Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP1 otwórz, wpuść i nigdy nie wypuść. Zostaniesz bohaterem.
1
@cules100pro tylko Ronaldo w naszym klubie zagrał jeden sezon, w Realu chyba ze 4...
To mówił ja, niszczyciel dobrej zabawy.
1
@Safrani a żeś dał porównanie..., naprawdę niezły serial to jest. Czekam na kolejny sezon (jeśli będzie).
0
@Antimadridista_WR udało mi się na chodnik odskoczyć w ostatniej chwili, ale dzięki za troskę.
2
@NeroTFP1 jest to zarówno straszne jak i smutne...
1
@korni20 ja go w weekend właśnie skończyłem (4 sezon). Niezły był.
1
@Lucyfffer Odpowiem: Nic.
0
@JarekS https://businessinsider.com.pl/gospodarka/zwolnienia-a-bezrobocie-czwarty-miesiac-ubywa-ludzi-bez-pracy/qq95zkw
"Co chwilę z różnych stron słychać o zwalnianych pracownikach. Mogłoby się wydawać, że rośnie bezrobocie. Tymczasem nie widać tego po oficjalnych statystykach z urzędów pracy. Bezrobocie w Polsce w czerwcu spadło czwarty miesiąc z rzędu i jest na poziomach niewidzianych od dekad."
0
@Lucyfffer ale co żeś się na tego Mane tak uwziął?
;)
1
@MesQueUnClub_87 okej, ludzie na pasach zaczynają chodzić wspak...
Jedyne do czego można się przyczepić to do "niezachowania szczególnej ostrożności" bo jechał dość szybko przez pasy, ale to trochę na siłę.
0
@MesQueUnClub_87 ło matko boska...
3
@MesQueUnClub_87 ty tak na poważnie??? Przecież pieszy już praktycznie przeszedł na drugą stronę? Nigdzie w kodeksie nie masz napisane że masz stać i czekać jak pieszy zejdzie z pasów po drugiej stronie ulicy.
Masz mu jedynie ustąpić pierwszeństwa.
@KamQiX
Ja tu nic specjalnego nie widzę, no może ten autobus tak sobie za szybko wiechal, nie jestem pewien czy był na pierwszenstwie, ale ciężko to określić z tego krótkiego ujęcia.
Nie widzę tutaj tego co piszą ludzie w komentarzach.
3
@MichuZ44 ale żeś się naraził ambasadzie argentyńskiej, uciekaj lepiej za granicę, dobrze Ci radzę.
1
@AFA ale prowokujecie, zaraz tu zdjęcie tego Rodrygo wrzuce w odwecie ;)
Team Brazil!
1
@VeB 1899 ja mam do końca roku umowę, aktualnie place 69 zł (wszystkie "normalne" kanały + canal+ (bez c+seriale i c+ discovery) + Max i eleven. Do tego co dwa miesiące dokupawelm pakiet ligi mistrzów.
Już złożyłem wypowiedzenie ale jeszcze nie dzwonili. Czekam spokojnie.
1
@Bocheno1 te xG to jakaś porażka jest. Chodzi mi o tą statystykę. Pamiętam ostatni mecz Pogoni wygrany 5:3 ze Śląskiem a po meczu obie ekipy miały xg na poziomie 1,xx...
1
@misterio najgorsze co może się stać to wygrana Polaków...
Weź ty porządny rozbieg i...
1
Po "półtorej" kolejki tej ligi Narodów jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli naszej grupy...
2
@Kengo czytałem o tym w Małym Księciu.
0
@FcPortoFan1999 być może, ale konieczna. Nie można tutaj zrezygnować. Jeśli się odpuści to wróci to w jeszcze większej skali.
0
@FcPortoFan1999 Właśnie odwrotnie, wszyscy powinni się zjednoczyć w tej walce.
0
@FcPortoFan1999 "Dostaną walkower po tyłku.Świetny pomysł!"
No właśnie nie, wręcz przeciwnie to drużyna gospodarzy będzie miała problemy.
Jeśli faktycznie takie zagrywki ze strony "kibiców" bedą i sedzia też to zauważy i odnotuje to jeśli zawodnicy obrażani bedą chceli zejść z boiska to sedzia im na to pozwoli (takie są przepisy od chyba 2 lat) i wtedy walkower grozi drużynie gospodarzy.
Masz tu świeżą sprawę z Włoch:
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2024-01-21/skandal-w-serie-a-pilkarze-zeszli-z-boiska-w-akcie-protestu/
W Hiszpanii już są przepisy dot. tego że piłkarze mogą zejść z boiska i może być walkower dla drużyny tych pożal się boże kibiców.
0
@FcPortoFan1999 wolisz chłopców/ mężczyzn?
;)
0
@Xaviball @FcPortoFan1999
Tacy znawcy a nie wiedzą, a jeszcze Ty FcPorto???
Pogoń Szczecin gra aktualnie mecz w Szczecinie o awans do LM.
Tyle że żeńska drużyna...
https://www.livescore.com/en/football/uefa-womens-champions-league/qualification-1st-round/servette-women-vs-pogon-szczecin-women/1283500/
0
Zaczynamy, może tym razem się uda. Pogoń Szczecin walczy w eliminacjach LM. Trzymajmy kciuki.
1
@Kgorecki2500 hahah, aleś się wstrzelił. Córka poszła teraz do drugiej klasy i zmieniła się jej wychowawczyni i teraz ta nowa zażyczyła sobie by dzieci pisały właśnie piórem bo tak wg niej najlepiej ćwiczy się technikę pisania....
Wczoraj latałem po sklepach żeby pióro kupić.
A jeszcze moja córka jest leworęczna i jak wieczorem próbował pisać tym piórem to ta lewa ręką jak przesuwała pisząc (w prawo) to rozmazywała ten atrament dłonią...
Ja podstawkę przerabiałem w latach 90tych i wtedy nie było jakiś takich dziwnych pomysłów. Ołówek, długopis i tyle.
0
@Sulimo na początku sądziłem że żartobliwy, zresztą jak moj o tym odważniku, ale ten komentarz niżej zasiał ziarno niepewności...
0
@Wojcio kolega chyba pomylił odwagę z odważnikiem...
0
@FcPortoFan1999 a ja na podwórku, ten sam poziom.
0
@FcPortoFan1999 jak "na chama" to i ja mogę iść, wyjdzie znacznie taniej dla klubu.