Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
To jest nasza przyszłość, mamy najlepszą szkółkę na świecie. Z nikim nie musimy się ścigać na transfery, wystarczy dać chłopakom czas i zaufanie a zdobędą puchary.
1
@tristan87 Jedno dorosłe drzewo, może "wypić" do 450 litrów wody dziennie, a trawa cos w okolicy 5-10 litrów na metr.
18
@Kamiloza91 Zazdroszczę życiowych problemów w tym wieku, ile ja bym oddał żeby mieć czas i chęci przejmować sie takimi głupotami.
11
Wypnijcie sie jeszcze temu Realowi i oddajcie ligę i puchar króla przed rozpoczęciem sezonu. Nawet przegrywając z nimi bezpośrednie spotkania a wygrywając ze średniakami, mamy ogromne szanse na mistrzostwo. Piszecie na piłkarzy, że są bez charakteru i ambicji, jak ponad połowa kibiców zachowuje sie tak samo, bo Mbappe przychodzi, więc trzeba wywiesić białą flagę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Kibicowanie w Turcji jest na innym poziomie :D
0
@kaamil1910 Chodzi też o jego kontrakt, on zarabia jak największe gwiazdy, a siedział na ławce w przeciętnym Brighton.
11
Kulesza to patus
Tomasz Smokowski o sposobie ogłoszenia powołań przez Michała Probierza:
"Nie byłoby całej historii, gdyby prezes Cezary Kulesza nie chwalił się ową kadrą w stanie wskazującym w poniedziałek po Gali Ekstraklasy."
0
@Pedri16Future Nadwaga nie powoduje czasem zaburzeń psychicznych takich jak depresja? Coś kiedyś obiło mi sie o uszy.
1
to niezła propozycja :D
6
@Comentateiro Nie przejmuj sie, w twoimi wieku to nic dziwnego, że masz problem ze wzrokiem.
1
@Katalończyk 99 Twoim tokiem rozumowania, to nic nie można skomentować, bo wszystkich/wszystko promujemy wpisem na la rambli.
16
@bartekvisca A mi przeszkadza, bo promuje niezdrowy tryb życia wśród młodzieży. Ona ma miliony wyświetleń, większość osób która to ogląda jest dziećmi.
10
sama prawda
1
@Gaz Nie da sie sprzedać kogoś, kto ma ważny kontrakt i nie chce odejść.
0
@BORO_12 Wydaje mi się, że tak. Skoro ma ważny kontrakt i był tylko wypożyczony.
0
@BORO_12 Przecież jego kontrakt był ciągle zarejestrowany, Barcelona płaciła większą część wynagrodzenia, nawet jak był na wypożyczeniu.
2
Ale ten islam jest kozakiem
https://x.com/oocmma/status/1797141051704012845
0
@MesQueUnClub96 a jak wolisz? wszyscy chcemy, żeby było ci jak najprzyjemniej.
13
@MesQueUnClub96 to mogłeś być ty, ale nie umiesz grać w piłkę.
0
@matirix20 on oddychał rękawami od 65 minuty.
1
Ale się dzisiaj ludzie pozabijają w gorących dyskusjach, będzie rynsztok i poziom podstawówki :D Nie mogę sie doczekać, czytając to jutro do śniadania.
0
Na Borussie wystarczyło 15 minut Realu grającego ofensywnie xD
3
W Borussi skrzydła już padły kondycyjnie, Real zdominuje końcówkę.
8
Przecież u nas Ter Stegen puszcza z dwie bramki po tego typu sytuacjach Borussi :D
3
Czemu Camavinga nie dostał żółtej kartki? Przecież w pierwszej połowie, pomocnik Borussi dostał za tego typu pretensje i machanie łapami.
0
Eksperci Polsatu w szoku, że Real nie dominuje. Oglądają wszystkie spotkania Ligi Mistrzów i nie pamiętają jak Real wyglądał z np Lipskiem czy w drugim spotkaniu z City. Przecież to wyglądało identycznie i dzięki Łuninowi udało im sie dalej awansować.
4
Real piłkarsko nie istnieje w pierwszej połowie. Borussia jest zdecydowanie lepsza.
0
Ancelotti miał nosa żeby postawić na Courtoisa.
0
Spalony był i tak.