0

@TR3YWAY zdecydowanie, nie są to drużyny na poziomie ligi mistrzów.

0

@michal199500hehe czyli według ciebie jest to styl który pozwoli nam rywalizować z największymi?

0

@michal199500hehe dlaczego jesteś zwolennikiem Xaviego?

10



magia

0

@arasz1819 Chelsea też dopiero było w finale ligi mistrzów i wygrali finał z City, to żaden wyznacznik.

0

@Lionel_Messi10 no co ty, dużo pewniejszy jest tez np Real od Interu.

0

@lucca87 Inter faworytem do ligi mistrzów?

2

@dominox1998 przecież to jest kurwa śmiech przez łzy.

1

@msbigd Myśleć twoim tokiem rozumowania to wszystkich trzeba sprzedać bo gramy tragiczny sezon a zawodnicy są słabi, kogo ściągniesz za tego Araujo i Pedriego? możemy wydać tylko część pieniędzy zarobionych na sprzedaży zawodników. Skupić trzeba sie na sprzedaży zawodników którzy nic nie dają, mają swój wiek i ogromne kontrakty bo takich jest sporo, a nie sprzedawać filar drużyny na którym należy budować drużyne w najbliższych latach.

0

@CZAJUN_119 nawet w 3 lidze polskie, mają trenera personalnego od siłowni, skoro robi sam takie rzeczy bez pomocy specjalisty, tzn ze ma wywalone jajca w profesjonalizm i do wszystkiego podchodzi na pół gwizdka.

4

1

@ranger3120 co ty taki długi?

0

@DLFCB a niech umierają, mam nadzieję ze za X lat nie będzie takiego kraju jak Rosja, to są najgorsze świnie na świecie.

2

@tbas przecież ci dziennikarze działają tylko na szkode klubu, dziwi mnie ze nikt nie bierze się za tych przygłupów, wszystkie informacje wyciekają do internetu, to jest chore.

0

@okiemtypera_lucaxx95 dobra stawiam, ale jak nie strzelą to zwracasz mi hajs, musisz brać odpowiedzialność za swoje słowa haha.

20

spoko, my sie zawiniemy i uratujemy ekologie haha, masakra...

https://x.com/TonyXiinn/status/1758086885128151213

2

@Popitek12 Popitek co ty świrujesz, kobiet jest na świecie więcej niz facetów, możesz sobie wybierać i zmienić je jak skarpetki, korzystaj póki jesteś młody a nie świrujesz.

0

@Aragorn33 Cos w tym jest, ja tylko dodam że w lidze trzeba patrzeć tylko na siebie, można przegrać z nimi każdy klasyk, najważniejsze jest to co zrobimy w tych 36 spotkaniach które zostaną. Nazwiskami ligi sie nie wygrywa, potrzebny jest stabilny zespół z pomysłem i trenerem którym wie jak rotować zawodnikami. Puchar Króla? co roku jesteśmy jednym z faworytów i wygrywamy go najwięcej w ostatnich latach, Liga Mistrzów? nie ma na nas żadnej presji, możemy grać z chłodną głową i stopniowa łapać pewność siebie. W przyszłym sezonie my nic nie musimy po przyjściu nowego trenera, my tylko możemy a to najlepsza motywacja dla zawodników i trenera.

1

@KmN pracując w Norwegii miesięcznie dało radę zarobić 20-22 tysiące, robiąc po 14-16h dziennie + soboty. Miałem wtedy 22 lata i nie odczuwałem za bardzo zmęczenia, więc tyle pracowałem.

1

@macio_944 winko zrobi robotę haha

1

@macio_944 ale romantycznie @MesQueUnClub96

0

@Pawlusek to zobacz jak wyglądałby nasz atak po odejściu Roberta i Ferrana.

Yamal, Ansu, Felix, Roque bieda straszna.

1

@MesQueUnClub96 czyli wolisz facetów? tak szczerze.

2

@Pedri16Future z drugiej strony zawodnika typu Pedri idzie łatwej zastąpić, Gavi to niespotykany unikat, takich już nie produkują w dzisiejszych czasach.

2

@MesQueUnClub96 a po takim związku będzie ci gwint przeciekał, tobie sie oczy otworzą jak mi sie zamkną.

2

@Luciano99 gdzieś czytałem że Jasper szuka kogoś do trójkąta, nie masz kogoś chętnego u siebie?

2

@VegetaPolska widzisz byku? to nic trudnego, nawet Jasper ma dupeczke.


4

Panowie, nie możemy być tak pazerni, po co nam ten Mbappe w lato?, przecież Haaland przyjdzie za rok.

1

@EkspertzOrlikq 9/10 spotkań w samej lidze wygrali różnicą jednej bramki i 5 w lidze mistrzów. Czyli praktycznie połowa, jednak nie większość.

0

@Visca_barca no za to Real sie nie męczy, połowę spotkań w lidze wygrywa jedną bramką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?