Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BorzyKrzys coś w tym jest, obecni to hipokryci i oszuści, ale w ich mniemaniu coś dla kraju niby robią. Młodsi to sami egoiści którzy tam tylko siedzą (albo bedą) żeby jak najwięcej wydoić to państwo na swoje potrzeby.
Przykład tego małżeństwa co ciągnie 7k na wynajem 2 pokojowego mieszkania w Warszawie (i jeszcze kobieta mówiła że dokładają ze swoich...) jest idealnym przykładem. Albo te dzieciaki z tym Oskarkiem na czele... banda nastolatków z komplekasmi którzy chcą zaistnieć w necie...
Słabo to widzę...
0
@July_6_BcN najlepiej to usunąć jednych i drugich oraz dwie skrajności lewicę i konfe. Wtedy może jakoś rozsądnie i po ludzko by to wyglądało.
1
@Elnuum zawsze możesz dopingować BVB
2
@Kgorecki2500 apfuu na takie, tylko srają, żadnego pożytku, a jeszcze pod częściową ochroną....
0
@abram3k idziemy z duchem czasu, okładanie się po gębach odchodzi do lamusa;)
za to wchodza freaki...
2
@Piotii16 doradcy kredytowi zwykle nie biorą kasy od klientów, oni maja prowizje z banków.
Ja korzystałem i nie miałem zastrzeżeń.
1
@abram3k a jaki jest sens jak faceci biją się z kobietami?
0
@Toretto aha, czyli wyznacznikiem czy ktoś może się na coś skarżyć, czy mówić że coś mu się nie podoba od dzisiaj jest stan portfela.
Nie ważne ile masz pieniędzy na koncie zmęczony przeładowanym terminarzem może czuć się każdy, nawet ten co ma miliony.
3
@D10SLEO Piłkarze też zarabiają miliony (w tych największych klubach), to nie mają prawa mówić w mediach że wg nich jest za dużo meczów, że kalendarz jest przeładowany?
W końcu podpisali kontrakty, wiedzieli na co się piszą.
1
@Ojciec5tkidzieci Akurat Polacy w takie kino to umieją. Sporo dobrych seriali mamy w tym stylu w ostatnich latach.
3
@mrboom zdrówka dla maluszka i mamy. Pozdrawiam.
0
@Lucerfi Ten cały bałagan z TK jest pokłosiem początkowych decyzji PiSu i Dudy który nie powowłal sedziów wyznaczonych przez poprzedników (choć i oni powłali pod koniec swojej kadencji za dużo ich). Ten bajzel się ciągnie od tego czasu, tyle że za PiS miał i Dude i TK ze "swoich" więc problemu nie było jako takiego, choć Trybunały międzynarodowe już o tym mówiły w swoich wyrokach.
Zresztą wszyscy politycy są siebie warci, wszyscy to hipokryci którzy ładnie mówią jak sa w opozycji i nie mają żadnej odpowiedzialności za swoje słowa, a potem przychodzą do rządzenia i okazuje się że jest coś takiego jak budżet, że jest odpowiedzialność finasowa za wydatki Skarbu Państwa i zonk...
Wszyscy są tacy sami, Kaczyński, Tusk, Holownia, Menzten. To samo, jeden sort.
0
@Kamil689 "Będą im kredyty oferować "..
ehhh kolejny który nie zrozumiał...
Oni (właściwie ona) mówiła wyraźnie że to dotyczy nie prywatnych osób a instytucji, samorządów itd...
4
@Ojciec5tkidzieci gorzej niż Pis z Dudą (+Trybunał Przyłębskiej) nie będzie. Fakt że dużo lepiej też nie...
W tym kraju nie ma porządnych polityków, wszyscy to hipokryci i oszuści.
0
@tbas to co zwykle, a teraz mogą dojść do tego te Vary na życzenie.
0
@Ptasior dwa razy na cały mecz. 8 (po 4 dla obu ekip moim zdaniem rozwleką mecz mocno) Zresztą obawiam się że też to będzie wykorzystywane przez trenerów pokroju Mourinhio żeby w końcowkach przy minimalnym prowadzeniu jakiś błahostek brać to specjalnie żeby opóźniać grę, albo tylko jak przeciwnik mocno atakuje by wybić go nieco z rytmu.
1
@MichuZ44 jeszcze po gołąbkach bym zrozumiał ale po pierogach???
0
@MessiForeverTheBest i znów muszę zgłosić...
2
@Ojciec5tkidzieci to porównanie z seniorami w przychodniach to rozumiem tak sarkastycznie a nie na poważnie?
0
@ferdas_rawa polecam się na przyszłość.
1
@ferdas_rawa nie siadaj do klawiatury po pijaku...
1
@Roobo jakie to fikołki pozbawione logiki wymyślicie jeszcze żeby wybronić swojego guru...?
Przyjmijcie do wiadomości że wszyscy politycy to hipokryci i mówią to co akurat w danym czasie się opłaca. Dotyczy to Tuska, Kaczyńskiego i też Mentzena.
0
@Kgorecki2500 to sorry.
7
@Kgorecki2500 "To zrupmy ten dzień bez kobiet, gejów czy kogoś innego."
Ale już były takie akcje, swego czasu multikino miało babskie czwartki czy jakoś tak to się nazywało, gdzie były seanse wyłącznie dla kobiet.
Tutaj jest jedna konkretna data (19.10), nie pisze że to cykliczne czyli w kazdą sobotę.
Choc plakat do akcji nie trafiony nie róbmy gównoburzy z tak małej błahostki.
"A jeżeli ktoś nie może z powodów zawodowych sobie pozwolić w inny dzień to trudno?"
Sorki, jeśli pomyliłem Cię, ale to m.in. Ty przypadkiem w temacie niedziel handlowych nie pisałeś, że można je zrobić w każdy inny dzień???
1
@Linghunter88 w takim momencie emocje wzięłyby górę i raczej o konsekwencjach bym nie myślał.
Dla mnie krzywdzenie dzieci to największe sku... świata.
Są morderstwa, gwałty (i to są też tragedie) ale dopiero jak słyszę że ktoś znęcał się, katował lub niedoborze zabił dziecko to wtedy mnie to rusza i to mocno.
2
@nowy2016 dzieci są święte, dzieci się nie tyka.
Dla mnie to jest nie do pomyślenia, gdyby spotkało to mnie i moją córkę, nie hamowałbym się...
0
@domin682 być może ale dla mnie słabe to jest po prostu.
0
@domin682 ale tu nie chodzi o porównywani z innymi tylko o sprawę czysto wizerunkową.
0
@ferdas_rawa A ci wahający się? na pewno takie obrazki nie sprzyjają pozyskiwaniu nowych wyborców.
1
@jacobFCB Nie czepiałbym się tego jak Kamyk23 ale trochę to wizerunkowo dziwnie wygląda jak na tle banerów Konfederacji ich kandydat na prezydent obala browara na raz...
Niech sobie pije piwo jak lub ale tutaj trochę PRowo to trochę strzela sobie w kolano.
Podkreślam tylko że chodzi mi o kwestie wizerunkowe a nie o samo picie.