Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może lepiej się rozejrzyj. Pogadaj z ludźmi.
3
Dużo z tych nauczycieli pracuje od 20 lat i dłużej. Czasy się zmieniły. Wszyscy zarabiają lepiej. A wynagrodzenie nauczycieli rosło dużo wolniej niż przeciętne na rynku. Dziwisz się że narzekają?
2
To jest właśnie efekt tego że w tym zawodzie nie da się przyzwoicie zarobić. A jeżeli teraz się nic z tym nie zrobi to Twoje dzieci trafią na jeszcze gorszych nauczycieli. Zakładając że ktokolwiek będzie chciał w tym zawodzie jeszcze pracować.
Życie tak nie działa. Daj nauczycielom dobre warunki to chętni do pracy się szybko znajdą. I wypchną patologię. Innej drogi nie ma.
0
Nikt Ci nie broni
Nauczycielom też nie. Tylko że takie podejście nie ma za grosz logiki.
3
ZNP ma poparcie w społeczeństwie nie przez przypadek. Stawiane warunki to nie jest jakieś widzi mi się związku. Sam poczytaj o tym skąd taka a nie inną kwota i czemu teraz.
W: a to że polityka się wepchnie to wiadomo. Tyle że to tylko szkodzi nauczycielom. Opozycja nie jest że swoim podejściem lepsza od rządu.
18
Ty tak serio? Idź może do pracy chłopie. Widać że koło roboty to nawet nie stałeś z takim podejściem skoro uważasz że jak jesteś na umowie o pracę to do końca życia powinieneś zarabiać tą samą kwotę. Ależ to naiwne.
5
Bardzo dobrze że cechą. Stawki jakie dostają to śmiech na sali.
0
Nie w tym przypadku przecież.
9
Myślałem że już nic mnie nie zdziwi. A jednak!
Sasin znalazł niezbite dowody na to że Broniarz (szef ZNP) zna Schetyne. Nauczyciele z miejsca powiedzieli że skoro tak to już nie chcą podwyżek...
Co ci ludzie z rządu mają we łbach? Już są tak zafiksowani na walkę z opozycją że zamiast szukać rozwiązań problemów to szukają dowodów na wyimaginowane spiski. A nauczyciele czekają na sensowną propozycje. Bez teatralnych kompromisów z Solidarnością (sterowaną przez PiS).
Problem nie jest nie do rozwiązania. Tylko trzeba chcieć coś zrobić w tym zakresie... W zasadzie jedynie Duda wykazuję objawy normalności.
0
nie
75
Profesor filologii polskiej na wykładzie:
- Jak Państwo wiecie w językach słowiańskich jest nie tylko pojedyncze zaprzeczenie. Jest też podwójne zaprzeczenie. A nawet podwójne zaprzeczenie jako potwierdzenie. Nie ma natomiast podwójnego potwierdzenia jako zaprzeczenia.
Na to student z ostatniej ławki:
- Dobra, dobra.
20
ten hotel wygląda jakby im kloców zabrakło na wyrównanie :P
53
Jak po raz tysięczny słyszę o "cierpieniu" to mnie krew zalewa. A potem jeszcze "how was spain"...
0
Transfer Hazarda nie jest pewny. Chelsea ma bana transferowego a nie sądzę aby gotówka była im tak bardzo potrzebna. Na minus jest na pewno fakt, że Eden ma tylko rok kontraktu.
Za prawdopodobne transfery uważam np. Eriksena (też rok umowy), Dybala czy Pogba. Za skrajnie nieprawdopodobne Neymar i Mbappe. Jaki interes w ich sprzedaży może mieć szejk? Kasy mu brakuje?
Kto jeszcze może trafić do Realu? Może Salah? Dele Alli? Sancho? Mane? A może Koulibaly?
0
Zapewne taki skład właśnie wyjdzie. Z tym, że mając do dyspozycji zdrowego Dembele akurat wystawiłbym Dembele na prawej za Arthura. ManUtd ma słabą druga linię. Nawet nie próbują grać kombinacyjnie, więc można założyć że Busi i Rakitic, wspierani w bocznych sektorach przez Cou i Dembele oraz z Leo tuż przed sobą, spokojnie powinni dać radę. Tyle że to LM. Nie ma miejsca na błędy a Dembele nie jest gotowy na 100%, więc tak nie zagramy :/
1
Lepiej bronić gościa z niewyparzoną gębą niż oszołoma pokroju Pepe czy Ramosa którzy albo depcza rywala po palcach albo bez oporów wejdą w nich kosą.
Jak by nie patrzeć zwyzywanie kogoś nie zagraża jego zdrowia. Jest kara i koniec sprawy. Gorzej jak ktoś ładuje w szpitalu i ma sezon z głowy.
3
Jak przeczytałem to domyśliłem sie treści nawet bez znajomości języka. Ale dzięki za potwierdzenie :)
0
Ktoś mógłby przetłumaczyć gwiazdki?
0
Ciekawe że nagle Morer jest zapraszamy.
4
Polać mu!
1
Gdyby był obowiązkiem to byłoby zapisanie w konstytucji. A ja szanuję wolną wolę. Innych ale też swoją :)
Zdarzało mi się chodzić na wybory i oddać nieważne głosy. Pisałem dedykacje liczącym ale już mi się znudziło. Stary jestem.
Choć ostatnio na wyborach w stolicy był fajny kandydat (tyle że bez sznase na zwycięstwo). Niestety nie zdążyłem na głosowanie.
To nie jest bunt dla samego buntu. Zwyczajnie nie ma takiej partii która by mi odpowiadała. A nie uznaję mniejszego zła. Wybór między złodziejami a złodziejami udającymi katolików to nie jest wybór.
5
Można. Ja np jestem. Nie chodzę na wybory i wszystkich uważam za ten sam kaliber złodziei ;)
0
Nie oszukując się: nasza rodzima liga jest tak słaba że nie ma żadnej różnicy kto ją wygra. Awans do grupy LE będzie już dużym sukcesem.
1
Potem jeszcze 7 kolejek grupy mistrzowskiej. Mimo wszystko nie skreślajmy Legii. Pozbyli się dywersanta i wyniki z miejsca się poprawiły. A Lechia jedzie do Krakowa podczas gdy Legia gra u siebie z Pogonią, więc może być różnie*.
* drobnym drukiem - choć oczywiście może być też tak że Lechia będzie miała zaraz 6 pkt przewagi. Przecież to Ekstraklasa...
2
Co rozumiesz przez KK?
Nie ma wiary bez wolnej woli. Żebyś mnie tylko źle nie zrozumiał: to nie jest to samo co "robota co chceta". Nie mozesz krzywdzić innych. Ale sam możesz decydować o sobie. To już bardzo dużo.
1
Nie. Bardzo duży procent uważa się za osoby wierzące. Tyle że na "uważaniu się" się kończy.
5
Nawet możnaby się z Tobą zgodzić gdyby nie to że za tymi zmianami stoją zupełnie inne cele niż PiS twierdzi. Jeżeli dają 500+ to czemu nie ma opcji zwolnienia z podatku tylko musisz dostać kasę? Jeżeli niedziele są wolne a właściciel może sam stać w swoim sklepie to czemu coraz gorzej na tym wychodzą? W niedzielę nie odrobią straty jakie poniosą w piątek i sobotę na rzecz supermarketów.
Nie lubię "wolności na siłę" i dlatego że ktoś ma taki a nie inny światopogląd. Sam jestem chrześcijaninem, chodzę do kościoła ale szanuję wolną wolę innych ludzi i nie narzucam im swojej woli. I irytuje mnie że PiS podaje się za taki katolicki a z prawdziwą wiarą i postawą chrześcijańska nie mają nic wspólnego. Tylko propagowanie nienawiści.
6
Za co zapłacimy bardzo drogo w kolejnych latach. Niesamowita logika...
1
Lepiej się tego zagrać nie dało :D
1
Masq zapomniał dodać że studiuje prawo więc się zna ;)