Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Bayern Flicka:
tracił średnio jedną bramkę na spotkanie, prowadził ich w ponad 80 spotkaniach
zawodnicy fizycznie, motorycznie, kondycyjnie byli potworami, najmniej kontuzji w sezonie.
atak pozycyjny, największe posiadanie piłki w Bundeslidze, Top 3 posiadanie w lidze mistrzów za jego kadencji
taktycznie jeden z najlepszych Bayernów w historii, masa schematów i zmiana dynamiki gry jak trzeba było gonić wynik.
pomoc była najbardziej kluczowa, środkowi pomocnicy przeżywali swój prime i często to oni asystowali albo bezpośrednio zdobyli bramki.
Tymczasem kibic na La Rambli:
https://ibb.co/hBtBYK3
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Roobo jakie braki defensywne za Flicka? tracili średnio mniej niż jedną bramkę na mecz a prowadził ich w 86 spotkaniach jak dobrze pamiętam? Gra pozycyjna słaba? największe posiadanie piłki w lidze mistrzów i bundeslidze za jego kadencji, ty w ogóle sprawdzasz to co piszesz? bo brzmisz jak farmazon.
0
@PatrykBarca a Włoch jest gwarancją? skoro ty wyżej cenisz De Zerbiego to nie masz za dużej wiedzy o piłce, argumentów też ci brakuje, nie chce kontynuować tej dyskusji bo to jak kopać sie z koniem, siemanko.
0
@PatrykBarca zobacz jakie zespoły w ostatnich latach dostawały sie do pucharów w Premier League, z mniejszym budżetem i słabszymi kadrami, to ze zajął 5 czy tam 6 miejsce raz w lidze nie znaczy że osiągnął sukces, w tym roku nie dostaną sie do żadnych pucharów.
1
@PatrykBarca jak miał mieć doświadczenie, skoro wiele razy powtarzał ze spełniał sie w roli dyrektora sportowego?
1
@Popitek12 bezkolanowiec to najlepiej niech zostanie w Brighton i Barcelona cokolwiek na nim zarobi.
0
@PatrykBarca Ale ty masz argumenty, każdy trener po czasie uczy sie języka, jeszcze napisz że miło wypowiada sie na konferencjach i dlatego go chcesz. A Xabi Alonso ma doświadczenie? nie trzeba pracować 20 lat w zawodzie żeby robić wyniki, De Zerbi ma tylko doświadczenie nic więcej.
0
@PatrykBarca co mam ci to samo powtórzyć? Setien też nie robił złych wyników w lidze hiszpańskiej, a jego zespóły grały ładnie dla oka
9
@PatrykBarca Setiena też chwalił Guardiola, Busquets, Xavi czy Messi, bo jego zespół grał ladne dla oka? jak skończył? żaden to argument przy wyborze trenera.
14
Skoro ludzie naprawdę wolą De Zerbiego od Flicka to mi brak słów, stawianie na trenera który traci mnóstwo bramek w lidze, więcej od Evertonu który jest w strefie spadkowej, gdzie fundamentem każdego trenera powinna być defensywa i gdzie u nas największym problemem jest obrona. Nie jest on trenerem który cokolwiek zmieni, w ofensywnie Brighton najczęściej zdobywa bramki po przez akcje indywidualne, gra młodymi zawodnikami którzy mają fantazje i nie boją sie uderzać z dystansu i dryblowac ale schematów tam porównywalnie mało jak u Xaviego. Tracą sporo bramek po przez stałe fragmenty gry gdzie u nas jest to też dużym problemem od lat. Nie ma tam żadnej presji a wpadek porównywalnych do Xaviego sporo np z Luton 4:0 czy Aston Villa 6:1. Nie będzie on też żadnym autorytetem w szatni, a jak wiemy od lat z takiego trenera najłatwiej zrobić kozła ofiarnego i zwolnić go po kilku miesiącach.
0
@ViscaelBarca2007 A ty spójrz na to ile tracą bramek, oglądasz ich mecze? widziałem z 8 ich spotkań w lidze i fundamentem każdej drużyny powinna być defensywa a oni są w niej bardzo słabi. To w jaki sposób tracą bramki, w dużej ilości są to stałe fragmenty gry. W ofensywnie wygląda to spoko, mają pomysł a zawodnicy nie boją sie dryblowac czy uderzać z daleka. Ale jeśli dla ciebie jest on wyznacznikiem na kandydata do takiego zespołu jak Barcelona gdzie obrona jest największym problemem to współczuję wyboru.
0
@ViscaelBarca2007 kto go gloryfikuje? napisałem tylko fakty, porównywanie go do przeciętnego De Zerbiego jest po prostu słabe, nie jest i niech będzie to trener który odniesie sukces w Barcelonie. Pozdrawiam.
0
@Kalin33 skoro ty wyżej cenisz Włocha który traci tyle samo bramek w lidze co strzela, obronę ma gorszą od Evertonu który jest w strefie spadkowej, to współczuję wyboru.
1
@Roobo Co ci nie pasowało w jego wizji i taktyce gdy prowadził Bayern? Stworzył potwora w kilka miesięcy który wygrał wszystko, po tragicznych Kovacu za którego Bayern był skazywany na sezon bez pucharów. Osoba która stawia aktualnie wyżej De Zerbiego od Flicka nie ma za dużej wiedzy na temat futbolu. Trener Brighton nie będzie w szatni żadnym autorytetem i przy najbliższej okazji zrobią z niego kozła ofiarnego jak np z Setiena.
1
@Kalin33 to dlaczego w tym Bayernie nawet po Flicku, pojawił się tylko jeden wychowanek który coś gra czyli Pavlovic? było już kilku trenerów i żaden nie dał szansy większej ilości wychowanków. Bayern od lat jest znany z tego że wykupuje gotowych zawodników ze swojej ligi bo nie mają czasu na sezon przejściowy który skonczyliby bez pucharów.
2
@Saviola88 Przecież prezydent o tym mówił w kanale Zero, no ale ty masz największą wiedzę w Polsce, nie masz argumentów a próbujesz na siłę komuś coś wmówić. Nawet szef Nato mówił o tym że Polska byłaby najbardziej zagrożonym krajem gdyby udało sie zdobyć szybko Ukrainę, jak zakładano.
1
@Saviola88 A czemu mam nie używać tego argumentu? przestanmy im pomagać, to zaczniesz uciekać z całą rodziną z własnego domu. Kazdy logicznie myśląc wie o tym że gdyby nie Ukraina to mielibyśmy już wojne u nas, gdyby Kijów padł w kilka dni tak jak zakładano. Co do rakiety, nie ma oficjalnych informacji kogo był to pocisk. Są tylko informacje ze został wystrzelony z terenu Ukrainy.
1
@Blanco16 lepiej żeby on nie był za bardzo widoczny na Camp Nou
6
@MESSIah16 Ciągle widzę posty w których ktoś wypomina że pieniążki na Ukrainę są a na to czy tamto nie ma, mało kto zwraca uwagę na to ze dzięki Ukraińcom PKB w Polsce do 2025 urośnie 1.5-2%, co całkowicie zrekompensuje zainwestowane pieniążki w ich kraj + inwestując pieniądze w Ukraine, nie mamy wojny, latających rakiet za oknami i ludobójstwa.
2
@Luciano99 twój stary powinien go podać do komisji praw człowieka.
5
ten to jest świr
4
to jest właśnie mój typ charakteru haha
1
@Qlimax86 poważnie? ja na samą myśl że miałbym spróbować ludzkiego mięsa mam odruch wymiotny.
9
@Janas11224 bardzo skomplikowana budowla, robi wrażenie.
1
@maroon z cebulką na patelni?
1
@arasz1819 Wydaje mi się że mógłbyś umrzeć ze starości, zanim byś zjadł wszystkie kości swoich wrogów.
2
Gdybyście mieli zjeść ostatni posiłek przed śmiercią, co to byłby za posiłek? ja bym wybrał rosół.
0
@Popitek12 Kopenhaga aktualnie gra z nami jak równy z równym.