2

@Who_you_mam Karol? Karol Strasburger? To ty?

0

@totalcrack @daniel32778
i co chłopaki, gdzie ta "burza" i "escandalo" w hiszpańskich gazetach????
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14969373#comment-14969373

0

Dobra co się pośmialiśmy to się pośmialismy, czas spać bo jutro rano znowu do roboty. Niech noc będzie tak dobra jak wieczór.

0

@totalcrack xD.... Jak to mawia młodzież.

0

@daniel32778 myślisz że hiszpańscy dziennikarze woleli by by zp wygrał Brazylijczyk aniżeli Hiszpan???
Prześpij się z tym na spokojnie i rano sobie odpowiedz na to pytanie...

0

@jacobFCB dokładnie. Koledze chyba synapsy coś się nie zgrały...

0

@Roobo no bo oni lecieli i przylecieli i się dowiedzieli że nic z tego i wrócili spowrotem do cyrku

0

@totalcrack ty a wiesz że to gazety hiszpańskie a wygrał Hiszpan...

4

@Kozinho. Lewy za króla strzelców ligi i LM.

0

@Tuc za rok to Lewy to bierze, ewentualnie Raphinia. Młody będzie jeszcze musiał trochę poczekać.

2

Rodri zostaw ten mikrofon! Ze 30 razy go dotykał/poprawiał... Ale facet zestresowany.

0

@creative7 dzięki

0

Gdzie w końcu jakaś relacja wideo z tego cyrku jest?

0

@Robert_Kubica tylko raz można wygrać ta nagrodę. Za rok nie będzie brany pod uwagę w tej kategorii.

1

@Ptasior to jak tak patrzeć to Carvaial pogadza ich obu i też był decydujący, choćby strzelając pierwsza bramkę w finale LM.
Z tej trójki każdy się czymś broni.

1

@Hajny kolega cię w balona robi, nie ma transmisji na TVPsport

3

@Katalończyk 99 widzę wzorce od najlepszych czerpiesz ;)))

5

@Sulimo u Pereza.

0

@Pedri16Future to nie doczytałem do końca.

0

@mariosss20 bo tak napisali hiszpańscy dziennikarze, przecież oni nigdy się nie mylą.

0

Prawdę mówiąc to złota piłkę powini rozstrzygnąć między soba Pan Own Goal i Pan Offside.

0

@Pedri16Future przed chwilą przeczytałem że jakaś lista krąży po necie i wszystkie wczesniejsze miejsca się zgadzają do 10tki. I na tej liście matołek jest na pierwszym.
Tak czy inaczej cyrk jakich mało, cały Madryt.

4

Człowieka nie było parę godzin w internetach, wchodzi i nie dowierza co się dzieje. Pewniak z Madrytu nie leci bo ponoć ma nie dostać pucharku, ba cała drużyna nie leci... Solaridyzuja się z kolegą w strzelaniu focha... A teraz przecieki że jednak może wygrać ale przez focha nie będzie go na gali..
No taki cyrk jak Madryt to nawet Bareja by nie wymyślił...

5

Czyżby jednak Rodri? To by było ciekawe ;)

0

@D10SLEO Liga Mistrzów zaważyła w tym zestawieniu.

2

@Pedri16Future Rodri w pomocy jak już. Ten Łunin to też tam pasuje jak pięść do nosa.

0

@messi33 Wniosek z tego taki, że widocznie Real to nie jest drużyna z topu.

0

@Odcinkowy Czy ja wiem, ciekawe jakby sobie poradziła w takiej Ekstraklasie.

3

@Comentateiro "Alcantara z Pedrim na remis, Casado jest lepszy niż Goretzka"
Tu bym dał odwrotnie, Pedri>Alcantara i Goretzka (z wtedy) >Casado.

0

@martool2
"wiedział, że sfauluje"
sędzia z artykułu:
"i NIE WIDZI nadbiegającego z boku przeciwnika, a stopę musi gdzieś postawić."

:))) Mimo wszytsko bliżej mi do opinii sedziego.

" było bardzo niebezpieczne zagranie"
Tylko to niebezpieczeństwo pojawiło się przez to że Pedri tam nogę włożył. Francuz (nigdy nie pamiętam jak jego nazwisko się pisze) był pierwszy przy piłce, kopnął ją robiąc wślizg i chcąc postawić naturalnie po takim ruchu stopę na murawie, w tym momencie wlatuje tam noga Pedriego.
W takim wypadku każdy wślizg powinien być traktowany jak niebezpieczne zagranie. Ba, zwykły naturalny bieg może się skończyć podobnie jakby rywal podłożył nogę pod stopę biegnącego zawodnika i też mogłoby to się skończyć jakimś urazem.

Nawet te stopklatki wyżej pokazują że równie dobrze to Pedri mógł nadepnąć na Francuza. Po prostu tutaj był czysty przypadek, ktoś był pierwszy, ktoś drugi, gdzieś te nogi się spotkały.
Naszczęście nic groźnego dla Pedriego z tego nie wyszło i jest ok. Gramy dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?