- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 976 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 976 Culés
5
To tylko trailer, ale przyznam, że już sama obecność Lubosa sprawia, że jestem ciekawy tego filmu. :) Może jakiś dobry akcyjniak z tego wyjdzie.
@Kinginiesta @MesQueUnClub_87 @Kidd @Zoker @norbi77
2
@Ojciec5tkidzieci Stroiński, Lubos, Ostry. Fajna obsada.
0
@Ojciec5tkidzieci Polskie filmy nie dla mnie, nie oglądam.
1
@tristan87 Popławska też bardzo dobra aktorka. Bardzo lubię ją w "Wataha".
1
@Ojciec5tkidzieci Akurat Polacy w takie kino to umieją. Sporo dobrych seriali mamy w tym stylu w ostatnich latach.
1
@MesQueUnClub_87 Ta zdolniejsza siostra.
0
@Bobo25 No właśnie - seriali. Tu mówimy o filmie.
0
@Ojciec5tkidzieci Polacy potrafią w takiej akcyjniaki i kryminały. Fajny klimacik typowy dla polskich produkcji tego typu
0
@Ojciec5tkidzieci Ale dobrych polskich filmów też jest całkiem sporo (już nawet nie mówię o tych z lat 90'), a tych bardziej współczesnych.
"Ziarno prawdy", "Najlepszy", "Bogowie", "Jestem Mordercą", "Ostatnia rodzina", "Johhny", "Boże Ciało", "Jak zostałem gangsterem", "Carte Blanche", "Znachor", "Cicha noc", "
Podobały Ci się te filmy ogólnie? :)
1
@MesQueUnClub_87 Ja uwielbiam polskie kino. Zwłaszcza filmy Smarzowskiego, nie mówię o tych pseudokomediach romantycznych.
1
@tristan87 Komedie romantyczne to nie jest mój ulubiony gatunek, ale oglądałem dwie polskie, które mi się podobały. Pierwsza to "Planeta Singli" z uroczą Więdłochą, a drugi to "Teściowie 2" z Woronowiczem.
0
@MesQueUnClub_87 Te akurat spoko, ale to wyjątki. Jeszcze bym dodał te pierwsze Listy do M.
0
@MesQueUnClub_87 Nie oglądalem tylko "Bogowie" spośród tych, co wymieniłeś, a Johny i Boze Ciało mi sie nie podobał. Reszta jak najbardziej jest okej, albo jest świetna jak "Jak zostałem gangsterem".
Chodziło mi jednak o to, ze lepiej nam wychodzą seriale i łatwiej jest w serialu przedstawić postać, jej historie, bo masz na to 6 lub 10h, a nie 2h jak w przypadku filmu.