Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Roque nie dotykaj bo wylecisz z czerwoną.
0
@TR3YWAY weź, bo chłopaki z La Rambli co mają po 35 lat depresji dostaną.
3
@barcanawieki to tak naprawdę, prawie połowę swojego życia czeka na triumf w Lidze Mistrzów.
ciekawe ile lat miał wtedy? @Comentateiro
2
@ranger3120 no na bank, najlepszy piłkarz w historii polskiej piłki, robiąc takie zdjęcie pomyślał o stulejarzach którzy sugerują takie rzeczy.
0
@Katalończyk 99 stulejarze sugerują że jak tańczy z Hiszpanami, to oni wszyscy ją bzykają.
2
@ranger3120 byku, gdyby nie chciał to by sobie nie zrobił tego zdjęcia, to szukanie na siłe afery, nic więcej.
2
@4drian0 dokładnie, robiąc ciągle to samo i oczekując innych rezultatów to trzeba być głupcem do kwadratu.
12
idealne podsumowanie, bo tu nie chodzi tylko o wygląd
0
@adius123 nie chce mi sie wstawiać tutaj tego, ale postów jest tysiące, gdzie ludzie ubliżają jej np od transów.
0
@tristan87 a na Xie strasznie dużo tego.
0
Nie wiem czy nie włożę kij w mrowisko ale trudno, dlaczego tak wiele osób śmieje sie z wyglądu Igi Świątek? dla mnie osobiście, zwykła dziewczyna (nie jest brzydka) dużo brzydsze sie widuje, nikt nie zwraca na nie uwagi i nie obraża.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mekston chciałbym zobaczyć go ze złotą piłką, szkoda że w tym sezonie raczej nie realne, bo dopiero co wrócił po kontuzji.
4
Kevin De Bruyne, w tym sezonie notuje więcej asyst niż Bruno Fernandes i Martin Ødegaard, mimo że spędził na boisku dużo mniej czasu.
0
@TR3YWAY Gundogan na ławce, czyli brak płynności i ogromne dziury między formacjami, będzie ciekawie.
0
@Cule1234 oby, bo będzie to zmarnowany czas, nic więcej.
2
jeszcze zapłacą 10 mln euro haha, co to sa za dzbany.
2
@mekston dokładnie, nie wyobrażam sobie z nim odpaść, to byłby kryminał.
0
Napoli strzeliło na 1:1, ale oglądać ten mecz mam wrażenie że oni grają jak sam dół tabeli.
0
@Gall no ja, a co ma jedno do drugiego? nie było tam żadnej akcji charytatywnej.
1
@Sulimo z drugiej strony, strasznie dużo wydanych pieniędzy na zawodników, którzy nawet po odejściu od nas są słabi.
0
Czy waszym zdaniem kryzys sportowy Barcelony jest przez dobieranie złych trenerów? Czy głównie nieodpowiednie osoby odpowiedzialna za transfery do klubu i z klubu?
0
@Bartinho1899 już Xavi nie mial pieniędzy na transfery, a Barcelonę wydawała prawie najwięcej na świecie. Tebas mówił ze od lata najprawdopodobniej Barcelona będzie mogła wydać tyle ile zarobi, bez żadnych limitów. Żaden trener nie jest zbawcą i gwarancją sukcesu, sam sobie to wmówiłeś, ja tylko napisałeś ze jest zdecydowanie lepszą opcją od Włocha.
0
@MOLESTA nawet teraz większość osób ma wątpliwości a ten debil go chciał w 2018.
0
@Gall nie znam drugiej części, jak pominąłem to przez brak mojej wiedzy.
0
@AduŚ07 w Lidlu, ale najlepiej podstawić karetke pod dom weselny
4
@norbi77 tak, Salihamidzic czyli dyrektor sportowy Bayernu decydował o transferach do klubu, Flick w drugim sezonie chciał mieć wolną rękę i żeby to on mógł wybierać kogo kupią, nie udało sie im dogadać i Flick podał sie do dymisji.
5
@mkord W jaki sposób sie zweryfikował w drugim sezonie? przecież tam był lament i płacz że on zostawia Bayern.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika