La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 976 Culés

5



To tylko trailer, ale przyznam, że już sama obecność Lubosa sprawia, że jestem ciekawy tego filmu. :) Może jakiś dobry akcyjniak z tego wyjdzie.
@Kinginiesta @MesQueUnClub_87 @Kidd @Zoker @norbi77

konto usunięte

2

@Ojciec5tkidzieci Stroiński, Lubos, Ostry. Fajna obsada.

0

@Ojciec5tkidzieci Polskie filmy nie dla mnie, nie oglądam.

1

@tristan87 Popławska też bardzo dobra aktorka. Bardzo lubię ją w "Wataha".

1

@Ojciec5tkidzieci Akurat Polacy w takie kino to umieją. Sporo dobrych seriali mamy w tym stylu w ostatnich latach.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 Ta zdolniejsza siostra.

0

@Bobo25 No właśnie - seriali. Tu mówimy o filmie.

0

@Ojciec5tkidzieci Polacy potrafią w takiej akcyjniaki i kryminały. Fajny klimacik typowy dla polskich produkcji tego typu

0

@Ojciec5tkidzieci Ale dobrych polskich filmów też jest całkiem sporo (już nawet nie mówię o tych z lat 90'), a tych bardziej współczesnych.

"Ziarno prawdy", "Najlepszy", "Bogowie", "Jestem Mordercą", "Ostatnia rodzina", "Johhny", "Boże Ciało", "Jak zostałem gangsterem", "Carte Blanche", "Znachor", "Cicha noc", "

Podobały Ci się te filmy ogólnie? :)

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 Ja uwielbiam polskie kino. Zwłaszcza filmy Smarzowskiego, nie mówię o tych pseudokomediach romantycznych.

1

@tristan87 Komedie romantyczne to nie jest mój ulubiony gatunek, ale oglądałem dwie polskie, które mi się podobały. Pierwsza to "Planeta Singli" z uroczą Więdłochą, a drugi to "Teściowie 2" z Woronowiczem.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Te akurat spoko, ale to wyjątki. Jeszcze bym dodał te pierwsze Listy do M.

0

@MesQueUnClub_87 Nie oglądalem tylko "Bogowie" spośród tych, co wymieniłeś, a Johny i Boze Ciało mi sie nie podobał. Reszta jak najbardziej jest okej, albo jest świetna jak "Jak zostałem gangsterem".
Chodziło mi jednak o to, ze lepiej nam wychodzą seriale i łatwiej jest w serialu przedstawić postać, jej historie, bo masz na to 6 lub 10h, a nie 2h jak w przypadku filmu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?