Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pierwsza sytuacja super. W drugiej byłoby to podanie na stratę, bo Semedo nie miałby komu odegrać tej piłki - zobacz gdzie jest Saurez. Trzecia to może być to o czy pisałem. Wydaje mi się że Rakitic albo przeprasza Semedo za brak podania albo pokazuje mu żeby się nie wracał. Raczej to drugie bo to sytuacja jak w drugim przypadku - Semedo wychodzi na wolne pole ale nikt nie idzie za akcją.
W tym miejscu warto zwrócić uwagę na różnice między sytuacją 1 a 2 i 3. Zobaczcie gdzie jest piłka a gdzie są ustawieni nasi zawodnicy. W 2 i 3 przypadku zespół jest bardzo głęboko, nikt nie wychodzi na pozycję. Takie otwarcie akcji to konieczność sprintu pod pole karne rywale bez możliwości stworzenia przewagi liczebnej (rywal już się wrócił). My takiej piłki nie gramy, więc nie dziwą mnie inne warianty prowadzenia akcji.
3
Semedo często zachowuje się tak jakbyśmy grali z bocznym pomocnikiem/skrzydłowym, który powinien go asekurować. Dlatego często schodzi do krycia do środka co otwiera przestrzeń rywalom. Wczoraj też miała miejsce taka sytuacja i chyba właśnie o to miał pretensje Rakieta. Widać nie powinien tak robić, bo S. Roberto takie gafy zdarzają się dużo rzadziej.
Co do podłączania się do akcji to Semedo czasem zatrzymuje się zamiast iść do końca - jakby nie wierzył że jednak dostanie podanie. Wydaje mi się że to była taka właśnie sytuacja kiedy Rakitic już miał mu zagrać a Semedo nagle się zatrzymał. Ale pewności nie mam. Chciałbym obejrzeć obie sytuacje jeszcze raz ale nie bardzo mam czas szukać :(
4
Co do drugiej części: w czasie meczu dwa razy wyłapałem jak Rakitic miał pretensje do Semedo. Nie wiem o co dokładnie mu chodziło ale gestykulacja była raczej z kategorii dużych pretensji. Zapewne chodziło o złe podłączanie się do akcji (pierwsza) i opuszczanie swojej strefy (druga). Niestety nie zanotowałem minut ale obie miały miejsce przed pierwszymi zmianami.
3
Ciekawe co powiedział jak usłyszał o zawieszeniu :P
1
Lepiej niech idzie kibicować innej drużynie ;)
16
Mnie najbardziej rozwaliły narzekania na styl i Valverde jakiegoś gościa z Arthurem w nicku i avatarze. Arthur który narzeka na Barcelonę grającą piłką. Paranoja totalna. To mi przypomina jak niegdyś sypały się narzekania typu "Busi jest za wolny", "Xavi i Iniesta nie mogą grać razem" itp. itd.
Nie wiem czego ludzie oczekują - że w ćwierćfinale LM będziemy się otwierali na boisku rywali mając korzystny wynik pozwolimy sobie na otwartą grę (idealny prezent dla MU)?
0
S. Roberto za Semedo zapewne wejdzie
0
Rakitic co chwilę na pretensje do Semedo
6
Zabiłeś mu klina teraz :D
0
Mam nadzieję że nie piszesz prowadząc :P
1
Powinieneś mieć taką informację w treści umowy.
6
Bardzo się cieszę że mamy Dembele a nie Mbappe.
0
To taka podpucha na ukrytych fanów Realu :P
1
Rozwaliłeś system - 11/10! :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Z nim czy bez niego musimy wygrać :)
3
Uła. Ta trzepocząca noga wygląda jak koniec sezonu...
1
O matko jedyna. Jaki oszołom to wymyślił? :D
Szkoła na kartki? Normalnie komuna. I to dosłownie.
Ktoś tutaj myli wolny rynek z gospodarką socjalistyczną.Wolny rynek ma to do siebie że cenę za dane dobro ustala rynek. Jeżeli wprowadzisz "kartki" na szkołę to to już nie będzie wolny rynek tylko ktoś sztucznie określi cenę danego dobra.
W opisanym wyżej przypadku każdy obywatel dostaje "kartkę" na kwotę X, która definiuje cenę minimalną (zakładając że istniałyby szkoły prywatne - oczywiście droższe). W efekcie otrzymujemy dokładnie to samo co mamy dzisiaj, tylko z "kartką" do zapisu dziecka.
0
Cooo?
0
Nie zostałem bo nie nadaje się do takiej roboty i w ogóle nie rozważałem takiej drogi kariery zawodowej. Szukasz jakiś bardzo dziwnych wyjaśnień chłopie. Bardzo, bardzo dziwnych.
0
A to moja sytuacja jest jakimś odnośnikiem? Nie wiedziałem :)
Nie jestem nauczycielem. Ale nie zazdroszczę im sytuacji.
1
Fajne podsumowanie. Polityka to taka patologia... :(
Szkoda że na całym tym bałaganie ktoś musi ucierpieć aby rząd i opozycja mogły robić sobie kampanię.
0
Od czasu jak podpisałem umowę ze swoim pracodawcą zarabiam już prawie 100% więcej. W zaledwie kilka lat.
Umowa o pracę to nie jest kontrakt czasowy gdzie godzisz się na konkretne warunki na konkretny czas.
1
Fajna teoria. Ile jest etatów w szkole prywatnej? Ilu rodziców pośle swoje dzieciaki do takiej szkoły a ilu oleje totalnie edukacja dziecka? Już tam wyżej kolega się skarżył na poziom nauczycieli.
1
Chyba nie doczytałeś do końca panie nauczycielu :)
0
A jak to przesłanie rozwiązuje problem nauczycieli albo ich ewentualnego braku/bardzo niskiego poziomu merytorycznego z uwagi na fatalnie zarobki?
1
I jakie jest z tego przesłanie? Chcesz żeby nauczelami były osoby totalnie niekompletne które zgodzą się na jakiekolwiek pieniądze? Bo nie bardzo rozumiem jakie inne wnioski mogą płynąć z tej pięknej historii.
1
Fajna idea ale nie do zrealizowania. A na pewno nie na dziś i najbliższe 50 lat. Jest sporo osób które nie popiera strajku ale to nie znaczy że nie ma takich które popierają.
1
No super. Podwyżka podwyżce nierówna. Możesz co roku dawać komuś 5 zł podwyżki a potem narzekać że niewdziedzicy się skarżą jak im źle.
0
Kto powiedział że to jest spokojny człowiek? Rozmawiamy o zupełnie innej sytuacji przecież.