- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1638 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1638 Culés
12
"Witam serdecznie, Danny Gaucho, zapraszam na telecykl express informacji, które zmienią wasze życie o 360 stopni."
# Łosie są w stanie zanurkować na głębokość 5 metrów. Pod wodą jest w stanie wytrzymać do 50 sekund.
# Dawniej wierzono, iż kopyta łosia są w stanie leczyć epilepsję.
# Mozilla Firefox to popularna przeglądarka internetowa. Jej logo przedstawia pandę czerwoną, a nie jak większość sądzi lisa. (Jakiś czas temu pewien moderator o tym wspominał)
# Głównym pokarmem dla lisa są norniki. Każdego roku jeden lis jest w stanie pożreć 2700 norników.
# Lisy jako jedyni przedstawiciele rodziny psowatych potrafią schować swoje pazury.
# Lisia mowa składa się z 40 różnych odgłosów.
# Dorosły wielbłąd jest w stanie wypić 200 litrów wody w trzy minuty.
# Jak wiadomo narodowym zwierzęciem Australii jest koala. Szacuje się jednak, że na terenie tego kraju żyje 10 razy więcej wielbłądów niż tych uroczych "misiów".
# Podczas bitwy pod Grunwaldem na pomoc polskim wojsko przybyli czescy rycerze. W ramach podziękowania Władysław II Jagiełło ofiarował im wielbłąda.
0
@Danny Gaucho https://www.dobreprogramy.pl/Lis-czy-panda-mala-Konczymy-z-nieporozumieniami-wokol-Firefoksa,News,60417.html
0
@Danny Gaucho Pandka ruda (panda czerwona)... jak ja mam teraz z tym żyć? :P
0
@Azi https://66.media.tumblr.com/80ca080a22e43db2a5844a4edac0bf21/tumblr_o1gjhgYCOB1v4iug2o1_500.gif
0
@Danny Gaucho Do lustra nie piję więc zapraszam ;)
Twoje zdrowie!