3

@TR3YWAY żarty żartami, ale u Flicka był w swoim prime, nie zdziwię sie jak będzie chciał grać dla Barcelony.

6

@TR3YWAY takich piłkarzy już nie produkują, on jest wyciągnięty z lat 90.

0

@Bilon87 wydaje mi sie że u takich gwiazd, to głównie dzieci wychowują opiekunki, rodzice są skupieni na robieniu "kariery" a najwięcej czasu z nimi spędzają jak trzeba wstawić zdjęcie albo nagrać tik-toka.

9

czy ten baner, idealnie opisuje Ukraińców?


1

@FcPortoFan1999 chcemy ich rozerwać, rozszarpać tylko nasi piłkarze jeszcze o tym nie wiedzą.

2

@Jakchcesz chciałbym chociaż raz, w tym sezonie to zobaczyć, to tak dużo?

5

Panowie za dwa dni idziemy na wojnę, musimy udowodnić dominację genetyczną, wyjść na wkurwieniu i ich rozszarpać. Chce zobaczyć ogień w drużynie jak za czasów Enrique, tego sobie i wam życzę.

4

@Transu96 coś dla ciebie


9

@Popitek12 La Masia, patrząc na to co osiągnęli wychowankowie i jak duża część z nich gra w poważnych ligach.

0

@AdrianJaniak Przecież wiele razy podejmował się już "normalnej pracy" i po jakimś krótkim czasie rezygnował. On jest alkoholikiem, osoby które są uzależnione, myślą tylko o piciu, nie chcą mieć obowiązków i zmartwień.

1

@July_6_BcN A jak miałby sie poczuć? to nie jest powód żeby podnosić na kogoś rękę. Współczuję twojemu przyszłemu partnerowi.

8

@Emhyr ale mu dałeś rozkminę, teraz biedny będzie szukał pół nocy.

1

@July_6_BcN serio? uderzyłabyś chłopa za takie coś?

4

@osa91 jak to Kane, często w meczu potrzebuje kilku sytuacji żeby strzelić bramke.

6

0

@vangoor a które jest Rayo z którym Real zgubił dziś punkty? podpowiem ci 14.

3

@Kalin33 co to ma do rzeczy? wielu takich piłkarzy, a po transferze zmieniali zdanie.

0

@bartekvisca oj nie koniecznie, znam mase osób co nigdzie nie jeździ, a miesięcznie zostawiają takie kwoty w klubach że mieliby na wakacje.

0

@msbigd nasza obrona aktualnie jest jedną z najgorszych w historii, a ty piszesz ze mamy 5 dobrych obrońców, bardzo optymistycznie.

1

@BARCA1899Messi za Xaviego też nie mieliśmy kasy a wydaliśmy ponad 200 mln euro na transfery + wypożyczenia z opcją wykupu.

2

Musiala come to Barca


6

@MesQueUnClub96 jak Xavi do końca sezonu i wyjazd.

0

@Nazio_87 Tuchel trenerem jest kilka klas lepszym, ale ma ciężki charakter i później jest smród w szatni.

0

@Czajka90 najbardziej to oni tęsknią za Flickiem, niestety.

5

@vangoor bez sensu porównywać bundeslige do la ligi.

0

@BorzyKrzys przecież to ten aktor z Peaky Blinders, co on z siebie zrobił.

0

@Matix90 on to musi zrobić sobie dłuższą przerwę, widać po nim że jest zajechany.

7

l@MesQueUnClub96


0

Chelsea w dwa lata wydała miliard euro na transfery a bije sie o środek tabeli, współczuję kibicom.

0

@P33ck a Tuchel czasem nie przyszedł na ostatnie 10 spotkań w lidze? jak dobrze pamiętam pod koniec marca udała sie go zatrudnić. Więc tak naprawde ciężko byłoby go winić za poprzedni sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?