8

To wszystko przez to, że Cucurella przeszedł do realu. Gdyby Hiszpania grała bez żadnego zawodnika z realu, to by ten mecz wygrała. Przecież to jasne, że to oczywiste.

3

Niech nikogo nie zdziwi jak znowu wiele ekip z dobrą obroną daleko zajdzie.

2

Cucurella jest słabiutki w ofensywie. To żaden nowoczesny boczny obrońca.

1

Tylko przypomnę, że Hiszpania w 2010 roku, kiedy zdobywała mistrzostwo świata przegrała swój pierwszy mecz ze Szwajcarią. Historia lubi się powtarzać. Będą tylko znaki.

1

Te transfery Bernardo i Cucu zepsuły wszystko... mieliśmy grać z białymi, którzy są czarni.

0

Trzeba przed sezonem postawić na mocny obóz, przygotować się perfekcyjnie pod względem fizycznym, a real niech jedzie na tournee zarabiać sobie. Tylko tam zbudujemy przewagę.

0

@doc oni kupują kogoś i od razu dają do zrozumienia, że musi odejść, a my z takim Balde się cackamy i czekamy aż się zwolni miejsce

2

Grimaldo zaraz dołączy do Atletico, a my dalej śpimy, czekamy na Alvareza żeby skończyło się jak z Nico. Darmowi zawodnicy do ogarnięcia, a my żadnych ofert. Wychowankowie, którzy mają idealny czas na powrót, a Deco chyba na wakacjach.
To się nie może udać.

0

A my dalej śpimy, drugi wychowanek zaraz będzie wykupiony, drugi reprezentant Hiszpanii, a my na co czekamy ? na lepszego obrońce ? nie ma lepszych i w lepszej cenie.

2

Co mówi japończyk na kacu ?


Sushi

1

Ake weź wypij sobie Sake

1

Po zakończeniu sezonu było mówione, że potrzebujemy lewego i prawego obrońce oraz stopera i zmiennika Pedriego... najlepiej tanim kosztem... no to real sprowadził do siebie ich wszystkich za śmieszną kasę. A my wydaliśmy 80 mln na Gordona... Nóż w kieszeni się otwiera...

0

@MirusAmisz Młody nie wypił Matchy przed metchem

0

@MateS ze Szwecją

1

Undav wchodzi z ławki i daje bramkę i 2 asysty - wiem, że to tylko drużyna, którą każdy kojarzy z Blue Curacao i niebieskimi shotami Kamikadze, ale chcę tylko nadmienić, że to dobry zawodnik i jedna z najlepszych opcji na 9

1

@MessiForeverTheBest w końcu tusk to niemiec

2

Ten z Japonii w ataku Kiwa Jakotako dobry jest, dobry drybling

1

@El Plutoninho będą gole w drugiej połowie

0

Patrząc na Holandie, to mają naprawdę bardzo fajną ekipę - środek pomocy bardzo dobry. Sporo trawki palą. Rowerem pojeżdżą.
Japonia to takie małe samuraje, szybko biegają, jak mrówki. To trudny rywal dużo sushi jedzą. Sos sojowy piją.

6

Bardzo fajnie gra Japonia, można im kibicować. Najbardziej podoba mi się ten napastnik Kiwa Jakotako

0

@Danny Gaucho ja mówię ogólnie np. teraz Portugalia może nastukać tych goli, albo w Hiszpanii Oyarzabal nastuka albo ktoś inny. Bardziej mi chodzi o to, że tego typu drużyny nie powinny grać na MŚ

0

Niedługo FIFA zorganizuje mistrzostwa świata i będą grali wszyscy, po co w ogóle eliminacje ?

0

@Danny Gaucho 4 gole to za mało żeby zdobyć tytuł króla strzelców, ale zwiększa szanse o bardzo wiele

6

Trafisz na takie Kurakao czy Kongo na MŚ, strzelisz 4 gole w jednym meczu i zostaniesz królem strzelców całego turnieju...

2

Niezależnie czy to prawda z Cucurellą, można zobaczyć jeden fakt - real składa oferty na każdego zawodnika, którego chcemy. O Gordonie było cicho i szybko poszło, więc się udało. Trzeba zrobić zasadzkę, że chcemy jakiegoś cieniaka i niech się nabiorą. Trzeba im podbijać ceny tak samo jak oni nam. No i niech Deco się ogarnie, bo zaraz nie będzie kogo kupować, wszyscy będą dogadani.

1

@kkbarca jeszcze jest Fran Garcia i Mendy na lewej jak się nie myle, oni kupują mimo, że mają, a my nie odwrót.

1

Pretensje do Cucurelli, ale przecież gość chce iść do przodu, dostał ofertę, więc co ma robić ? oczywiście mógłby się dwa razy zastanowić zanim przejdzie do realu, tylko to źle świadczy o nas, dlaczego Deco śpi ??? Nawet gdybyśmy go nie chcieli ściągnąć, to trzeba zrobić to samo co real robi nam, czyli podbić ofertę, żeby musieli więcej zabulić.

0

@Lionel_Messi10 Niech Deco też składa ofertę, niech zrobi to co real robi, nawet jak go nie chcemy, to niech złoży ofertę !!

0

@TaughtMule Deco tam śpi chyba, oni kupują, a my czekamy nie wiem na co

0

Serio Undav na ławce kosztem tego kasztana Havertza ? Gnabry ma kontuzje, że nie ma go w kadrze gebelsów ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?