2

Roque nie dotykaj bo wylecisz z czerwoną.

0

@TR3YWAY weź, bo chłopaki z La Rambli co mają po 35 lat depresji dostaną.

3

@barcanawieki to tak naprawdę, prawie połowę swojego życia czeka na triumf w Lidze Mistrzów.

ciekawe ile lat miał wtedy? @Comentateiro

2

@ranger3120 no na bank, najlepszy piłkarz w historii polskiej piłki, robiąc takie zdjęcie pomyślał o stulejarzach którzy sugerują takie rzeczy.

0

@Katalończyk 99 stulejarze sugerują że jak tańczy z Hiszpanami, to oni wszyscy ją bzykają.

2

@ranger3120 byku, gdyby nie chciał to by sobie nie zrobił tego zdjęcia, to szukanie na siłe afery, nic więcej.

2

@4drian0 dokładnie, robiąc ciągle to samo i oczekując innych rezultatów to trzeba być głupcem do kwadratu.

12

idealne podsumowanie, bo tu nie chodzi tylko o wygląd


0

@adius123 nie chce mi sie wstawiać tutaj tego, ale postów jest tysiące, gdzie ludzie ubliżają jej np od transów.

0

@tristan87 a na Xie strasznie dużo tego.

0

Nie wiem czy nie włożę kij w mrowisko ale trudno, dlaczego tak wiele osób śmieje sie z wyglądu Igi Świątek? dla mnie osobiście, zwykła dziewczyna (nie jest brzydka) dużo brzydsze sie widuje, nikt nie zwraca na nie uwagi i nie obraża.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mekston chciałbym zobaczyć go ze złotą piłką, szkoda że w tym sezonie raczej nie realne, bo dopiero co wrócił po kontuzji.

4

Kevin De Bruyne, w tym sezonie notuje więcej asyst niż Bruno Fernandes i Martin Ødegaard, mimo że spędził na boisku dużo mniej czasu.

0

@TR3YWAY Gundogan na ławce, czyli brak płynności i ogromne dziury między formacjami, będzie ciekawie.

0

@Cule1234 oby, bo będzie to zmarnowany czas, nic więcej.

2

jeszcze zapłacą 10 mln euro haha, co to sa za dzbany.



2

@mekston dokładnie, nie wyobrażam sobie z nim odpaść, to byłby kryminał.

0

Napoli strzeliło na 1:1, ale oglądać ten mecz mam wrażenie że oni grają jak sam dół tabeli.

0

@Gall no ja, a co ma jedno do drugiego? nie było tam żadnej akcji charytatywnej.

1

@Sulimo z drugiej strony, strasznie dużo wydanych pieniędzy na zawodników, którzy nawet po odejściu od nas są słabi.

0

Czy waszym zdaniem kryzys sportowy Barcelony jest przez dobieranie złych trenerów? Czy głównie nieodpowiednie osoby odpowiedzialna za transfery do klubu i z klubu?

0

@Bartinho1899 już Xavi nie mial pieniędzy na transfery, a Barcelonę wydawała prawie najwięcej na świecie. Tebas mówił ze od lata najprawdopodobniej Barcelona będzie mogła wydać tyle ile zarobi, bez żadnych limitów. Żaden trener nie jest zbawcą i gwarancją sukcesu, sam sobie to wmówiłeś, ja tylko napisałeś ze jest zdecydowanie lepszą opcją od Włocha.

0

@MOLESTA nawet teraz większość osób ma wątpliwości a ten debil go chciał w 2018.

0

@Gall nie znam drugiej części, jak pominąłem to przez brak mojej wiedzy.

0

@AduŚ07 w Lidlu, ale najlepiej podstawić karetke pod dom weselny


4

@norbi77 tak, Salihamidzic czyli dyrektor sportowy Bayernu decydował o transferach do klubu, Flick w drugim sezonie chciał mieć wolną rękę i żeby to on mógł wybierać kogo kupią, nie udało sie im dogadać i Flick podał sie do dymisji.

5

@mkord W jaki sposób sie zweryfikował w drugim sezonie? przecież tam był lament i płacz że on zostawia Bayern.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?