0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dejvo A ty myślisz, że oni nie kontrolują jego zdrowia? Przecież gdyby było przeciążony, to by nie grał. Po każdym treningu są sprawdzani pod tym kątem, najwidoczniej Yamal czuje sie świetnie i był gotowy na grę od 1 minuty.

4

Trener powinien mieć pełne zaufanie. Nikt z zarządu nie powinien ingerować w skład, taktykę czy ustawienie.


1

@Rust_Cohle kontuzja?

5

@Stinger_ Mam to samo zdanie, Milan kiedyś był magiczny - miał bardzo dużo fanów, co drugi małolat, miał koszulke piłkarza Milanu.

6

Kylian w Milanie :D


1

@marko111122 większość osób tak odpowiada, coś musi w tym być.

0

Mam takie pytanko, jaki według was jest najgorszy typ człowieka? jeśli chodzi o charakter, bo słyszałem już kilka odpowiedzi i większość osób jest zgodna.

0

@BORO_12 mowa była o piłkarzu lub ktoś ze sztabu, który wynosi informacje do mediów.

https://www.fcbarca.com/116170-javi-miguel-xavi-szukal-kreta-w-barcelonie.html

0

Oby z przyjściem Flicka, skończył sie cyrk z wypływaniem każdej informacji z klubu. Ewidentnie musi być jakiś kret, który wszystko wynosi do mediów.

2

@BORO_12 Przecież on zapytał tylko o przepisy.

4

@BORO_12 Co ty taki agresywny jesteś? Kolega tylko grzecznie zapytał. Gorszy dzień masz? Czy co?

7

bardzo duże wzmocnienia w barażach


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Maziarz nie, nie widziałem :) warto zobaczyć?

1

@Popitek12 Wolę tego starszego np ze Zjawy czy Wilka z Wall Street

0

@TR3YWAY Bardzo trudno jest to ogarnąć dla osoby początkującej? Pasieka musi być z dala od ludzi? Bo mam kawałek działki, który stoi pusty, ale pewnie wymaga to dużo czasu i nauki.

1

@konrad1661 Wikingowie przewracają sie w grobach, widząc współczesnych Norwegów :D

0

@JordiAlbion Tak, bardzo dużo uchodźców. Coraz więcej meczetów i prywatnych szkół stricte dla nich. Islam jest już drugą religią w Norwegii, jeśli chodzi o liczbe wyznawców.

7

Często bywam w Norwegii, coraz trudniej spotkać Norwega z krwi i kości.


0

@TR3YWAY u mnie 40-50 zł

2

@tristan87 co to za Kaminski?

11

co za debil


0

@VegetaPolska Tylko, że on właśnie w kadrze jest przeciwieństwem siebie z Premier League. Pewnie to też kwestia tego, że inna taktyka i dużo gorsi wykonawcy. Boczny obrońca musi mieć dobrych zawodników obok siebie, żeby pokazał swoje najlepsze cechy.

14

Przegrać mistrzostwo po takim sezonie...


1

Miał być zbawcą naszych problemów z bokiem obrony, a najczęściej na boisku wyglądał jakby był tam za "kare"


1

@MesQueUnClub_87 Wiem, wiem. Śmieje sie. Osobiście bardziej dziwią mnie ludzie, którzy dają sie ciągle łapać na to samo. Co kilka dni, człowiek ma Deja-Vu czytając gorące dyskusje.

0

@MesQueUnClub_87 Co ty chcesz ode mnie chłopie? :D

3

@MesQueUnClub96 Odpocznij, pojedź gdzieś na wakacje z rodziną, nabierz chęci, pozytywnej energii i naładuj baterie. Potrzebujemy ciebie tutaj od początku nowego sezonu, twoje opinie na temat różnych sportów czyta sie z wielką przyjemnością, masz ogromną wiedzę i dar do przekazywania jej. Liczę, że za kilka lat to ty będziesz głównym ekspertem w Polsacie przed Ligą Mistrzów, już teraz jesteście na podobnym poziomie, jeśli chodzi o wiedze, a to dopiero początek twojej pięknej przygody eksperta.

1

@Kapitan hawk jak lubisz jak ktoś stuka ci kobite, to czemu nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?