0

@Bykunn A jak jakaś sytuacja w jej życiu sprawi, że tej wiary będzie sama szukała, to co wtedy? Nie będzie już światłym człowiekiem?

5

@Karol145 Ona się nie chwali tylko napisała, co dzisiaj robiła. Tak samo, jak ludzie piszą tutaj, że idą na siłownię albo gdzieś jadą.

10

@Kgorecki2500 Inwazja lądowa na Iran, to będzie totalna klęska USA. Naprawdę nie ma tam chociaż jednego człowieka, który by to uzmysłowił Trumpowi? Chyba, że Izrael ma teczki na wszystkich z jego administracji, co w sumie jest całkiem możliwe.

0

@bartekvisca To główny powód, ale nie tylko o to chodzi. Można zauważyć naprawdę duży regres pod względem czysto tenisowym. Teraz Iga wchodzi w najlepszy wiek dla sportowca, a wygląda na to, że się cofa zamiast rozwijać.

3

@Adran360 Jak się gra na stojąco po straconej bramce, to tak to się kończy.

0

@Lionel_Messi10 Na tym zbliżeniu to widać cztery herby. Brakuje tylko PSG, co akurat nie jest dziwne.

0

@Arden Podobno to nasz największy sojusznik xd

3

@michal26 Ona nie utrzymuje z matką kontaktu i to wiadomo od dawna.

0

@Kgorecki2500 Bush też powoływał się na Boga, jak zaczynał swoje wojny. To chyba ,,normalne" u Republikanów xd

5

@Ojciec5tkidzieci Pedri już singlem? Niedawno było info, że ma dziewczynę.

9

@Prorokk Komorowski to kiedy pijany chodził? To już prędzej pamiętam artykuły sugerujące, że to Lech Kaczyński ma problem z alkoholem.

1

@michal26 Ona całkowite nie potrafi przełożyć takiego wkurzenia w coś pozytywnego na korcie. Może powinna porozmawiać z Djoko xd

0

@Konradowskyy Czemu ten mem dotyczy Obamy?

2

@Ls0811 Już dawno mają ten plan gotowy i przećwiczony. Myślisz, że po co organizowali manewry z Białorusią, na których ćwiczyli zajęcie przesmyku suwalskiego?

1

@mekston Ten mecz z Nashville to pojedyncze spotkanie?

1

@FcPortoFan1999 Djokovic w mastersach od dawna się męczy. Widać, że nie ma tutaj takiej motywacji jak w szlemach. Ale przynajmniej udało mu się osiągnąć czwartą rundę w IW. Pierwszy raz od 2017 roku (!)

10

@BezglutenowyPedri Przecież wiadomo, że Messi ma charakterek i kilka ,,akcji" w Barcelonie z jego udziałem miało miejsce. Tylko fanboje próbują go wybielać za każde zachowanie. Sam jestem jego fanem, ale nie mam problemu przyznać, że Leo czasami potrafi strzelić focha.

0

@FcPortoFan1999 Dzisiaj mistrzowie tak odpowiadali, jakby kazali im odpaść...

1

@mekston Sprawdzałem wyniki, bo nie oglądałem wyścigu i Max awansował aż 14 miejsc. Z czego to wynikało?

0

@mekston A jak Max? Jakie miejsce obstawiasz w tym sezonie?

0

@Cochise On uważa, że Rosja nie stanowi dla nas żadnego zagrożenia, bo przecież nie ma szans, że zaatakuje NATO.

7

@FabianekMrozek Messi na tym spotkaniu nic do Trumpa nie powiedział, nie zamieścił też żadnego wpisu dotyczącego tego, że był w Białym Domu. Dodatkowo to nie była prywatna wizyta tylko polecieli tam całą drużyną jako mistrzowie MSL (wiele drużyn z różnych dyscyplin tak robi). Gdzie Ty tutaj widzisz proTrumpowską propagandę w wykonaniu Leo?

0

@Arden Ronaldo też niedawno był u Trumpa.

2

@RozowaPantera Jakby tego było mało, to na spotkanie z Bidenem nie przyleciał.

0

@BorzyKrzys Co Ty taki cięty na niego jesteś?

10

Komentarz usunięty

0

@Cryptolis Bardziej niż Hiszpania martwi mnie Turcja, która może zaangażować się w konflikt na Bliskim Wschodzie, bo pojawiają się informacje, że tysiące Kurdów zaczęło lądową inwazję w Iranie. NATO już jest osłabione przez Trumpa, a tutaj może dojść do konkretnego ,,pęknięcia".
A co do Hiszpanii to im w kwestii bezpieczeństwa raczej nic nie zagraża, więc mogą trzymać się tego stanowiska, bo niespecjalnie im zależy na ,,ochronie" USA. Szkoda, że my nie jesteśmy w takiej sytuacji.

1

@Cryptolis A przed chwilą czytałem, że Hiszpania zaprzecza tym doniesieniom xd

,,Minister spraw zagranicznych Hiszpanii Jose Manuel Albares kategorycznie zaprzeczył w środę doniesieniom Białego Domu, że jego kraj zgodził się na współpracę z amerykańską armią podczas trwającego ataku USA i Izraela na Iran." - źródło wp

1

@mmaciass Ale przecież dobrze im idzie. Wczoraj Trump powiedział, że zrobili w jeden dzień tyle ile mieli zrobić w ciągu miesiąca xd

0

@Rastafarnianin Wczoraj przeczytałem komentarz jakiegoś faceta, że on nie wiedział, że tam może się coś dziać, bo nie śledzi tego co wyrabia się na świecie. Może to ten sam xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?