16

@kanver_ puchar Gampera (co już zrobiliśmy). Resztę bierzemy.

0

@Szymemdymek jest piłka i trzeba ją trafić do bramki rywala, nie można dotykać piłki rękoma, poza bramkarzem (to taki typ co stoi blisko bramki).
To tak w skrócie.

3

@PIWOSZ89 zmień baterie i policz jeszcze raz.

1

@D10SLEO dokładnie, też już sobie to przeciwiczylen w zeszłym roku bo właśnie w FMie była już ta nowa formuła.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@F3DO aha, czyli ponad 100 meczów w jednym z sezonie...
Nasze dzieciaki łamią się po trzech meczach a ty chcesz ponad setkę mieć...

0

Fcbarca.com ma konkurencję. Jest chyba nowy portal o klubie.
Na głównej stronie Onetu w sporcie taki tytuł spłodzili: "Losowanie Ligi Mistrzów, na kogo trafi Barca?"...

Normalnie jakby polski klub tam co najmniej występował...

0

@karszun grudzień/styczeń.

0

Mame wysłać na całoroczną wycieczkę dookoła świata i Francuza można brać, na pewno będzie to wzmocnienie składu.

1

@Kidd dokładnie. Nic dodać nic ująć.

1

@Kidd rozumiem uwagi krytyczne. Dalekie odbieganie od materiału źródłowego też nie jest czymś co lubię, ale z drugiej strony też nie jestem zwolennikiem kurczowego trzymania się wzoru i robienia wszystkiego 1 do 1 bo wtedy nie ma żadnego zaskoczenia, wszystko jest wtórne, przewidywalne.
Lubię jak twórcy wprowadzają coś nowego/innego, coś nie coś zmieniają, wtedy jest to zaskoczenie.
Oczywiście jak to jest zrobione z wyczuciem i smakiem. W pierwszym sezonie pod tym kątem nieco przesadzili ale ja to traktowałem jako poprostu osobny serial, rozrywkę a nie idealne odwzorowanie tworczości Tolkiena.
Gdybym miał to tak oceniać to pewnie dałbym jakieś 4 na 10, ale że ja się nastawiłem po prostu na rozrywkę to dla mnie pierwszy sezon takie 7 na 10.

0

@DonAndres*8 Ty tak na poważnie???
Mógł gościa okaleczyć ale spoko bo nie widział...

2

@Kidd Mi tam sezon pierwszy się podobał (bez szału ale było ok), zwłaszcza końcowe odcinki, gdzie było wiecej akcji. A czepianie się bo ktoś ma inny kolor skóry czy też nie takie ubranie mnie jedynie rozśmiesza.
Liczę i ponoć takie są zapowiedzi że w drugim sezonie akcja jeszcze bardziej się rozkręci, więc z przyjemnością obejrzę.

2

@Szakalaka12369 "Nagrody w Kancelarii Sejmu w 2023r.: 167 tysięcy złotych"
Nie wierzę w tą liczbę. Nie ma szans na tak niską sumę w całym roku.

7

@Kozinho. Tylko nie rób więcej ćwiczeń na klatę bo się rozjedzie.

0

@Damian_Balde z tym Bernalem po takiej kontuzji to bym aż tak się nie rozpędzał. Nie wiadomo jak to bedzie. Fati po kontuzji jest cieniem zawodnika sprzed.
Dać umowę na 2 lata plus opcjonalnie 3 rok i Rabiot się zgodzi. Matce wykupić jakiś abonament roczny na spa w Czeczeni i mamy ją z głowy.

0

A Rabiot jest do wzięcia za free. Tylko bez matki brać i będzie dobrze.

0

@betonito dalej podziwiam Twój tok "rozumowania"...

1

@ObiwanKenobi
" to tutaj były krówki"

ahhh ta autokorekta... ;)))

0

@betonito od pomyłek sędziowskich do niepodległości Katalonii...
Podziwiam twoje rozumowanie przyczynowo-skutkowe...

2

@macio_944 a Ronaldo przyniesie żel do włosów

4

@Ronad10 Nie, miał jeszcze opcje nie robienie transferów za dziesiątki milionów i przeczekanie sezon z ówczesną kadrą (plus młodzież) a dziś już prawdopodobnie nie było by problemu z rejestracją zawodników. A ten od razu naściągał nowych piłkarzy dostali spore kontakty i dziś mamy co mamy. A co to dało, choćby w pucharach europejskich??? Guzik.
On po prostu robi wszytsko na tu i teraz. Przyszłość się mniej liczy. Jest po prostu politykiem i zdaje sobie sprawę że jak nie zrobi czegoś konkretnego teraz to kolejnej kadencji może nie być.

2

@Ronad10 tak, jeśli chodzi o załatwianie formalności np pozwoleń na budowe itd. to już było za czasów Bartomeu, cały plan Espai Barcelona powstał za kadencji Bartomeu.
Zresztą mi bardziej chodziło o zarzadzanie stricte ekonomiczno-sportowe czyli robienie jakiś wynalazków w postaci dźwigni finansowych czyli wyprzedawanie majątku klubu i odchudzanie jego przyszłych dochodów z tytułów odsprzedania praw do poszczególnych struktur tylko po to aby było na tu i teraz.

Tutaj akurat zdanie
"Trudno nie odnieść wrażenia, że krótkoterminowe korzyści zostaną wkrótce przykryte przez długoterminowe straty"
pasuje idealnie.

3

@Ronad10 ten projekt planowany był dużo wczesniej.

20

"Trudno nie odnieść wrażenia, że krótkoterminowe korzyści zostaną wkrótce przykryte przez długoterminowe straty"

To zdanie idealnie podsumowuje zarządzanie Laporty, jedna wielka improwizacja, wszystko na tu i teraz, kompletnie nie myśląc długofalowo.

9

"Jeśli trenujesz tylko na 80%, nie będzie możliwe, żeby dać z siebie 100% podczas spotkania."

Ronaldinhio: potrzymaj mi piwo...

;)))

2

@Arcybiskup przecież Olmo dopiero co przyszedł, nie odejdzie teraz.

3

@Arden Endrick = Roque.
To ten sam casus, obaj na chwilę obecną po prostu za słabi na takie kluby jak Barca czy Real. I zdecydowanie przepłaceni. Znów marketing brazylijskich agencji piłkarskich zrobił swoje...

1

@Arden no ale tu chyba chodziło o to że się dogadali w ten sposób że inny klub nie musi za niego płacić, pod warunkiem właśnie że Gundo zrzeknie się tych pieniędzy za dwa lata kontraktu.
Dzięki temu mógł spokojnie dogadać z City odnośnie swojej pensji bo ManC nie musi nam płacić.
To nie jest filantropia ze strony Niemca, nie dorabiamy tu jakiś "bohaterskich" historii ...

0

@mordini123 akurat w lekkiej jestem tradycjonalistą i nie jestem za zmianami, ale z czystej ciekawości zerknę sobie jak to będzie wyglądało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?