Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
To wszystko przez to, że Cucurella przeszedł do realu. Gdyby Hiszpania grała bez żadnego zawodnika z realu, to by ten mecz wygrała. Przecież to jasne, że to oczywiste.
3
Niech nikogo nie zdziwi jak znowu wiele ekip z dobrą obroną daleko zajdzie.
2
Cucurella jest słabiutki w ofensywie. To żaden nowoczesny boczny obrońca.
1
Tylko przypomnę, że Hiszpania w 2010 roku, kiedy zdobywała mistrzostwo świata przegrała swój pierwszy mecz ze Szwajcarią. Historia lubi się powtarzać. Będą tylko znaki.
1
Te transfery Bernardo i Cucu zepsuły wszystko... mieliśmy grać z białymi, którzy są czarni.
0
Trzeba przed sezonem postawić na mocny obóz, przygotować się perfekcyjnie pod względem fizycznym, a real niech jedzie na tournee zarabiać sobie. Tylko tam zbudujemy przewagę.
0
@doc oni kupują kogoś i od razu dają do zrozumienia, że musi odejść, a my z takim Balde się cackamy i czekamy aż się zwolni miejsce
2
Grimaldo zaraz dołączy do Atletico, a my dalej śpimy, czekamy na Alvareza żeby skończyło się jak z Nico. Darmowi zawodnicy do ogarnięcia, a my żadnych ofert. Wychowankowie, którzy mają idealny czas na powrót, a Deco chyba na wakacjach.
To się nie może udać.
0
A my dalej śpimy, drugi wychowanek zaraz będzie wykupiony, drugi reprezentant Hiszpanii, a my na co czekamy ? na lepszego obrońce ? nie ma lepszych i w lepszej cenie.
2
Co mówi japończyk na kacu ?
Sushi
1
Ake weź wypij sobie Sake
1
Po zakończeniu sezonu było mówione, że potrzebujemy lewego i prawego obrońce oraz stopera i zmiennika Pedriego... najlepiej tanim kosztem... no to real sprowadził do siebie ich wszystkich za śmieszną kasę. A my wydaliśmy 80 mln na Gordona... Nóż w kieszeni się otwiera...
0
@MirusAmisz Młody nie wypił Matchy przed metchem
0
@MateS ze Szwecją
1
Undav wchodzi z ławki i daje bramkę i 2 asysty - wiem, że to tylko drużyna, którą każdy kojarzy z Blue Curacao i niebieskimi shotami Kamikadze, ale chcę tylko nadmienić, że to dobry zawodnik i jedna z najlepszych opcji na 9
1
@MessiForeverTheBest w końcu tusk to niemiec
2
Ten z Japonii w ataku Kiwa Jakotako dobry jest, dobry drybling
1
@El Plutoninho będą gole w drugiej połowie
0
Patrząc na Holandie, to mają naprawdę bardzo fajną ekipę - środek pomocy bardzo dobry. Sporo trawki palą. Rowerem pojeżdżą.
Japonia to takie małe samuraje, szybko biegają, jak mrówki. To trudny rywal dużo sushi jedzą. Sos sojowy piją.
6
Bardzo fajnie gra Japonia, można im kibicować. Najbardziej podoba mi się ten napastnik Kiwa Jakotako
0
@Danny Gaucho ja mówię ogólnie np. teraz Portugalia może nastukać tych goli, albo w Hiszpanii Oyarzabal nastuka albo ktoś inny. Bardziej mi chodzi o to, że tego typu drużyny nie powinny grać na MŚ
0
Niedługo FIFA zorganizuje mistrzostwa świata i będą grali wszyscy, po co w ogóle eliminacje ?
0
@Danny Gaucho 4 gole to za mało żeby zdobyć tytuł króla strzelców, ale zwiększa szanse o bardzo wiele
6
Trafisz na takie Kurakao czy Kongo na MŚ, strzelisz 4 gole w jednym meczu i zostaniesz królem strzelców całego turnieju...
2
Niezależnie czy to prawda z Cucurellą, można zobaczyć jeden fakt - real składa oferty na każdego zawodnika, którego chcemy. O Gordonie było cicho i szybko poszło, więc się udało. Trzeba zrobić zasadzkę, że chcemy jakiegoś cieniaka i niech się nabiorą. Trzeba im podbijać ceny tak samo jak oni nam. No i niech Deco się ogarnie, bo zaraz nie będzie kogo kupować, wszyscy będą dogadani.
1
@kkbarca jeszcze jest Fran Garcia i Mendy na lewej jak się nie myle, oni kupują mimo, że mają, a my nie odwrót.
1
Pretensje do Cucurelli, ale przecież gość chce iść do przodu, dostał ofertę, więc co ma robić ? oczywiście mógłby się dwa razy zastanowić zanim przejdzie do realu, tylko to źle świadczy o nas, dlaczego Deco śpi ??? Nawet gdybyśmy go nie chcieli ściągnąć, to trzeba zrobić to samo co real robi nam, czyli podbić ofertę, żeby musieli więcej zabulić.
0
@Lionel_Messi10 Niech Deco też składa ofertę, niech zrobi to co real robi, nawet jak go nie chcemy, to niech złoży ofertę !!
0
@TaughtMule Deco tam śpi chyba, oni kupują, a my czekamy nie wiem na co
0
Serio Undav na ławce kosztem tego kasztana Havertza ? Gnabry ma kontuzje, że nie ma go w kadrze gebelsów ?