3

@BORO_12 Jaki szacunek w szatni? Taki sam jak legenda Koeman, czy Xavi? Szacunek to przychodzi z wynikami. Łata dziury na poziomie 2 ligi, nie ma to nic wspólnego z poważnym futbolem. Kogo Marquez rozwinął do tego stopnia, żeby chociaż zadebiutowal w pierwszym składzie?

1

@BORO_12 Możesz mi odpowiedzieć, czemu ty tak naciskasz na tego Marqueza? Facet nie ma żadnego doświadczenia w pucharach, zobacz ile mieliśmy przed to kompromitacji w Lidze Mistrzów, bo braliśmy trenerów bez doświadczenia. Barcelona to staż dla początkujących? Czy jeden z największych klubów na świecie? Jaki ten Marquez będzie miał szacunek w szatni? Jak on poradzi sobie w kryzysie?, skoro nigdy nie trenował na poważnym poziomie? To jest trener, który musi złapać doświadczenia w poważnym futbolu, bo bardzo szybko zrobiliby z niego kozła ofiarnego. Już nawet nie chce mi sie myśleć o transferach, jestem przekonany, że miałby narzucone od Laporty, kto przyjdzie i kim ma grać, byłby marionetką w klubie- nic więcej.

3

Wyjątkowy zawodnik, jeśli chodzi o styl gry. Ciężko znaleźć kogoś, kto go przypomina.


9

@JohnnySilverhand To idź im kibicuj, chociaż będzie spokój na stronie od takich chorągiewek, które sie wypinają i oddają puchary przed sezonem.

2

@PatrykBarca Wszyscy już wiemy, że go nie chcesz. Piszesz o tym setny raz.

2

@DonAndrzejos Nie ma żadnej pewności, że wyciągnie z dołka, ale na 100% wzmocnimy się fizycznie i motorycznie. Zmienimy też styl gry, będziemy grać bardziej bezpośrednio i taktyka będzie dobierana indywidualnie pod przeciwnika. Będziemy też wyglądać jak drużyna z pomysłem, a nie indywidualne jednostki.

1

@Emhyr Wiadomo, że nie w każdym przypadku. Spotkań w których wyciągali wynik w końcówkach było z 15.

2

@Deviler A moim zdaniem to bardziej kwestia tego, że grali ze słabymi drużynami. Bayer zajeżdżał wszystkich fizycznie i kondycyjnie, dzięki czemu strzelali mnóstwo bramek w końcówkach. Atalanta pod tym względem jest mocna, więc nie dała sobie wejść na głowę i narzuciła swój styl wiedząc, że mogą grać w ten sposób 90 minut i nie padną kondycyjnie.

2

@tbas Identycznie zagrali z Liverpoolem w ćwierćfinale. Niesamowita powtarzalność a nie mecz życia :)

4

@mekston kozaki :)

6

@Rewolucja123 Gratulacje, jako nieliczny stawiałeś na Atalante.

0

@Kondziubarca Ciężko sobie wyobrazić, żeby Bayern Monachium nie wygrał ligi w kolejnym sezonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@IMBALEO Nie było poważnych drużyn na ich drodze, wszystkich zajeżdżali kondycyjnie i fizycznie, stąd tyle bramek Bayeru w końcówkach. Piłkarze Atalanty fizycznie i motorycznie są potworami, nie dali sie zdominować pod tymi względem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Bayer do 70 minuty bez argumentów. Atalanta zdecydowanie lepsza i zasłużenie prowadzi.

7

o matko boska.


4

Atalanta wygląda identycznie jak w pierwszym spotkaniu z Liverpoolem. To nie przypadek, że zdominowali Bayer w pierwszej połowie.

6

Atalanta fizycznie to są konie, nie dadzą sie zajechać kondycyjnie w 90 minut.

0

@MesQueUnClub96 Wiadomo, że sie nie skończył. Póki co Bayer nie ma żadnego argumentu i jest drużyną zdecydowanie gorszą. Pisanie, że to odrobią i wygrają to wróżenie z fusów, nic więcej.

0

Najgorzej jest przegrać finał.

0

@PatrykBarca Atalanta od długiego czasu gra bardzo przyjemny futbol dla widza. Wychodziła z grupy Ligi Mistrzów. Ancelotti to klasa sama w sobie i jeden z najlepszych trenerów w historii, rzeczywiście same przypadki.

3

@TR3YWAY siema ryju wędzony.

2

Fajne odrodzenie Włoskich trenerów w pucharach. W finale Ligi Mistrzów jest Ancelotti, finał Ligi Europy ma Gasperini, a w finale Konferencji jest De Le Feunte z Fiorentiną.

1

@Sulimo zakwas do barszczyku:D ma ogromne ciśnienie przy otwarciu haha.

9

Mój ojciec miał podobny problem. Wracam do chaty za małolata, a tam cała kuchnia w zakwasie, przez kilka chwil myślałem, że mamuske mi zabił.


1

@MOLESTA Akurat jeśli chodzi o sukcesy, to Flick ma ich ogromną ilość, patrząc na to ile był trenerem.

22

Jak widziałem nagrania przed finałem Ligi Mistrzów, to Flick bardzo podobnie drze morde.

https://x.com/PiotrGa80932256/status/1793257381163307043

0

@Reviven Agentem Flicka jest Zahavi, który ma siedzibe i biuro o nazwie - Gol International w Londynie. Tam też negocjowali przyjście Roberta Lewandowskiego do Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?