Azi

0

Koleś jest genialny. Ma świetną skuteczność, potrafi się ustawić i zastawić a do tego jest mega szybki. I to w zasadzie tyle. Jest jak maksymalna wersja solidnego zawodnika. Problem w tym że nie daje od siebie tego czynnika "coś więcej" który odróżnia zawodników wybitnych od tych bardzo dobrych. Takich którzy nagle z niczego mogą odwrócić losy meczu albo zrobić coś że chcesz tylko stać i podziwiać. Coś takiego ma nawet Neymar. Szkoda że za mało ma w głowie i podejmuje złe decyzje życiowe (to znaczy może dobre jeżeli idzie o zapewnienie sobie bytu ale złe jeżeli idzie o rozwój piłkarski).

Azi

1

Zapisz się do lekarza. Im szybciej tym lepiej bo kolejka bywa długa.

Azi

0

I Pique w ataku!

Azi

0

A kto tak fantazjował? :D

Azi

2

Ciekawe jaką minę ma teraz ZZ i jego antyczne 33 tytuły? ;)

Azi

0

Jak patrzę na ostatnie 3 minuty to jest to bardzo logiczne

Azi

0

Tak bym chciał ale jakoś nie wierzę

Azi

0

Zaraz Alena za Arthura? I może Malcom dostanie kilka minut?

Azi

0

A to sorry ;)

Azi

0

Czy to nie Ty sprzedałeś Dembele w przerwie? ;)

Azi

0

Co to się dzieje? Niech ktoś im powie że nie ma konieczności wejścia z piłką do bramki. Można strzelić nawet z zza pola karnego. A Rakieta bawi się w Cou :D

Azi

0

Te kilka akcji w 3 minuty to czysty przypadek :p

Azi

0

Trololololo :)

Azi

1

Za bramką gości w pierwszej połowie? Miałem nawet pytać czy tylko ja widzę tam naszą flagę :)

Azi

0

Możesz rozważyć też taką opcję że Dembus się dziś źle ustawia. Jakiś taki nie ruchliwy jest dzisiaj. Ta prawa strona trochę mu jednak nie leży.

Azi

1

MatS - Semedo, Lenglet, Umtiti, Alba - Rakitic, Arthur, Alena - Dembele, Messi, Cou

W zasadzie przewiduje tylko dwie niewiadome: Alena czy Vidal i Cou czy Malcom.

Azi

2

To jego kariera. Jak za 10-20 lat zmądrzeje to będzie żałował swoich decyzji ale takie jest życie. W zasadzie wszyscy za młodu narobili sporo głupot. Mając lat 30+ zastanawiają się jak mogli być takimi głupkami :)

Azi

1

Tyle kombinacji o puchar który jest małowartościowy. Jak dla mnie najlepszą opcją jest jeden mecz na neutralnym terenie. Może być nawet na innym kontynencie ale tylko wtedy gdy oba kluby mocno na tym zarobią.

Azi

1

Mamusia Rabiota już nie jest jego menagerem. Chytry traci dwa razy.

Azi

2

Bo on wyraził swoją opinię. Możesz się z nią zgodzić lub nie. Ale jeżeli się nie zgodziłeś to w takim wypadku należałoby podać dlaczego (argument) bo inaczej jest to "dyskusja" na poziomie przepychanki "ja mam rację! Nie, ja mam rację!" - mówiąc krótko - niepoważana.

To nie jest tak, że jeżeli nie zaprzeczysz to znaczy że on ma rację. Więc jak zaprzeczasz to powiedz, choć w kilku słowach, dlaczego. Np. Gomes nawet w poprzednim klubie nie miał zadowalających statystyk, więc uważam, że w Barcelonie nagle by nie odpalił.

Sorry za prztyczek ale czasem człowiek chce podyskutować a nie się pokłócić. A akurat temat Gomesa jest ciekawy. To jest - przynajmniej dla mnie - idealny przykład pokazujący że nie wystarczy mieć duże umiejętności aby zaistnieć. Bo ważniejsza od nóg jest głowa.

Azi

3

Siła Twoich "argumentów" jak zwykle jest nie do podważenia

Azi

0

Dlaczego szampan ma urażać muzułmanów? O.o

Znam kilku muzułmanów i piliśmy parę razy razem wódkę, piwo itp. Mieszkają w Manchesterze. Więc raczej alkohol nie stanowi dla nich problemu.

Azi

0

Do lustra nie piję więc zapraszam ;)
Twoje zdrowie!

Azi

0

Pandka ruda (panda czerwona)... jak ja mam teraz z tym żyć? :P

Azi

1

5 asyst. Dwie zaliczył po przesunięciu do drugiej linii - był to mecz z Realem.

S. Roberto z pewnością jest nieporównywalnie lepszą opcją od Semedo ale ideałem też nie jest. Można się czepiać jego gry w destrukcji ale trzeba pamiętać ze jest to pomocnik i widać to w jego grze na każdym kroku. Dużo korzysta na tym, że rywale skupiają się bardziej na naszej lewej stronie - i chwała mu za to! Nie róbmy jednak na siłę porównań do Alby bo to zupełnie nie ten kaliber.

Azi

27

Obyśmy zapłacili Gremio dwie bańki w tym sezonie. Nie obrażę się też na trzecią ale wątpię aby Arthur z miejsca załapał się do jedenastki sezonu.

Azi

0

Nie mam nic przeciwko aby państwo miało swoje udziały w takich spółkach - może to nawet lepiej bo uniemożliwia wykupienie podmiotu przez ewentualną konkurencję. Pozostaje jednak kwestia obsadzania kluczowych stanowisk. To jest jedyne co mi nie pasuje.

Azi

10

Jak się nad tym zastanowisz to sam dojdziesz do prostego wniosku, że zyski nie pojawiają się tylko dlatego, że zmienił się rząd. To jest efekt długofalowej pracy - szczególnie w takim gigancie.

Strasznie nie lubię mieszania polityki do spółek. Rozumiem że państwo musi mieć udziały w gigantach ale zarządzać tymi firmami powinni ludzie kompetentni a nie polityczni.

Azi

19

Zapewne. Tylko że trzymanie na siłę rezerwowego zawodnika w klubie też jest bez sensu. Gość ma ambicję i chce grać a Alba jest nie do ruszenia.

Azi

1

W przyszłym sezonie czekamy na powtórkę i ZZ mówiącego: "Jesteśmy w trakcie przebudowy zespołu. W kolejnym sezonie liga będzie priorytetem!"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?