Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq tutaj też popełnił błąd, Mbappe szukał kontaktu
0
ale miałbym beke, gdyby real teraz kupił Olise, albo ogólnie Bernardo siedziałby na ławce
2
@juro14 bo tak będzie, dla mnie brak wykupienia Rashforda za 30 mln i kupno Gordona za 80 mln to jakiś żart
4
Też nie widziałem tam spalonego, a faul był na żółtą kartkę
4
Zbyt szybko odszedł z Europejskiej piłki
9
Ja nie chce wiedzieć co by zrobił Flick z Barceloną, gdyby Messi by dalej grał u nas
0
Tutaj Messiemu pokazał żółty plasterek sera
0
@barteq zawodnika też co widać po powtórce
4
@aspr1me ała....
2
Patrzę na skład Belgii i nie mogę uwierzyć, że Godts nie dostał powołania na mundial
0
@mekston on akurat był po kontuzji
0
Hiszpania mogła wystawić "rezerwy" w tym meczu i dać odpocząć najważniejszym zawodnikom. Ich drugi skład, to i tak jakiś kosmiczny skład na taki przylądek...
0
@lucas/catalan jest co porównywać właśnie.
8
To wszystko przez to, że Cucurella przeszedł do realu. Gdyby Hiszpania grała bez żadnego zawodnika z realu, to by ten mecz wygrała. Przecież to jasne, że to oczywiste.
3
Niech nikogo nie zdziwi jak znowu wiele ekip z dobrą obroną daleko zajdzie.
2
Cucurella jest słabiutki w ofensywie. To żaden nowoczesny boczny obrońca.
1
Tylko przypomnę, że Hiszpania w 2010 roku, kiedy zdobywała mistrzostwo świata przegrała swój pierwszy mecz ze Szwajcarią. Historia lubi się powtarzać. Będą tylko znaki.
1
Te transfery Bernardo i Cucu zepsuły wszystko... mieliśmy grać z białymi, którzy są czarni.
0
Trzeba przed sezonem postawić na mocny obóz, przygotować się perfekcyjnie pod względem fizycznym, a real niech jedzie na tournee zarabiać sobie. Tylko tam zbudujemy przewagę.
0
@doc oni kupują kogoś i od razu dają do zrozumienia, że musi odejść, a my z takim Balde się cackamy i czekamy aż się zwolni miejsce
2
Grimaldo zaraz dołączy do Atletico, a my dalej śpimy, czekamy na Alvareza żeby skończyło się jak z Nico. Darmowi zawodnicy do ogarnięcia, a my żadnych ofert. Wychowankowie, którzy mają idealny czas na powrót, a Deco chyba na wakacjach.
To się nie może udać.
0
A my dalej śpimy, drugi wychowanek zaraz będzie wykupiony, drugi reprezentant Hiszpanii, a my na co czekamy ? na lepszego obrońce ? nie ma lepszych i w lepszej cenie.
2
Co mówi japończyk na kacu ?
Sushi
1
Ake weź wypij sobie Sake
1
Po zakończeniu sezonu było mówione, że potrzebujemy lewego i prawego obrońce oraz stopera i zmiennika Pedriego... najlepiej tanim kosztem... no to real sprowadził do siebie ich wszystkich za śmieszną kasę. A my wydaliśmy 80 mln na Gordona... Nóż w kieszeni się otwiera...
0
@MirusAmisz Młody nie wypił Matchy przed metchem
0
@MateS ze Szwecją
1
Undav wchodzi z ławki i daje bramkę i 2 asysty - wiem, że to tylko drużyna, którą każdy kojarzy z Blue Curacao i niebieskimi shotami Kamikadze, ale chcę tylko nadmienić, że to dobry zawodnik i jedna z najlepszych opcji na 9
1
@MessiForeverTheBest w końcu tusk to niemiec
2
Ten z Japonii w ataku Kiwa Jakotako dobry jest, dobry drybling