1

Wiadomo ile kobitki dostały pieniędzy za wygranie Ligi Mistrzów? I czy da sie pożyczyć od nich na transfer Nico? :D

0

@FcPortoFan1999 słyszałeś ten huk?

5

@kamilos1214 A co jak ma zjebany charakter? :) To tylko wygląd - który przemija.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonCarletto Różnica jest taka, że po Arsenalu widać progres i rozwój. Gdybym miał wybierać, to zdecydowanie wolałbym być kibicem Arsenalu.

1

City dzisiaj tragiczne, ciężko sie na nich patrzyło.

0

@BorzyKrzys ale ja sie nie denerwuje :D

0

@kigani Nie chce nic mówić, ale takie gadanie to głupota. Nie masz nawet 1% tej wiedzy co Pep. Gdybyś go spotkał i zapytał dlaczego Gvardiol gra na boku a nie w środku, to podał by ci tyle argumentów i otworzył głowę na taktykę, że nawet byś nie wiedział co odpowiedzieć. On go widzi codziennie na treningu, zna jego najlepsze cechy i wie gdzie go wykorzystać. My to jedynie możemy sobie pogadać głupot i poudawać, że mamy wiedzę na temat piłki nożnej.

0

ale to zagrali, wow


29

Bayern jest w gorącej wodzie Kompany, że wybrał takiego trenera.

2

@MesQueUnClub_87 Nadal nie rozumiem, bo napisałeś, że nie ma na świecie drużyny która strzela 3/4 bramki systematycznie. Często strzelali więcej niż 3/4, więc to sie nie liczy? Bo jak miałbyś spojrzeć tylko na wyniki, to zdecydowanie więcej spotkań wygranych różnica 2/3/4/5/6 bramkami, niz tych na styku. Czyli nie jest to systematyczność? Skoro jest zdecydowana większość?

1

@MesQueUnClub_87 Bardzo dużo spotkań wygranych różnicą 2/3/4 bramek.

1

@MesQueUnClub_87 Napisałeś, że kilka takich wyników w sezonie a nie systematyka. A tu nie masz racji, bo średnią miał prawie 3 bramki na mecz, nie da zrobić takich statystyk, wygrywając raz na jakiś czas kilkoma bramkami. Co do wyników powyżej 5 bramkami, wcale nie było ich dużo.

2

@MesQueUnClub_87 Bayern Flicka strzelił 260 bramek w 86 spotkaniach. Średnią na mecz bardzo łatwo wyliczyć :)

0

@PatrychoO i oddał mistrzostwo w Anderlechcie bez walki, gdzie byli jednym z faworytów.

1

@TR3YWAY Bayern Flicka tracił mało bramek. Średnio 0.90 bramki na mecz jak dobrze pamiętam. Więc da sie to pogodzić :)

5

Az mam ciarki ma plecach, jak wyobraziłem sobie Barcelone, która gra w tak bezpośredni sposób.


69

Zrespił się


0

@SeWo77 Mi jak coś sie nie podoba, to nie oglądam do końca i nie komentuje. Polecam takie podejście.

2

Jaki według was, był najlepszy moment drużyny Xaviego? Dla mnie zdecydowanie ten:


2

@Ankara_Messi A kto będzie strzelał bramki? Roque, Guiu, Ferran?

7

Dobrze widzieć Xaviego uśmiechniętego


0

@Lucyfffer do usunięcia :D

3

to niezła rocznica...


3

Czytając gorące dyskusje, zazdroszczę dorosłym ludziom takich problemów, ale też chęci i czasu do kłótni o takie głupoty.

23

Piękne to było.


0

@JordiAlbion Chelsea dostało 7-1 w dwumeczu, Barcelona 8-2 a Lyon 3:0. Dobrze, że tych rewanżów nie było z naszej i Lyonu perspektywy.

2

@RoberDzik Moim zdaniem Xavi miał zdecydowane większy wpływ na drużynę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Transu96 @Lucyfffer 10 bramek i 7 albo 8 asyst we wszystkich rozgrywkach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?