2

@Karzel Dziwi mnie fakt, że publicznie to pokazują.

9

Niech on trafi do szpitala, bo to już jest tragedia.


3

Ale Todibo sie rozwinął


3

@FcPortoFan1999 Mnie strasznie on irytuje. Bardzo ciężko mi sie słucha tego jego "yyyyy" w co trzecim słowie.

1

@Joe_Barbaro mam wątpliwości czy o takie strzelanie goli tobie chodzi.

0

@DamianBarcaCule BNT


0

@Pressinho Nie trenował w ogóle z zespołem o czym mówią dziennikarze, którzy widzieli wszystkie treningi reprezentacji.

3

@Popitek12 Popitek, tylko zdjęć siura jej nie wysyłaj.

4

zaskoczyła mnie ta informacja, bardzo szybko by wrócił.


8

Białoruski opozycyjny serwis informacyjny Nexta opublikował szokujące nagranie, na którym widać, jak białoruskie służby uczą migrantów technik atakowania polskich żołnierzy i funkcjonariuszy.

Na nagraniu słychać, jak funkcjonariusz instruuje migrantów: "Będziecie mieli noże, sprzęt, waszym zadaniem będzie dźgać w niechronione miejsca. W szyję, pachy, nogi, ręce".

Nagranie, jak przekazuje Nexta, zostało zarejestrowane w jednym z pomieszczeń, gdzie białoruscy funkcjonariusze przetrzymują migrantów. Funkcjonariusz dodaje również: "Nie bójcie się. Nie będą do was strzelać, a jeżeli będą, to tylko w powietrze".

Organizacja BYPOL, zrzeszająca byłych funkcjonariuszy białoruskich służb, zapowiedziała ujawnienie nazwisk białoruskich funkcjonariuszy odpowiedzialnych za szkolenie migrantów. Szkolone grupy mają za zadanie niszczyć barierę graniczną oraz atakować polskich mundurowych.

Według BYPOL, ataki na polskich żołnierzy są starannie zaplanowanymi operacjami. Migranci są szkoleni w Centrum Szkoleniowym Dynamo w Mińsku przez instruktorów z Państwowego Komitetu Granicznego. Uczą się tam skrytego poruszania się po leśnych ścieżkach, korzystania z kompasu, przekraczania granicy oraz posługiwania się materiałami wybuchowymi. Szkoleni migranci mają pełnić rolę przewodników dla innych cudzoziemców.

Dowództwo Generalne Sił Zbrojnych potwierdziło na Twitterze, że żołnierz został raniony nożem w odsłonięte miejsce, niechronione przez kamizelkę. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że szer. Sitek został ugodzony w lewą pachę, a ostrze noża mogło być zatrute, dlatego napastnik zostawił je w ciele żołnierza. Wszystko wskazuje na to, że atakujący był przeszkolony przez białoruskie służby.

Opozycyjna organizacja byłych funkcjonariuszy białoruskich służb, informuje także, że migrantom miały zostać dostarczone miny przeciwpiechotne typu "Lepestok" (PFM-1) produkcji ZSRR. Miny te, pochodzące z czasów PRL i Układu Warszawskiego, miały być rozrzucone na terytorium Polski w liczbie około 30 sztuk, z zamiarem wywołania eksplozji i zranienia przypadkowych osób.

0

@Bilon87 Moim zdaniem Francja lub Niemcy. Od zawsze były to drużyny turniejowe. Później postawiłbym na Hiszpanów lub Anglików, jak ktoś z tej dwójki powyżej nie wygra.

3

@FcPortoFan1999 szkoda mu hajsu, żeby wódkę postawić - taki właśnie milioner z niego.

0

@Cvzx nie mam pojęcia, pierwszy raz widzę ten program.

2

@MesQueUnClub_87 jeszcze czytałem komentarze i ponoć tam w studiu jest ojciec tego chłopaka :D

0

@Barcasub żebyś był zażenowany jak ja :D

0

Nigdy jednocześnie nie było mi głupio za tyle osób, nie oglądajcie tego.


0

@Barcasub o czym ty piszesz? to jakiś sport?

1

@Rust_Cohle Najlepsze jest to, że poszło to w cały świat - bez źródła.


0

@DIPENSE Yamal ma grać wszystko jako 16 latek?

1

@ShawnC Oby tylko wykorzystał swoją szansę, bo na 100% ją dostanie.

26

No i to się szanuje.


1

@AlphaNumeric No ma 16 lat, ale na boisku wygląda jak 25 latek z doświadczeniem. On prawie w ogóle nie traci piłek, trzeba go faulować, żeby mu ją zabrać - to jest chore i niespotykane.

0

@Sysia11 Sysia teraz tylko tak gadasz, a gdyby do twoich drzwi zapukał Argentynczyk w dodatku Mistrz Świata, to sama byś sie skusiła :D

4

@DIPENSE Jak ma w tym klubie być dobrze, skoro chcesz sprzedawać jednego z najlepszych zawodników Barcelony? Chłopak drugi rok z rzędu zrobił double - double. Jako nieliczny jest gwarancją liczb.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Będzie bardzo ciężko uzbierać takie pieniążki, nie da sie tego rozłożyć na raty.


0

@ViscaelBarca2007 Czyli dla ciebie nie jest to dziwne, że tak dobry trener według ciebie. Przegrał rywalizację ze Slotem i Kompanym? którzy tak naprawdę są kotami w worku i byli wyborami numer 5 czy 10.

2

@paweuwarrior cukierki dużo droższe :D

0

@Antimadridista_WR nie mam pojęcia, nie śledziłem informacji o Marsylii.

11

Potężny De Zerbi, którego chce cały świat. @BORO_12
@ViscaelBarca2007


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?