześniej była ręka to wrócili do karnego.
Trochę głupia decyzja ale chyba zgodna z przepisami.
3
@Kasy abonament rtv
0
@nowy19pl nie no Real raczej nie spadnie
0
Tu akurat słuszna decyzja, kretyńskie zachowanie obroncy
0
No i bombki strzelił...
Można iść spać
0
@Kitek1640 nie no, Vinicius chyba ciemniejszy ;)
1
Ale to chyba bardziej żółta powinna byc
0
@FcPortoFan1999 to chyba w ekstraklasie
1
Dawno nie oglądałem angleskiej piłki, a że dziś mam trochę wolnego to sobie włączam ten klasyk ligi i tam na początku klękają. To cały czas jest od paru lat.jak tam jakiegoś afroamerykanina policjanci w USA ten tego czy to coś nowego???
4
@clyde Messi i Grosicki, ale by te skrzydła śmigały.
1
@Azazel_Pazuzu bo jest sprzedaż i jest "sprzedaż", niestety nasz presio to wałki bardziej robi niż realne transakcje.
Taka mała różnica.
1
@maroon "PS "można rozważyć to w dalszej perspektywie jako rozwiązanie ustawowe na stałe." No własnie nie można - każda firma powinna sama to wprowadzac a nie żadna ustawa."
No to wracamy jednak do 6 tygodnia pracy? Wszak Państwo się wtrąciło a to same zakłady powinny decydować...
A tak poważnie to jak oceniasz tą zmianę (o wolnych sobotach) krytykujesz to również bo Państwo zdecydowało?????
"Owszem narzekałbym. "
Ale czemu? Możesz rozwinąć? Masz jakieś problemy w domu że wolisz czas spędzać w robocie czy co?
Jeśli zarobki zostają na tym samym poziomie a czas pracy masz skrócony to jakie wady JAKO PRACOWNIK w tym widzisz? Nie rozumiem.
0
@Roobo "No ja tam wolałbym btc :"
No i co by Ci to dało? Zaraz ktoś by Ci go "ściągnał" metodą na wnuczka ;)
Lepie mieć papierki w ręku co nie @Kgorecki2500
1
@Comentateiro Mówi się McDonald.
10
@maroon "No to fajnie. Tyle że to powinno pozostać w wyłącznej gestii firm. Państwo nie powinno się do tego mieszać"
Wiesz, w sumie gdyby tak było to dziś dalej zasuwałbyś do pracy 6 dni w tygodniu (sobota). Kiedyś tak było. Tylko niedziela wolna ale "Państwo" się wmieszało i chyba nie narzekasz???
To jest program pilotażowy, żeby sprawdzić czy to się w aktualnych polskich warunkach sprawdzi.
Jeśli w dłuższej perspektywie to się sprawdzi i firmy nie odczują jakieś skutków ubocznych to można rozważyć to w dalszej perspektywie jako rozwiązanie ustawowe na stałe. Oczywiście biorąc pod uwagę wszystkie aspekty poszczególnych branż (zresztą podobnie jak teraz - nie wszyscy pracują 5 dni po 8h).
Rzecz jasna później już bez dopłat od Państwa. Teraz są robione aby firmy miały ten bufor bezpieczeństwa w razie ewentualnych spadków zarobków firmy i aby zachęcić je do przystąpienia do programu.
I na koniec nie pie... że jakby twoja firma/zakład (o ile nie jesteś na JDG) przystąpiła do tego projektu to byś narzekał że masz kilka godzin czy dzień wolnego więcej...
1
@Pomimo27 w końcu tania wołowinka, już zarywam kiecę i lecę w kolejkę do sklepu
2
@BorzyKrzys klasa pod warunkiem że zaraz po tym wjeżdża drugie danie
0
@cules100pro nie, tam też mam zasięg.
5
@AxelF "słabe"
ale za to jak szybko został zgaszony przez @Konradowskyy
2
@esem91 niby już 40tke przekroczyłem ale to chyba jeszcze nie czas by na wnuczka zostać zrobionym. Także, jeszcze nie.
0
@michal26 odnośnie liczby dokonanych aborcji masz dane bezpośrednio ze szpitala, a to:
"Aborcji z gwałtu w CAŁYM kraju jest 1-2 rocznie średnio.
Zagrożenie życia matki jest niezwykle rzadkie, a co dopiero aborcja w związku z tym."
skąd? z kontowni???
1
@Prorokk idę o zakład że i tak mają lepiej (te dzieciaki) w takiej kochającej rodzinie niż w bidulu.
0
@urbipl ja niedawno,.ale zupełnie przypadkiem bo miałem wykrywanego zęba... Nie jadłem w sumie nic od poniedziałku od ok. Godziny 21ej (kolacja, a we wtorek rano do dentysty) do środy do ok. 13tej. Czyli wychodzi mi coś koło 40 godzin bez absolutnie żadnego jedzenia.
Nawet jakoś specjalnie nie miałem musu żeby coś zjeść przez ten czas.