Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrykBarca Coś słabo pamiętasz, bo maj w zeszłym roku był naprawdę zimny.
7
@NeroTFP1 Staś, Jasiek - to jakieś dzieci są?
2
@michal26 Zawsze dostawaliśmy mało punktów od jury. Nawet jak był Szpak, który miał naprawdę dobry występ. Wiadomo, że większość głosuje politycznie (np. na Ukrainę jak zaczęła się wojna itd) Ciekawi mnie czemu nagle tyle punktów od jury dla Polski.
0
@michal26 Jury zawsze głosuje politycznie. Czemu więc tyle punktów dla Polski?
1
@Derpowsky Ktoś jeszcze dał im 12 punktów?
0
@RosjaninBut A on coś tam kiedyś nie mówił, że znalazł wreszcie dziewczynę i chce się ustatkować? Dawno jego filmików nie oglądałem, dlatego pytam.
0
@Drozdu7 I ta licytacja o złotą skrzynkę xd
1
@FcPortoFan1999 @VamoSBarca88 Co ten kapitan zielonych teraz odwalił? xd
1
@Criss18Barca U nas też nie zawsze są wypełnione hale. Zwłaszcza jak grają słabsze drużyny z Plusligi. A przecież większość tych hal, to jest tylko na kilka tysięcy kibiców.
1
@marcin62 Niby oficjalne stanowisko klubu ma znaczenie, ale np. Maradona jako legenda Barcy to trochę śmiesznie brzmi.
0
@norbi77 Myślę, że się zapisze. Tak samo jak Eto czy Henry.
3
@maroon Przecież brak pomocy Ukrainie ze strony Polski, a później innych państw europejskich to byłby dla nas dramat. Putin bez większych strat w ludziach i sprzęcie. No co złego mogłoby się wydarzyć? Tak jak napisał @Aragorn33 wszyscy nasi politycy byli wtedy zesrani ze strachu, bo wiedzieli, że upadek Ukrainy to będzie dla nas tragedia.
1
@maroon Na przykład atak na Estonię poprzez drony i ewentualne wtargnięcie rosyjskich wojsk. To samo z przesmykiem suwalskim. Cyberataki, sabotaże nie spowodowały żadnej konkretnej reakcji NATO, więc Rosja może próbować czegoś ,,mocniejszego"
1
@Barcaa12 Dalej żyj w bańce, że Rosja nam nie zagraża ;)
3
@maroon Taki do którego przygotowuje się Rosja. Poczytaj trochę o decyzjach politycznych jakie podejmowane są w Rosji, o sabotażach, propagandzie, współpracy z Białorusią w zakresie sprzętu i mobilizacji. To wszystko jest tzw. ,,faza zero" Ale nie wiem czy jest sens Ci to tłumaczyć, bo jesteś jednym z tych, którzy takiej ewentualności jak atak nawet nie dopuszczają do myśli. A Trump z Putinem już dawno podzielili strefy wpływów, co świetnie widać po ruchach Pomarańczowego. On dosłownie mówi, że ma nas w czterech literach.
5
@Hosh Trump robi wszystko, żeby ułatwić Putinowi atak na NATO, ale i tak znajdą się głąby, które powiedzą, że USA nam pomoże jakby coś xd Właśnie widać po ruchach administracji Trumpa na jakie wsparcie możemy liczyć. Pomarańczowy otwartym tekstem mówi ,,mam was w d*pie".
4
@BezglutenowyPedri I wciąż jest najlepszym graczem tej reprezentacji xd
5
@Lionel_Messi10 Na szczęście Messi nie będzie robił z siebie pośmiewiska i płakał, że nie uznali mu gola w lidze hamburgerów. Zwłaszcza, że w każdym wywiadzie powtarza, że gole nie są dla niego najważniejsze.
0
@Lionel_Messi10 Już zmienili na 2 gole :P
1
@FcPortoFan1999 Jak przegrają mistrzostwo, to mogą sobie pluć w brodę, bo w czwartym meczu mieli wygranego seta na 2:1 i jakimś cudem go przegrali, a później to już Zawiercie gładko wygrało mecz.
1
@FcPortoFan1999 Sił wystarczyło na jednego seta?
0
@Criss18Barca To chyba wczoraj miało być? Wygrali?
1
@Encore Jak Leon sobie radzi? Będzie kolejne MVP za cały sezon dla niego?
18
Dzisiaj 12 rocznica śmierci Tito Vilanovy. Leci ten czas niesamowicie.
0
@TR3YWAY Przez kontuzję czy po prostu jest słaby?
1
@FcPortoFan1999 Mógłbyś wyjaśnić o co chodzi? Bo ja tak oglądam Awanturę jednym okiem i mi to umknęło xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FcPortoFan1999 Myślisz, że mistrzowie dzisiaj odpadną z programu? Jakbym miał obstawiać, to ten albo następny odcinek będzie ich ostatnim.
2
@kamyk_23 Idze często brakuje tenisowego IQ na korcie. Ma jeden plan na mecz i jak nie idzie, to koniec gry. Rzadko sama z siebie potrafi coś zmienić w trakcie spotkania.
0
@mekston Mecz z Draperem był w Indian Wells. Djoko odpuścił Miami, Monte Carlo i teraz Madryt. Trochę długa ta przerwa od gry. Zakładając, że zagra w Rzymie, to nie wiem, czy to wystarczy na złapanie formy na mączkę.