1

@JimMorrisonFCB ja tylko odniosłem sie do dyskusji która jest niżej.

4

W weekend bylem na wsi u wujostwa.
malutki dom, 2 pokoje, brak lazienki i kuchni. W garazu stary opel vectra. Zwykle wykonczenia wnetrz, rzeklbym wsiowe. Brak kanalizacja. Podworko w kwadracie ok 100 metrow kwadratowych, zarośnięte pokrzywami, zero kostki brukowej, przy chacie rozsypany obornik. Kilka drzew przy płocie - płot drewiany, wysokosc ok 1,5m. Na podworku dwie obory, pierwsza: dodatkowy garaz gdzie znajduje się ciągnik sąsiada, oraz drugi budynek, ale co w srodku nie wiem, przypuszczam że wnuczek sadzi marihuane. Na podwórku ciemno, brak oświetlenia. Godzina 15, a u nich ciemno. Do domu prowadzi droga przez bagno i mokradła, jakosc drogi oceniam na: tragiczną.
Pytam sie wuja, co ty robisz? A pracuję, to tu to tam. W tygodniu jedziemy troche postarajkowac abyscie wy, miastowe, o nas pamietały.
Tak sie zyje na polskiej wsi.

1

@FcPortoFan1999 W tym wieku zaczyna sie najlepszy czas dla pilkarza...

11

@Popitek12 Ronaldinho i Neymar.

3

@Popitek12 Pijąc jedno piwo dziennie, możesz być alkoholikiem. Powiem więcej znam osobe która od 20 lat nie pije, ale za każdym razem jak otwiera lodówkę to błaga żeby nie było żadnego piwka żony. Tak wielka jest to pokusa dla niego.

0

@Muszynianka a już tak na poważnie, mam nadzieję że uda ci się w jakimś inny sposób to rozwiązać.

5

mocne to jest, ja bym nie dał rady wybaczyć osobie która zabiła mi mame.

Jakub Błaszczykowski na Kanale Sportowym:

"Wybaczyłem swojemu ojcu. Potrafię dziś zapalić świeczkę na jego grobie.

Najlepsze zdanie będzie takie, że czas leczy rany."

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Muszynianka to oddawaj herby złodzieju

1

@draxidox myślę że jego występ w kanale zero nic nie zmieni, ludzie mają o nim wyrobione zdanie od lat.

0

@gumaz ja nigdy nie byłem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 jak w szkole? wszystko dobrze?

3

Zakładanie nowego konta po banie to tak zwana syzyfowa praca, ciekawi mnie co tacy ludzie mają w głowie. Dobrze wiedzą że to i tak skończy sie banem, szkoda byłoby mi życia.

0

@patrix211 oby, zawsze to będzie weselej.

0

ciekawe pod jakim nickiem lata teraz kibic Liverpoolu.

0

@PatrykBarca trzymam za słowo.

2

@HighestInTheRoom U mnie jajka wpływały, miałem podwyższony cholesterol przy wadze 70kg w wieku 19 lat, tłuszcz zapychał mi żyły i mdlałem kilka razy w miesiącu, po ograniczeniu białka, głównie jajek, cholesterol spadł i problem zniknął.

0

@skubi99 Myśl sobie co chcesz, napisałem jak ja mam rozpisane i co piszą dietetycy, wyjebane mam co myślisz. Twoje zdrowie i życie.


American Heart Association (AHA) zaleca, by jeść 1-2 jajka dziennie. Natomiast osoby, które mają problem z cholesterolem, powinny jeść maksymalnie jedno i najlepiej nie codziennie.

- Jajka należy spożywać, ze względu na ich wartość odżywczą, ale w rozsądnych ilościach, czyli nie więcej niż jedno dziennie - potwierdza prof. Longina Kłosiewicz-Latoszek, ekspertka z Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej – Państwowego Zakładu Higieny w rozmowie z PAP.

Greccy naukowcy wykazali w jednym z badań, że jedzenie do 3 jajek tygodniowo zmniejsza ryzyko rozwoju chorób sercowo-naczyniowych o 60 proc. Zmniejsza również ryzyko rozwoju cukrzycy typu 2.

0

@LionelM95 nie, jem 3500 kcal kalorii, praca fizyczna + trenuje.

0

@LionelM95 aktualne, sam w diecie od dietetyka mam rozpisane maksymalnie 8-10 jajek w tygodniu + robiąc badania cholesterol miałem w normie.

8

Koundé, gdy widzi Osimhena biegnącego przeciwko niemu z prędkością 45 km/h:


0

@Cochise a to są jakieś informacje że chce odejść?

2

Identycznie zachowują się, dorośli ludzie w klubach tanecznych


0

@Nazio_87 to tylko śmiechy, żarty.

0

Komentarz usunięty

0

@Bilon87 nie spinam sie, spokojnie.

3

@TR3YWAY żarty żartami, ale u Flicka był w swoim prime, nie zdziwię sie jak będzie chciał grać dla Barcelony.

6

@TR3YWAY takich piłkarzy już nie produkują, on jest wyciągnięty z lat 90.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?