Azi

0

15 latek, 17-latek i wiecznie młody Brożek. A mówią że w ekstraklasie nie stawia się na młodzież ;)

Azi

0

Ja kupiłem taki (tylko mam białe płytki) - tyle że to koszt około 150 zł (ja tyle dałem i nie żałuje).
https://allegro.pl/oferta/grill-opiekacz-3w1-gourmetmaxx-granit-7409429205

Korzystam z niego kilkanaście razy w miesiącu i jest fenomenalny. Tylko jedna uwaga - nie myć tych płytek w zmywarce bo od zewnętrznej strony zostaje farba na palcach.

Mój ulubiony przepis na szybko - idealny do tego opiekacza - tortille z biedry, ketchup, starty ser, podsmażony filet z kurczaka, czerwona fasola i kukurydza. Pychota a do zrobienia w 5 minut. Nie raz całe danie robiłem w przerwie meczu - ale kurczaka często mam przygotowanego wcześniej.

Azi

1

Najwyraźniej dla niektórych (zapewne głównie tych pierwszych) to dokładnie to samo.

Azi

15

Ktoś widzi związek logiczny między pierwszym zdaniem a resztą wypowiedzi?

Azi

0

Fajna bramka. Oby jak najwięcej takich.

Azi

0

Możliwe. Ale jakoś wydaje mi się że akurat to nie nauczyciele mieli tutaj coś do stracenia. Ciężko więc mówić że przegrali. Tym bardziej że jakoś nie spotykam się z utratą szacunku do nich (chyba że mówimy o twardym elektoracie PiS). Przeciwnie - widziałem bardzo dużo poparcia (głównie rodziców uczniów).

Azi

22

Mądry facet

Azi

0

Dla kogo?

Azi

11

Nie ma to jak się chwalić w mediach kreatywną księgowością ;)

Azi

0

Śnieg w Madrycie. Cóż pogoda dostosowuje się do tabeli :)

Azi

0

Ruiz to ciekawy przypadek. Widziałem jego grę w Barcelonie B i w reprezentacjach młodzieżowych. Gotowy jestem zaryzykować stwierdzenie, że nie zrobił jeszcze przeskoku na linii junior - senior. Ale to talent gigantyczny. Bardzo krótko prowadzi piłkę, nieźle się zastawia, może grać na bokach i na środku ataku. Do tego doskonała technika użytkowa. Skuteczności tez mu nie brakuje. Wydaje mi się że problem leży w jego głowie - jakby się blokował. Dałbym mu zdecydowanie szansę w końcówce tego sezonu w pierwszej drużynie (podobnie Miranda, Wague, Oriol, Puig). Mam co do niego przeczucie, że jak nabierze doświadczenia to będzie to kawał zawodnika.

Azi

0

Nie wierzę aby Maxi Gomez był lepszym zawodnikiem niż Paco. A Paco nie dał rady się przebić.

Nasz problem jest zbliżony do tego jaki ma reprezentacja Hiszpanii. Do tego stylu gry jest bardzo mało napastników, którzy są w stanie cokolwiek wnieść do gry. Jest kilka wyjść: ściągać kogoś kto może (ale raczej nie) się sprawdzi jako zastępca i niech się uczy, ściągać emeryta który pogodzi się z rolą zmiennika Suareza, wystawić Leo na fałszywej 9, wychować kogoś kto da radę zastąpić Luisa. W Barcelonie B takiego zawodnika nie widzę (Abel Ruiz to inny typ zawodnika). W młodzieżówce też nie widziałem nikogo kto mógłby przejąć taką rolę. Możemy więc poszukać w słabszych ligach młodzieży o podobnej predyspozycji i spróbować dać im szanse w juniorach/rezerwach z nadzieją że się sprawdzą.

Azi

0

Moim zdaniem nie ma sensu. Nie znajdziemy za przyzwoite pieniążki nikogo kto da choćby połowę tego co Suarez. Oznacza to znaczny spadek jakości. Trzeba szukać innych rozwiązań.

Azi

0

16 kolejek to prawie połowa sezonu. Nie jest źle.

Azi

0

Wszystko zależy od tego czy szukamy kogoś kto ma siedzieć na ławce i wejść na kilka spotkań (typ zmiennika dla Alby) czy kogoś kto ma ewentualnie wejść w buty Suareza za kilka sezonów (takiego kogoś na dziś nie widzę).

Nie szukałbym na siłę zmiennika dla Suareza. Zdecydowanie szukałbym innych rozwiązań.

Benzema ma swoje minusy. Ale jest tak jak napisałeś. Tylko ciężko sobie taką sytuację wyobrazić, nie? :)

Azi

3

Nie ma takiego zawodnika.

Suareza mogliby zastąpić - bez bardzo wyraźnej straty jakości i stylu gry - wyłącznie:
- H. Kane
- Griezmann
- Lewandowski
- Benzema (to nie żart)
- oraz być może Cavani.

Wszystkie opcje (łącznie z Griezmannem) uważam za nierealne. W zasadzie Cavani jest do wyjęcia bo ma rok kontraktu i raczej PSG nie będzie mocno walczyło o jego przedłużenie (wiadomo że szukają kolejnych "gwiazd" do ściągnięcia). Ale to nie jest zawodnik na kilka sezonów.

Azi

37

Azi

68

Wygrywasz 5 spotkań i jesteś mistrzem świata. Przegrywasz 5 spotkań i jesteś beznadziejny. Ludzie weźcie na wstrzymanie. O tym czy zawodnik jest dobry decyduje jak gra na przestrzeni kilku sezonów. U trenerów jest podobnie. Trzeba zobaczyć jakie wyniki osiągają prowadzone przez danego szkoleniowca kluby i wtedy ewentualnie główkować czy się nadaje czy nie.

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

40

Atletico wygrało z Valencia a prasa z Madrytu na okładkę daje Zidana. Wazelina czy wyniki już nikogo nie interesują?

Azi

0

Taktyk.

Azi

0

Przecież i tak możemy tak grać :D

Azi

0

Levante niech się szykuje na ostry łomot w sobotę. Brzydko grają próbując wykorzystać źle sformułowanie przepisy. Jakby to była nasza wina że nie wiadomo o co w nich chodzi.

Azi

1

Bez różnicy jest ich wynik. Nawet lepiej - Real nie zajmie 2 miejsca w lidze. Nie musimy się na nich oglądać a w weekend będzie piękna frekwencja na CN :)

Azi

0

50 baniek to rozsądna cena. Jeżeli odejdzie to będę trzymał kciuki za sukces we Włoszech. I życzył dużo asyst :)

Azi

0

Dziennikarze robią się coraz mniej kreatywni

Azi

0

Rozumiem obawy. Szczególnie jeżeli się nie jest w temacie. Tyle że na podstawie samych tych danych nie da się określić czy to jest coś złego czy nie. Moim zdaniem nie ma w tym nic złego.

Azi

6

Akurat w tym nie ma nic niezwykłego. Kwiecień będzie lepszym miesiącem i zapewne deficyt się zmniejszy.

e: jak to pięknie wygląda. Przytaczasz dane których najwyraźniej nie rozumiesz i wydaje Ci się że to bardzo zabawne. A może to być sytuacja całkowicie normalna.

Zawsze mnie bawiło że ludzie tak chętnie wypowiadają się w tematach o których nie mają zielonego pojęcia. Robią z siebie głupka i nawet o tym nie wiedzą :D

Azi

0

Jeżeli Wague nie da rady go zastąpić to szukanie kogoś innego wydaje mi się na dziś bez sensu. Nie robię sobie nadziei, że Semedo odpali ale on też nie zawala totalnie spotkań. Ot - reszta zespołu musi dołożyć od siebie to czego on nie daje - sytuacja całkiem typowa, choć niepożądana.

Azi

0

A gdzie ja napisałem o kupowaniu kogokolwiek? :)
Jest Wague. Powinien dostać szansę. Czy będzie lepszy niż Semedo to się dopiero dowiemy.

Mnie zwyczajnie dziwi ta irracjonalna miłość do Portugalczyka. Choć staram się jak mogę to nie jestem w stanie zrozumieć czemu niektórzy maja dla niego zupełnie inne standardy oceniania niż dla reszty zespołu.
Patrz komentarz Bartka22 - wszyscy są winni. Cały zespół. Wszystko usprawiedliwia Semedo. Żeby tylko nie powiedzieć że jest po prostu za słaby (to nie zniewaga w najlepszym klubie na świecie).
kenneth99 - statystyka musi kłamać. Przecież Semedo nie może być słaby. Jak ktoś śmie się jego czepiać.

Gdzie tutaj jest logika? A tymczasem nasza prawa strona wygląda po prostu słabo. I coś z tym trzeba zarobić a nie się oszukiwać w nieskończoność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?