8

Czy pan analityk mógłby napisać, czy dzisiaj w nocy będzie ciemno?

1

@BORO_12 Kadra nie jest żadnych wyznacznikiem. Nie chce mi sie z tobą dyskutować, bo ty wyżej stawiasz Marqueza, który aktualnie nie ma żadnego podjazdu do Niemca. Flick nie jest żadną gwarancją sukcesu, ale przy Marquezie jest Panem Trenerem. Tylko ktoś ślepo zaślepiony, może stwierdzić inaczej.

0

@ViscaelBarca2007 Ale co to do rzeczy? :D Może być zajebistym miłym ziomkiem. Ważne żeby piłkarze ciężko trenowali i mieli rygor, którego brakuje w klubie od lat.

1

@ViscaelBarca2007 Co ma reprezentacja do klubu? Gundogan pracował z nim tylko w reprezentacji, gdzie plan pracy jest całkiem inny, najważniejsza jest regeneracja, przez natłok spotkań w klubach. Zawodnicy fizycznie i motorycznie są przygotowywani w klubie, trener reprezentacji musi mądrze pracować, żeby nie byli przetrenowani i nie łapali kontuzji/urazów. Polecam wywiad np Roberta, gdzie mówi o Flicku i jego przygotowaniu fizycznym i motorycznym. Jest też fajny wywiad z Daviesem czy podcast z Mullerem. Wszyscy mówią zgodnie, że Hansi jest trenerem, który największą uwagę zwraca na przygotowanie fizyczne, motoryczne i kondycyjne. Nie da sie tego wypracować, bez ciężkich treningów, to logiczne dla osób co grali gdziekolwiek w piłce, nawet w okręgowce.

0

@MesQueUnClub96 Piękny jesteś Dodi na tym profilowym.

0

@bartekvisca Tak, tego lata jak dobrze kojarzę.

22

Za pieniążki marzenia sie zmieniają :D




0

@JohnnySilverhand Co kłamie? A Setien, Koeman, Martino, Roura? Nigdy nie grali w Lidze Mistrzów przed przyjściem do Barcelony i nie prowadzili dużej drużyny. Nie mieli podjazdu do Flicka, jeśli chodzi o osiągnięcia i doświadczenie na arenie Europejskiej. Masz kilkunastu trenerów na przestrzeni lat, którzy byli bez doświadczenia w porównaniu do Flicka.

1

@bartas97 Większość rok temu pisało to samo o Ancelottim, gdzie oddaliście ligę w styczniu słabiutkiej Barcelonie i zaliczyliście kompromitacje 0:4 w Lidze Mistrzów z City. Piłka nożna jest tak przewrotna, że nie da sie przewidzieć, co będzie za 2 miesiące.

3

Do Bayernu najprawdopodobniej idzie Kompany. Nie chce wiedzieć, co by było pisane na la rambli, gdyby był łączony z Barceloną.

3

@Nazio_87 za darmo nawet bym tego nie zjadł, szkoda zdrówka byku.

0

@ranger3120 Niemcy - Japonia.

2

@TR3YWAY a kto to jest? :D pierwszy raz ich widzę

2

dzięcioły haha


8

@Mario96w Co jakaś kompromitacja w Europie, to wszyscy porównują do Barcelony. Kto by pomyślał kilka lat temu, gdzie 90% drużyn było obsrane Barcelony przed wejściem na boisko.

6

Śmieją sie z nas.


0

@JimMorrisonFCB Dokładnie, strasznie są ludzie zaślepieni. Nie wiem skąd to sie bierze.

1

@JohnnySilverhand Guardiola, Enrique, Setien, Martino, Koeman, Xavi. Dalej mam ci wymieniać? 80% trenerów w historii Barcelony, miało mniejsze doświadczenie przed przyjściem do Barcelony w roli pierwszego trenera.

2

On bez kitu, brzmi jak Hitler. Groźny mają ten akcent i język.


0

@PatrykBarca Ale ty jesteś wariacik, przecież oni nawet w Lidze Mistrzów nie grali przed przyjściem do Barcelony, więc jakie doświadczenie? Zwykli średniacy, którzy nawet nie mieli podjazdu do osiągnięć i doświadczenia Flicka na Arenie Europejskiej. Już nie chce mi sie z tobą dyskutować, bo ty masz klapki na oczach.

0

@MOLESTA Davies tez jest jego ulubieńcem, miał swój prime za czasów Flicka.

0

@97ketrab Flick ma swojego trenera od przygotowania fizycznego.

10

@PatrykBarca Nadal większe niz 80-90% trenerów którzy przychodzili do Barcelony w roli pierwszego trenera, ale to już wam nie pasuje pod narracje.

0

@PatrykBarca To, że nie chciał być trenerem w tamtym okresie? stąd małe doświadczenie jako trener główny.

8

@Kengo Wielokrotnie powtarzał, ze jego pasją w tamtych latach, było zarządzanie klubem. Był prawie 20 lat dyrektorem i kierownikiem sportowym.

0

Co się Julio Tous napracował w Barcelonie to jego. Jeden z najlepszych z najlepszych trenerów od przygotowania fizycznego na świecie, wrócił do Barcelony z miesiąc temu, żeby pomóc Xaviemu w przyszłym sezonie. Nic tylko współczuć takim ludziom, że trafiają na takich idiotów w zarządzie.

8

@MichalZZZ na tym właśnie polega życie, żeby cieszyć sie małymi rzeczami, bo duże przychodzą raz na jakiś czas.

0

@joloskyy Od jego odejścia do teraz, jedynie Pavlovic zadebiutowal i ma jakąś znacząca role w zespole. Bayern nie ma mocnych juniorów, wolą kupić gotowych obiecujących zawodników od przeciwników z Bundesligi.

0

@Zoker Przecież mają Euro i Copa, większość naszej drużyny jedzie na turnieje. Kontuzjowani tacy jak Balde, De Jong, Gavi rehabilitują sie w klubie podczas wakacji. Zostanie ci kilku piłkarzy, którzy wracają z wypożyczenia + rezerwy, z którymi będą trenować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?