Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale Klopp to pozytywny chłop
0
@Kamiloos raz na rok to i kogut jajko zniesie.
2
Kiedy @MesQueUnClub96 naoglądał sie za dużo Darta :D
23
Najlepszy trener w historii tego sportu
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LukaszFan Ciężko właśnie zmieścić dwóch tego typu zawodników w jednym składzie. Mają bardzo dużo podobnych cech do siebie.
1
@AFA Sędzia pokazał ręką na środek boiska, więc byłaby uznana tak jak mówisz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TR3YWAY każdy ma swoje priorytety :D
0
Dzisiejszy mecz oglądam dla Fermina. Uwielbiam takich zawodników, którzy oddają serce na boisku i są kluczowi dając liczby, które są najważniejsze w końcowym rozrachunku.
11
@Cule1234 to brzmi jak solówka za garażami.
2
Fort w nagrode za dobry występ, dostał dziś ławke rezerwowych. Brakuje słów na naszego treneiro.
3
@FCB_dimiC Napinaj sie dalej w internecie, tylko to ci zostało w twoim smutnym życiu.
0
@Amidamaru A to przepraszam, mój błąd. Może był zawodnikiem sezonu w Liverpoolu i mi się pomyliło.
2
@FCB_dimiC A komu ktoś nie sugerował multi-konta? Przecież to codzienność na tej stronie. Nic mnie nie boli, tylko czepiasz sie ludzi na siłe, bez jakiegokolwiek argumentu, to nie jest normalne zachowanie dorosłej osoby. Odbij ode mnie i idź ludzi na ulicy zaczepiaj, chociaż nauczysz się szybko biegać.
11
@FCB_dimiC Co ma piernik do wiatraka? Kolejny raz szukasz dziury w całym żeby sie do mnie doczepić. Co ja ci złego w życiu zrobiłem? znamy sie? Kanapki ci kradłem w szkole? Czy może masz nudne życie i musisz sie wyżyć na mnie, żeby podbić swoje ego.
4
A pamiętacie jak kupiliśmy zawodnika sezonu z ligi Angielskiej? Niesamowicie byłem podjarany Coutinho.
6
Zawodnik sezonu w Premier League z brameczką.
2
Najchętniej to bym dał mistrza City i Arsenalowi. Świetnie sie ich ogląda w Lidze. Graja bardzo przyjemny futbol dla oka. Widać, że podobna myśl szkoleniowa u Guardioli i Artety.
0
@clyde dupa cała?
4
@martool2 A kto uważał ich za szrot? Błędem było pozbycie sie tej dwójki i kupno Roberta, za duże pieniądze z ogromnym kontraktem, w tak ciężkiej sytuacji finansowej. Jestem przekonany, że Aubameyang dałby podobne liczby do Roberta + Luuk dołożyłby kilka ważnych bramek.
4
@fart Pytanie ile z tej szybkości to odpowiedni montaż filmiku. Mike to 60letni dziadek, który jeszcze kilka miesięcy temu, wchodził o lasce do ringu z pomocą ochroniarzy.
0
@FcPortoFan1999 sędziów nie ma, ale wystarczy odłączyć im internet i nie mają jak "trenować".
6
ale niunia
0
@PatrychoO to dobrze, że nie znam :D
0
@BorzyKrzys
a co to boomer? :)
1
Czytam te komentarze poniżej i nie wiem o jaką dyscypline sportu chodzi, chyba jestem już za stary.
9
@RosjaninBut Moim zdaniem to już jest po chłopie, a latem będzie ostatnia szansa, żeby ktoś sie na niego nabrał. Kwestia czasu jak złapie kolejna kontuzje.
0
@Pawlak1992 U dwóch było 4-4 u trzeciego 5-3 ale co to zmienia? gdzie ta dominacja? przecież to była równa i bliska walka. Tylko ktoś zaślepiony, kto kibicował jednej ze stron, może myśleć inaczej, bo nie jest obiektywny.
0
@Pawlak1992 Przecież napisałem 7 i 8 dla Usyka. Poprawiłem po sekundzie. Nie było żadnej dominacji do 8 rundy, musiałeś oglądać walkę pod wpływem, bo innego wytłumaczenie nie ma. Wszystko było otwarte na kartach sędziowskich, a Usyk zdominował ostatnie rundy, co więcej był bardzo blisko skończenia tej walki przed czasem.