Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Rezerwy + kontuzjowani + wypożyczeni będą trenować kilka razy w tygodniu. Reszta jedzie na turnieje reprezentacyjne i do Lipca będą ciężko pracować.
0
@Zoker Podczas Euro będą trenować w klubie. Ci co pojadą na Euro i Cope będą trenować w reprezentacji. Finał euro jest 14 lipca, zawodnicy po Euro mają bardzo mało wolnego, bo muszą lecieć do USA 27 lipca. Jacy chętni przychodzą na treningu poza sezonem? Co ty wymyśliłeś byku. Więc tak naprawdę do lipca będą trenować, jedni mniej, drudzy więcej. Więc pisanie o 3 ostatnich treningach, jest po prostu idiotyczne.
1
Niemiecka myśl szkoleniowa to jest to, co nasi zawodnicy potrzebują.
3
@Zoker Co ty mi wmawiasz? Oni co tydzień mają po kilka dni wolnego, to nie jest normalne na tym poziomie. Nawet zawodnicy otwarcie o tym mówią, od lat leżymy pod względnem fizycznym i motorycznym. Nikt nie mówi o zajeżdżaniu, prawdziwy zajazd to będzie na Euro. Zawodnicy którzy zostają w klubie i nie jadą na Euro, to grali ogony w lidze i podczas całego turnieju będą trenować prawie codziennie w klubie. To samo zawodnicy z Reprezentacji które dojdą daleko w turnieju, będą mieć z tydzień wolnego i muszą wracać do treningów w klubie.
2
@Zoker Dużo mniej wolnego mają, niż w normalnym sezonie bez Euro, Logiczne.
2
@Zoker Przecież zawodnicy będą ciągle trenować podczas Euro, a ci co nie są powołani, zostają w klubie, żeby przygotować sie do sezonu. Więc jakie 3 treningi? Skoro zaraz Mistrzostwa Europy.
15
@Zoker Takim tokiem rozumowania, to lepiej niech nawet z domu nie wychodzą, bo mogą złapać kontuzje :D Mamy ogromne zaległości pod względne fizycznym, motorycznym i ustawienia taktycznego. Jest to idealny okres, żeby nadrobić zaległości i w przyszłym sezonie być pod tym względem odpowiednio przygotowanym. Ale lepiej w każdym tygodniu odpuszczać po dwa, trzy dni treningowe + dzień meczowy, gdzie nie ma treningu. W dalszym rozrachunku, wychodzi, że w tygodniu Barcelona więcej ma wolnego niz trenuje, nie jest to normalne. Lewandowski w foot-trucku mowil, że w Barcelonie mu sie dużo lżej trenuje niż w Bayernie czy BvB. Sam nawet naciskał z Gundoganem, że musi Xavi coś zmienić w treningach żeby trenować ciężej i na większym obciążeniu. Można też przytoczyć wypowiedzi rywali, takich jak np Muller, który po spotkaniu z nami w Lidze Mistrzów, mówił, że fizycznie wyglądamy jak juniorzy. Jesteśmy strasznie słabi fizycznie i motorycznie, a to najważniejsze w nowoczesnym futbolu, okres letni jest kluczowy, żeby odpowiednio przygotować sie do sezonu.
4
Widać po kilku ruchach z piłką, że Mateo piłka nie przeszkadza. Najprawdopodobniej odziedziczył najwięcej po Ojcu.
2
@jacobFCB Nie ma co sie dziwić, zobacz jak oni go potraktowali. Miesiąc temu Laporta płakał na jego widok i mówił, że stoją za nim murem. Xavi tylko powiedział prawdę na konferencji, to nagle Laporta sie obraził jak dziewczynka i postanowił go zwolnić.
0
@Omoziu Jak sobie wyobrażasz takie oficjalne informacje? Cos w stylu Laporty mówiącego, ze chcemy go zwolnić, ale on chce zostać?
0
Arteta będzie najlepszym kandydatem do zastąpienia Pepa w City?
1
@Pawel13sz Bardzo dużo pieniążków, będzie musiał mu zapłacić odszkodowanie + cały kontrakt do 2025.
6
@PatrykBarca Zobacz ile my bramek straciliśmy i ile mieliśmy kompromitacji w słabej Lidze. Praktycznie do ostatniej kolejki walczyliśmy, żeby nie być na 3 miejsce. Przecież my nawet nie mielibyśmy podjazdu do City, Arsenalu czy Liverpoolu.
2
@GeneralXavi No z tobą na ławce na 100 %
48
@PatrykBarca Nie chce wiedzieć, które mielibyśmy aktualnie miejsce w Premier League.
0
@MOLESTA Z Całym szacunkiem dla Pepa, ale City w tym sezonie nie powinno wygrać Ligi. Skoro Nottingham dostał -4 punkty za brak płynność finansowej, to jakim cudem City nic nie dostało za 10 razy więcej zarzutów?. W Lidze Angielskiej najbardziej podobna mi sie styl City i trzymałem za nich kciuki, ale to jak są trzymani pod parasolem ochronnym ligi jest chore i niesprawiedliwe. Nie może być tak że, za zapłacone pieniądze pod stołem, zespół będzie łamał większość zasad bez konsekwencji, które dla wszystkich są takie same.
4
Pamiątkowe zdjęcie? :D
1
@Emhyr szkoda, zawsze to sporo materiału do badań.
7
ależ to robi wrażenie
8
Zabił go
0
Cancelo ograny jak amator.
0
Laporta i Deco przycisneli Xaviego, że go zwolnią jak nie będzie dawał szans Roque za którego zapłacili kupe kasy.
0
@Roobo Felix zrobił Double-Double w pierwszym sezonie dla Barcelony. Zajebiste liczby, patrząc na liczbę minut. Joker który jest potrzebny w każdym zespole. Musi wchodzić ktoś z ławki, kto będzie kluczowy a on jest do tego idealny.
0
Xavi ma nos do zmian ^^
0
wpuszczaj tego tygrysa bengalskiego, bo rozwali klatke.
1
Ale dłuży sie ten mecz, to dopiero 60 minuta.
1
@MesQueUnClub96 Robercik zrobił to w Lidze Mistrzów, to zdecydowanie więcej waży.
2
Cały Fermin, zawsze groźny i głodny bramek.
3
Dawaj Roque za Lewego. Robercik i tak już wypadł z walki o króla strzelców.
1
@Toretto A moim zdaniem, problem nie leży w transferach, tylko w trenerach, którzy nie potrafią wyciągnąć pozytywnych cech z kupionych piłkarzy. 90% kupionych zawodników, zapomina u nas jak sie gra w piłkę, to nie jest normalne.