- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1181 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1181 Culés
2
1 września odbędzie się pierwszy mityng, na którym będą obowiązywać nowe zasady w niektórych konkurencjach. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.
0
@mordini123 akurat w lekkiej jestem tradycjonalistą i nie jestem za zmianami, ale z czystej ciekawości zerknę sobie jak to będzie wyglądało.
0
@Bobo25 W dużej części te zmiany mi się nie podobają ale zobaczę jak to będzie wyglądało w praktyce. Może do jakiejś zmiany się przekonam. Na pewno nie podoba mi się że będzie mierzony tylko najdłuższy rzut.
0
@mordini123 o co chodzi najdalszym rzutem? A tyczka i zwyz to będą całkowicie inne dyscypliny
1
@Popitek12 Że będzie się liczył tylko najdłuższy rzut a rzuty krótsze będą liczyć jako nieważne. Jeden rezultat będzie się tylko liczył.
0
@mordini123 Co to znaczy że bez falstartów? Że jak zrobisz to cie nie dyskwalifikuje? Czy że jak się wszyscy ustawimy to lecimy komu jak pasuje?
0
@Kazragore Sam do końca tego falstartu nie ogarniam.