Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu "nigdy tego nie zrozumie"
No właśnie każdy jest inny, każdy reaguje inaczej. Cibie to nie rusza, kogoś innego już tak.
To może inaczej, jakby Ci matkę, siostrę wyzywali od .... Też by Cię to nie ruszało?
0
@AxelF zgubiłeś początek zdania: ". Tak więc z dyscyplinarnego punktu widzenia"
;)
ps. Tak wiem, że to specjalnie wyrwałeś z kontekstu. Należy im się za całokształt.
2
@RobsonPL Ale co ty mieszasz, Uefa to Uefa, La liga to laliga. Uefa bardziej zwraca na takie rzeczy uwagę, o czym przekonała się już nawet Legia.
4
@takisobiektos "Nie dostanie ją za umiejętności "
Pamiętajmy o interpunkcji. Jej brak wiele zmienia...
0
@Krzysztof1987 "Gdybyś nie reagował na wyzwiska to by przestali "
Bzdura, tryglodyci tak zostali wychowani w tych swoich jaskiniach, że oni inaczej negatywnych emocji wyrażać nie potrafią jak wyzwiskami (nawet nie na podłożu rasistowskim). Jeśli nie będzie na to reakcji, nie będzie publicznie to piętnowane i sprawcy nie będą surowo karani (wysokie grzywny, zakazy stadionowe) to to będzie jeszcze bardziej rosło, nawet jakby piłkarze na to nie reagowali.
0
@martool2 "Ale ja nie twierdzę, że w innych meczach VAR się nie kompromituje."
To chyba nie do mnie.
Ja Ci wrzuciłem opinie polskiego eksperta, byłego sędziego, który stwierdził że to nie było na żadną kartkę, ba to nawet nie było przewinienie.
Własciwie wg tej opinii to Pedri po prostu podłożył swoją nogę w miejscu gdzie stopa Francuza całkowicie naturalnie miała wylądować na ziemi po kopnięciu piłki we wślizgu.
Ja bym się zastanowił czy to odgwizdać czy nie, ale na pewno nie dałbym za takie zupełnie przypadkowe, nieintencjonalne i naturalne zagranie czerwonej kartki.
0
@martool2 u nawet przewinienia nie było
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/laliga/kontrowersja-w-meczu-barcelony-sedzia-jednoznacznie-ocenia/63b70t5
0
Słuszna decyzja sędziego w tej sytuacji:
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/laliga/kontrowersja-w-meczu-barcelony-sedzia-jednoznacznie-ocenia/63b70t5
0
@LukaszFan no tak bo w życiu są same skrajności...
0
@ArcziArtt wybrał sobie najlepsze spotkanie by rozegrać mecz życia.
0
@Worny a mi się to nie podoba takie zachowanie. Gavi chce równać do poziomu Viniciusa chyba...
Oczywiście daleko mu do niego i to bardzo, ale idzie w jego stronę, niestety.
Pique jak zrobił swoją rękę to jakoś tak to inaczej wyglądało, jakby z większą klasą. Tutaj to zachowanie do rywala w stylu właśnie Viniciusa, CRa czy kogoś innego kto tam mówił komuś ile ma LM, chyba właśnie Vini do Koke z AM. Ten sam poziom niestety.
1
@marcin62 ja się obawiałem przed meczem i co z tego? Pare razy zdecydowały centymetry i brak szczęścia dla białych. Skończyło się świetnie, ale też gdyby mieli (Real) więcej szczęścia i skuteczności a Pena nie zagrał meczu życia mogłoby być różnie.
To że świetnie wyszło nie znaczy że obawy o wysoko ustawioną linię obrony były bezpodstawne.
0
@RinooniR alkohol to trucizna, a więc nie ma czegoś takiego jak picie z głową.
0
@RinooniR alkohol to zło, nawet w tak piękny wieczór.
0
@cules100pro wiem, ja to pisze z perspektywy kibica.
0
@Derean byle by z rytmu nie wypadli przez tak długi czas...
3
W przerwie jak zobaczyłem ze de Jong wchodzi byłem świecie przekonany za za Casado bo miał już kartkę na koncie, przynajmniej ja bym tak zrobił na miejscu Flicka, ale na szczęście to Niemiec jest trenerem naszego zespołu a nie ja ;))))
0
Wiecie co jest najgorsze po tym meczu? Że aż 8 dni do kolejnego...
0
@Rewolucja123 tego Łunina który dzis robił za ręcznik w bramce?
Wygraliśmy ten mecz m.in dziki Peni który kilkoma interwencjami utrzymał nasz wynik.
0
@kamiVeB serio po takim meczu piszecie o sędzim...? Nawet w żartach to jest bez sensu.
Rozegraliśmy ich na miękko w drugiej połowie i to tyle. Sędzia nie wypaczył wyniku, nie popełnił jakiś wielkich bledow, kilka małych odnośnie różnych, autów, czy fauli, ale żaden poważny który miałby wpływ na przebieg meczu. To my to wygraliśmy. To Barca dziś była genialna i pisanie teraz o sędziach tylko rozdrabnia nasze zwycięstwo.
Świetny mecz.
1
@dominox1998 teraz tak, oby na wiosnę się nie okazało że prądu już brak...
Taka mała niepewnosc u mnie jest. Ale nie istotne to teraz, dziś świętujemy :))))
1
Cieszy nasza postawa tej jesieni oby tylko tą formę fizyczną utrzymać do końca sezonu. Dziś się cieszymy ale w głowie ta nutka niepewności jest czy da radę w takiej dyspozycji być do czerwca. Oby.
6
Ja wiem że Lewy dziś dwie bramki, że Raphinia świetne spotkanie ale co nam Pena utrzymał mecz to jego. Świetne zawody nasze portero.
Także sorry Szczęsny...
0
@Kgorecki2500 kolega za dużo chyba wypił w ten piękny sobot i wieczór jak mniemam.
3
Jak mnie jeszcze któryś tu jeszcze raz wyjedzie z tekstem że komentarzy c+ są stronniczy za realem, że dochodzą i takie tam to nie wytrzymie...
Dziś aż było słychać radość w ich głosie. Komentarz na c+ >>>>Eleven/Polsat.
1
@ali3gator no jego rodzice go raczej lubią i to by było na tyle...
0
Real ma ręcznik na bramce, a my mamy bramkarza i to proszę państwa jest Pena...
0
@nightwishygt albo 5:3...
1
Po meczu, dziękujemy chłopaki :)))
0
Ten mecz wygramy bramkarzem... Kto by się spodziewał...