Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Fog_W_1899 Chyba z tego, co jej fani dopłacali dodatkowo do biletów na koncerty. Ale mogę się mylić.
2
@BorzyKrzys To jest po prostu takie ich amerykańskie przekonanie o wielkości i nieomylności.
1
@FcPortoFan1999 No tak, dlatego napisałem, że u Djoko fryzurka nie do ruszenia, bo odkąd zaczął grać w tenisa ma cały czas ten sam fryz xd
0
@FcPortoFan1999 To chyba coś nie wyszło z tym przeszczepem. Dziwne trochę, bo przy takich możliwościach finansowych, to przecież ma dostęp do najlepszych lekarzy. Za to u Djoko, fryzurka nie do ruszenia :)
1
@Bzyczekk Ja za młody jestem, żeby tę aferę pamiętać, ale może w wolnym czasie poszukam czegoś w necie. I tak dzięki za wyjaśnienie :)
0
@Bzyczekk To jakie tam jeszcze grube nazwiska były, o którym mowa jest w tym tweecie?
2
@agaFCB Raczej to była ostatnia szansa. Gdyby nie te dwa walkowery, to nie wiadomo czy zagrałby w półfinale. Przecież Musetti miał 2:0 w setach. Djokovic musiałby zostawić dużo zdrowia, żeby odwrócić ten mecz.
0
@partymaker Tam wszyscy są zamieszani w jakieś afery? Bo jakby spojrzeć na te akta Epsteina, to przecież tam są właściwie wszystkie nazwiska najbardziej znanych polityków, aktorów itd
A co to za afera w Paryżu?
1
@Kamilos84 On ciągle w wielkich szlemach jest w top 3 na świecie.
1
@mientusek1407 Djokovic jest kibicem Milanu.
1
@Lionel_Messi10 Nie mógł wziąć i sędzia odwalił kaszanę. I jak chcesz już coś pisać o medicalach Djokovica w każdym najważniejszym meczu, to radzę te spotkania oglądać ;) 24 wygrane szlemy, mnóstwo półfinałów, złoto IO. Dużo tych meczów wygrał bez żadnego mto, ale to trzeba te spotkania oglądać, żeby wiedzieć.
3
@Lionel_Messi10 Jak Alcaraz dostał medicala, którego nie powinien w meczu ze Zverevem to cichutko siedziałeś.
1
@Lionel_Messi10 I gdzie masz tego medicala?
0
@JimMorrisonFCB Nie zawsze. Ale to musiałbyś oglądać wszystkie jego mecze, żeby to wiedzieć.
2
@JimMorrisonFCB To nie jest przerwa medyczna. Każdy zawodnik ma prawo skorzystać z toalety w trakcie meczu. Szkoda, że nic nie pisałeś gdy Alcaraz dostał medicala na skurcze w meczu ze Zverevem. A nie powinien.
1
@FcPortoFan1999 Samo to, że Teksas może przestać być bastionem republikanów świadczy o tym, że Trump szoruje po dnie.
0
@mekston Już nie przesadzaj. Djokovic też od początku turnieju ma obklejony bark.
0
@JanuszKorwinMikke Póki co wstrzymał się z atakiem na Iran, bo Amerykanie mieli za małe siły w regionie. Teraz je uzupełnili i wygląda na to, że jest to świetny moment na atak, żeby przykryć akta Epsteina. Mosad nie musi tutaj za bardzo działać, bo Trump jest jednym z najbardziej umoczonych w tej sprawie. To wiadomo od dawna.
2
@MessiForeverTheBest Prawdopodobnie tak, bo Amerykanie wzmocnili siły w tym regionie. A do tego kolejne akta Epsteina trzeba czymś ,,przykryć".
1
@michal26 Tak myślałem, że może chodzić o Busha seniora. Bo była tam mowa o ofierze płci męskiej, a kiedyś chodziły takie plotki, że akurat ten prezydent lubi mężczyzn czy nawet chłopców. Kurde, jakby się na tym zastanowić, to każdy kolejny prezydent USA, od ponad 30 lat może być w tym umoczony. Tak jak napisałeś jest to mocno niepokojące.
Edit: po drodze był jeszcze Bush junior. Ciekawe czy na niego też coś mają.
1
@Pawlak1992 Można śmiało powiedzieć, że nie dźwiga presji w finałach. Zwłaszcza gdy jest faworytką całego turnieju.
0
@michal26 Trump, Clinton i jaki jeszcze prezydent? Niby teraz wyszło coś o Bushu, ale którym?
9
@orgazm44 W jakim sensie swoim?
3
@Arden Ale obaj byli prezydentami xd
0
@Arden Ze starym czy młodym Bushem?
1
@Criss18Barca Patrząc na wypowiedzi Djokovica, to on chce jeszcze 2-3 lata pograć.
8
@DariaFCB Dodatkowo ,,poduszka" finasowa w postaci pieniędzy męża, gdyby te biznesy nie wypaliły. A chyba już klika takich było.
2
@mekston Moja ulubiona to ta, że Nadal rozwali Djokovica na IO xd On nie znosi Serba i widać to po takich komentarzach jak ten, że Hubi rozwaliłby Djoko w 3 setach. I to jeszcze na jego ulubionym szlemie xd
0
@BojanKriKicz Djokovic grał świetnie przy break pointach. Po raz kolejny pokazał mental.
5
@Roobo I jeszcze w amerykańską fabrykę. Dosłownie po raz kolejny opluł Trumpa xd