1

@BojanKriKicz Nikt się na to nie nabierze Do (wiadomo co dalej)

0

@BojanKriKicz Finał AO 2012 nie trwał tyle. Nie wiesz po jakim czasie wygrał zawodnik, któremu kibicujesz? I to taki epicki mecz.

1

@partymaker Moim zdaniem zlekceważył Djokovica. Nie spodziewał się, że Djoko może zagrać na takim poziomie. Zwłaszcza po tym co pokazał w meczu z Mussetim.

0

@BojanKriKicz Przecież Ty Djokovicowi kibicujesz. Jak mawiał Marian Paździoch ,,nie rżnij Pan głupa".

1

@michal26 Odpoczynek na pewno mu mocno pomógł, ale i tak szacun. Zwłaszcza, że w meczu z Mussetim miał pęcherz na stopie i raczej do końca się to nie zagoiło.

0

@Greg1991 To Amerykanie też powinni wylecieć ze świata tenisa. Zwłaszcza patrząc na to, co Trump teraz wyprawia.

0

@Aragorn33 Trump niby nałożył cła, ale się z tego wycofał. Przynajmniej takie info widziałem jakiś czas temu. Chyba, że już zmienił zdanie? xd

0

@BorzyKrzys Ten film musi być fatalny skoro wymyślili taką kampanię reklamową. I w sumie to, że ona się na to zgodziła sporo mówi o jej podejściu do małżeństwa. Pewnie zaraz będą przekonywać, że mąż nie ma z tym problemu xd

2

@BojanKriKicz Bo póki co, nie w Polsce, więc ma wyje*ane. Jakby się u nas coś takiego zaczęło, to byłby obsrany. Ale sądząc po jego komentarzach, to mu nawet do głowy taki scenariusz nie przyjdzie.

0

@maroon Tyle to będzie warte, co zawieszenie walk w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Rosja nigdy z takich deklaracji się nie wywiązuje.

0

@mekston Ten kurs to jakiś żart. Widziałem wyższe gdy Djokovic był w świetnej formie i grał z dużo słabszymi od siebie zawodnikami.

1

@FcPortoFan1999 Nie pierwszy i pewnie nie ostatni krecz Lorenzo. A komentarze w internecie jakby to była wina Djokovica. Włoch ma dwadzieścia kilka lat i nie potrafi przetrzymać starego dziadka na korcie.

0

@mekston Mi chodzi o to jak powinno się prawidłowo mówić. Po tym meczu można powiedzieć, że skreczował prowadząc 2:0. A jeśli ktoś będzie mówił o meczu z RG 2021, to powie że skreczował w piątym secie przy wyniku 2:2. A to, że wcześniej prowadził 2:0 można dodać jako zwykłą ciekawostkę.

0

@mekston Ale to nie jest taka sama sytuacja. Dzisiaj skreczował mając 2:0 w setach. Na RG 2021 skreczował przy 2:2 w setach. Pisząc, że skreczował mając prowadzenie 2:0 w setach brzmi jakby poddał mecz prowadząc go. A tak nie było. Nie ma znaczenia, że w trzecim secie nie miał siły grać. Poddał mecz dopiero w piątym secie.

0

@mekston W RG 2021 skreczował gdy było po 2:2 w setach i Djoko zdecydowanie prowadził w 5 secie.

2

@LAMC_10 Może uda się jakoś wyciągnąć ten mecz. A później szybki out w półfinale z Sinnerem.

1

@FCB24 Całe odcinki są na Polsat Box Go. Chyba 20 zł za miesiąc.

4

@BillyButcher To mega szacun dla nich. Nie spodziewałem się, że tam jest aż takie wsparcie dla Ukrainy wśród zwykłych obywateli.

5

@BillyButcher @Kinginiesta Ciekawe kto takie fejki generuje. Nie wiem, choć się domyślam.

0

@BillyButcher Czesi 8 mln € zebrali? To się wydaje wręcz nieprawdopodobne. Może miałeś na myśli korony czeskie?

1

@Zelazny_Mike Przecież dobrze jest, a Europa pokona Rosję w kilka dni xD Od dawna mówi się o tym, że europejskie armie są w tragicznym stanie, ale nie do wszystkich to dociera.

2

@Zelazny_Mike ,,Więc nie ma możliwości aby Europa pokonała Rosję w tak krótkim czasie" - i to zakładając bardzo optymistyczny scenariusz, gdzie Europa zjednoczona walczy z Rosją. Ale co tutaj niektórzy lubią fantazjować to ich.

9

@maroon Jeśli wyskoczyło Ci, że nie obsługuje tej marki to znaczy, że nie złapało etykiety butelki. Może była trochę zgięta? Bo to z jakiego jest sklepu nie ma żadnego znaczenia. Ja ostatnio oddawałem do automatu w Lidlu, a miałem butelki z różnych sklepów.

2

@takisobiektos Jeszcze kilka musi dołożyć na US Open i będzie mieć 100+ na każdym szlemie.

0

@mekston Dyskwalifikacja tutaj, to byłoby mocne przegięcie. Zwłaszcza, że byli zawodnicy (już po dyskwalifikacji Djokovica w US Open), którzy np. uderzali piłką w trybuny i nie dostawali lotki z turnieju.

0

@mekston ,,jest też pewien instynkt gracza, że taką piłkę odbijasz po prostu" - dokładnie o to mi chodzi. Sytuacja jakich wiele w meczu, gdzie tenisista uderza piłką w bandę.

0

@mekston Nie jest 1:1 z US Open, bo tam trafił sędzię, która stała za nim i o wiele bliżej, niż teraz to dziecko do podawania piłek.

0

@NeroTFP1 Wyrzucił piłkę z frustracji i tyle. Tenisiści robią tak często podczas meczu. Ale, że chodzi o Djokovica to oczywiście się klika i później są właśnie takie komentarze typu ,,o kurde co on znowu zrobił "

9

@Aragorn33 Już niedługo możemy wrócić do czasów, gdy Niemcy będą stanowić dla nas realne zagrożenie.

0

@FioletoweOczy Skoro cytujesz, to podaj chociaż źródło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?