Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiadomo ile kobitki dostały pieniędzy za wygranie Ligi Mistrzów? I czy da sie pożyczyć od nich na transfer Nico? :D
0
@FcPortoFan1999 słyszałeś ten huk?
5
@kamilos1214 A co jak ma zjebany charakter? :) To tylko wygląd - który przemija.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonCarletto Różnica jest taka, że po Arsenalu widać progres i rozwój. Gdybym miał wybierać, to zdecydowanie wolałbym być kibicem Arsenalu.
1
City dzisiaj tragiczne, ciężko sie na nich patrzyło.
0
@BorzyKrzys ale ja sie nie denerwuje :D
0
@kigani Nie chce nic mówić, ale takie gadanie to głupota. Nie masz nawet 1% tej wiedzy co Pep. Gdybyś go spotkał i zapytał dlaczego Gvardiol gra na boku a nie w środku, to podał by ci tyle argumentów i otworzył głowę na taktykę, że nawet byś nie wiedział co odpowiedzieć. On go widzi codziennie na treningu, zna jego najlepsze cechy i wie gdzie go wykorzystać. My to jedynie możemy sobie pogadać głupot i poudawać, że mamy wiedzę na temat piłki nożnej.
0
ale to zagrali, wow
29
Bayern jest w gorącej wodzie Kompany, że wybrał takiego trenera.
2
@MesQueUnClub_87 Nadal nie rozumiem, bo napisałeś, że nie ma na świecie drużyny która strzela 3/4 bramki systematycznie. Często strzelali więcej niż 3/4, więc to sie nie liczy? Bo jak miałbyś spojrzeć tylko na wyniki, to zdecydowanie więcej spotkań wygranych różnica 2/3/4/5/6 bramkami, niz tych na styku. Czyli nie jest to systematyczność? Skoro jest zdecydowana większość?
1
@MesQueUnClub_87 Bardzo dużo spotkań wygranych różnicą 2/3/4 bramek.
1
@MesQueUnClub_87 Napisałeś, że kilka takich wyników w sezonie a nie systematyka. A tu nie masz racji, bo średnią miał prawie 3 bramki na mecz, nie da zrobić takich statystyk, wygrywając raz na jakiś czas kilkoma bramkami. Co do wyników powyżej 5 bramkami, wcale nie było ich dużo.
2
@MesQueUnClub_87 Bayern Flicka strzelił 260 bramek w 86 spotkaniach. Średnią na mecz bardzo łatwo wyliczyć :)
0
@PatrychoO i oddał mistrzostwo w Anderlechcie bez walki, gdzie byli jednym z faworytów.
1
@TR3YWAY Bayern Flicka tracił mało bramek. Średnio 0.90 bramki na mecz jak dobrze pamiętam. Więc da sie to pogodzić :)
5
Az mam ciarki ma plecach, jak wyobraziłem sobie Barcelone, która gra w tak bezpośredni sposób.
69
Zrespił się
0
@SeWo77 Mi jak coś sie nie podoba, to nie oglądam do końca i nie komentuje. Polecam takie podejście.
2
Jaki według was, był najlepszy moment drużyny Xaviego? Dla mnie zdecydowanie ten:
2
@Ankara_Messi A kto będzie strzelał bramki? Roque, Guiu, Ferran?
7
Dobrze widzieć Xaviego uśmiechniętego
0
@Lucyfffer do usunięcia :D
3
to niezła rocznica...
3
Czytając gorące dyskusje, zazdroszczę dorosłym ludziom takich problemów, ale też chęci i czasu do kłótni o takie głupoty.
23
Piękne to było.
0
@JordiAlbion Chelsea dostało 7-1 w dwumeczu, Barcelona 8-2 a Lyon 3:0. Dobrze, że tych rewanżów nie było z naszej i Lyonu perspektywy.
2
@RoberDzik Moim zdaniem Xavi miał zdecydowane większy wpływ na drużynę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Transu96 @Lucyfffer 10 bramek i 7 albo 8 asyst we wszystkich rozgrywkach.