3

Ale Klopp to pozytywny chłop


0

@Kamiloos raz na rok to i kogut jajko zniesie.

2

Kiedy @MesQueUnClub96 naoglądał sie za dużo Darta :D


23

Najlepszy trener w historii tego sportu


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LukaszFan Ciężko właśnie zmieścić dwóch tego typu zawodników w jednym składzie. Mają bardzo dużo podobnych cech do siebie.

1

@AFA Sędzia pokazał ręką na środek boiska, więc byłaby uznana tak jak mówisz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3YWAY każdy ma swoje priorytety :D

0

Dzisiejszy mecz oglądam dla Fermina. Uwielbiam takich zawodników, którzy oddają serce na boisku i są kluczowi dając liczby, które są najważniejsze w końcowym rozrachunku.

11

@Cule1234 to brzmi jak solówka za garażami.

2

Fort w nagrode za dobry występ, dostał dziś ławke rezerwowych. Brakuje słów na naszego treneiro.


3

@FCB_dimiC Napinaj sie dalej w internecie, tylko to ci zostało w twoim smutnym życiu.

0

@Amidamaru A to przepraszam, mój błąd. Może był zawodnikiem sezonu w Liverpoolu i mi się pomyliło.

2

@FCB_dimiC A komu ktoś nie sugerował multi-konta? Przecież to codzienność na tej stronie. Nic mnie nie boli, tylko czepiasz sie ludzi na siłe, bez jakiegokolwiek argumentu, to nie jest normalne zachowanie dorosłej osoby. Odbij ode mnie i idź ludzi na ulicy zaczepiaj, chociaż nauczysz się szybko biegać.

11

@FCB_dimiC Co ma piernik do wiatraka? Kolejny raz szukasz dziury w całym żeby sie do mnie doczepić. Co ja ci złego w życiu zrobiłem? znamy sie? Kanapki ci kradłem w szkole? Czy może masz nudne życie i musisz sie wyżyć na mnie, żeby podbić swoje ego.

4

A pamiętacie jak kupiliśmy zawodnika sezonu z ligi Angielskiej? Niesamowicie byłem podjarany Coutinho.

6

Zawodnik sezonu w Premier League z brameczką.

2

Najchętniej to bym dał mistrza City i Arsenalowi. Świetnie sie ich ogląda w Lidze. Graja bardzo przyjemny futbol dla oka. Widać, że podobna myśl szkoleniowa u Guardioli i Artety.

0

@clyde dupa cała?

4

@martool2 A kto uważał ich za szrot? Błędem było pozbycie sie tej dwójki i kupno Roberta, za duże pieniądze z ogromnym kontraktem, w tak ciężkiej sytuacji finansowej. Jestem przekonany, że Aubameyang dałby podobne liczby do Roberta + Luuk dołożyłby kilka ważnych bramek.

4

@fart Pytanie ile z tej szybkości to odpowiedni montaż filmiku. Mike to 60letni dziadek, który jeszcze kilka miesięcy temu, wchodził o lasce do ringu z pomocą ochroniarzy.

0

@FcPortoFan1999 sędziów nie ma, ale wystarczy odłączyć im internet i nie mają jak "trenować".

6

ale niunia


0

@PatrychoO to dobrze, że nie znam :D

0

@BorzyKrzys
a co to boomer? :)

1

Czytam te komentarze poniżej i nie wiem o jaką dyscypline sportu chodzi, chyba jestem już za stary.

9

@RosjaninBut Moim zdaniem to już jest po chłopie, a latem będzie ostatnia szansa, żeby ktoś sie na niego nabrał. Kwestia czasu jak złapie kolejna kontuzje.

0

@Pawlak1992 U dwóch było 4-4 u trzeciego 5-3 ale co to zmienia? gdzie ta dominacja? przecież to była równa i bliska walka. Tylko ktoś zaślepiony, kto kibicował jednej ze stron, może myśleć inaczej, bo nie jest obiektywny.

0

@Pawlak1992 Przecież napisałem 7 i 8 dla Usyka. Poprawiłem po sekundzie. Nie było żadnej dominacji do 8 rundy, musiałeś oglądać walkę pod wpływem, bo innego wytłumaczenie nie ma. Wszystko było otwarte na kartach sędziowskich, a Usyk zdominował ostatnie rundy, co więcej był bardzo blisko skończenia tej walki przed czasem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?