Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Ona serio taka straszna jest?
https://x.com/arktos0/status/1800518247114277246
1
@Lanosss Finał Argentyna- Francja nie wzbudził u ciebie takich emocji? Bardzo dużo osób mówi, że był to najlepszy finał w historii ze względu na emocje i poziom sportowy.
1
@Nazio_87 Garstka osób z la rambli pewnie kojarzy. Większość osób to w tamtych latach dopiero sie rodziło, albo byli u ojca w jajkach.
0
@Miszak Ja nic nie sugeruje, dodałem tylko źródło informacji od Ruścika.
1
@Miszak przecież oni zostali skazani na początku 2022 roku, więc jak nie ma dowodów i źródeł?
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-08-16/pseudokibice-zaatakowali-rodzine-pobili-13-latka-jego-ojca-i-dziadka/
1
Nowy menedżer Juventusu, Thiago Motta, złożył konkretną prośbę o sprowadzenie Jakuba Kiwiora. Arsenal oczekuje za niego co najmniej 20 mln euro, jednak Juventus uważa tę kwotę za zbyt wygórowaną. Stara Dama liczy, że Arsenal obniży swoje żądania późnym latem.
Thiago Motta pracował z Jakubem Kiwiorem w Spezii.
[TUTTOmercato]
0
@TaleOfUs a czyj ty chłopocek jesteś? wyglądasz mi bardzo znajomo.
0
@Barcasub co ty gadasz, nie mam 12 lat, żeby jakieś zielone zbierać.
0
@ObiektywnyKibic121 Może chodziło o to, ze Robert dobrze utrzymuje sie przy piłce, potrafi się zastawić, wygrać pojedynek, poczekać na kolegów i dać długą piłkę np na skrzydło. Większość szybkich kontr, zaczyna sie od długiego zagrania na napastnika i kluczowe jest to, żeby on tej piłki nie stracił, czekając na kolegów.
4
@Barcasub ale co to zmienia? trzeba widzieć wszystko na bieżąco w internecie? przecież to by życia człowiekowi zabrakło :D
2
@Barcasub nie widziałem tego wcześniej.
17
to brzmi jak scenariusz do filmu
https://x.com/TadzioReformed/status/1800457635076177957
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-08-16/pseudokibice-zaatakowali-rodzine-pobili-13-latka-jego-ojca-i-dziadka/
17
Co ten Małysz odwala, miał robić formę na Ahonena.
1
dobry potencjał na memy :D
https://x.com/FCBarcelona/status/1800543639380312241
0
@fart Straszne słabe takie podejście, wypinać sie przed każdym meczem i nie podejmować rywalizacji, bo mamy mniej argumentów. Dla mnie takie podejście, nie ma nic wspólnego z bycia kibicem.
0
@fart Jak 90% kibiców innych reprezentacji, którzy robią to samo. Jest to bardzo fajny okres w życiu kibica i trzeba wierzyć we własną reprezentacje i cieszyć sie tymi momentami, bo są co kilka lat. Kiedyś w ogóle nie graliśmy w dużych turniejach, więc ja doceniam każdą chwilę naszej kadry na turnieju.
0
@fart Przecież w tej grupie Polacy mogą zdobyć 4 punkty i z niej wyjść. To nie jest jakieś nie wiadomo jak duże wyzwanie, patrząc na fakt, że to tylko jedno spotkanie i decyduje forma danego dnia.
1
@Doren01 a na co mi te zielone? co ja mam 12 lat? :D
0
@NeroTFP1 To kim są piłkarze o kilka klas lepsi od Roberta? :D
1
@Rust_Cohle za to Walia zagrała potężne spotkanie i piłkarsko nas zgniotła
0
@Rust_Cohle Ale ty pisałeś o finale baraży i o tym, że Walia nas robi bez problemu.
1
@Rust_Cohle Według ciebie to my mieliśmy nawet nie pojechać na Euro. Więc wyjdziemy z grupy, skoro tak piszesz :D
0
@Aferzysta No są, ale nie w takich ilościach jak oni - nie chce mi sie tego tłumaczyć, wystarczy spojrzeć na statystyki i liczbę przestępstw w danych miastach. W bezrobociu i awanturach domowych z interwencją policji też nie mają sobie równych.
0
@Rust_Cohle Jakiej niechęci? :) niechęć to ja mam do morderców, złodziei i gwałcicieli. A od ich przybycia do Europy jest tego coraz więcej i to oni popełniają większość tego typu przestępstw np w Paryżu.
1
@Rust_Cohle To czemu akurat jego uważasz za oszusta? Skoro rzeczywiście tak sie dzieje w Paryżu, o czym mówi cały świat.
1
@Rust_Cohle Czemu miałby zmyślać? wystarczy wpisać na Xie - Paryż. Masz tam wszystko czarno na białym, jak oni sie zachowują i ile przestępstw popełniają od momentu przybycia do Europy. To już nie jest miasto Francuzów. Rodowici mieszkańcy tego miasta, boją sie wyjść wieczorami sami z domu.
4
A z roku na rok, jest ich coraz więcej w Europie.
2
@Popitek12 Dembele i Vermaelen
1
masakra...
0
Przerażające i straszne. Czemu oni tak brną w kandydaturę chorego człowieka?