0

@barteq tutaj też popełnił błąd, Mbappe szukał kontaktu

0

ale miałbym beke, gdyby real teraz kupił Olise, albo ogólnie Bernardo siedziałby na ławce

2

@juro14 bo tak będzie, dla mnie brak wykupienia Rashforda za 30 mln i kupno Gordona za 80 mln to jakiś żart

4

Też nie widziałem tam spalonego, a faul był na żółtą kartkę

4

Zbyt szybko odszedł z Europejskiej piłki

9

Ja nie chce wiedzieć co by zrobił Flick z Barceloną, gdyby Messi by dalej grał u nas

0

Tutaj Messiemu pokazał żółty plasterek sera

0

@barteq zawodnika też co widać po powtórce

4

@aspr1me ała....

2

Patrzę na skład Belgii i nie mogę uwierzyć, że Godts nie dostał powołania na mundial

0

@mekston on akurat był po kontuzji

0

Hiszpania mogła wystawić "rezerwy" w tym meczu i dać odpocząć najważniejszym zawodnikom. Ich drugi skład, to i tak jakiś kosmiczny skład na taki przylądek...

0

@lucas/catalan jest co porównywać właśnie.

8

To wszystko przez to, że Cucurella przeszedł do realu. Gdyby Hiszpania grała bez żadnego zawodnika z realu, to by ten mecz wygrała. Przecież to jasne, że to oczywiste.

3

Niech nikogo nie zdziwi jak znowu wiele ekip z dobrą obroną daleko zajdzie.

2

Cucurella jest słabiutki w ofensywie. To żaden nowoczesny boczny obrońca.

1

Tylko przypomnę, że Hiszpania w 2010 roku, kiedy zdobywała mistrzostwo świata przegrała swój pierwszy mecz ze Szwajcarią. Historia lubi się powtarzać. Będą tylko znaki.

1

Te transfery Bernardo i Cucu zepsuły wszystko... mieliśmy grać z białymi, którzy są czarni.

0

Trzeba przed sezonem postawić na mocny obóz, przygotować się perfekcyjnie pod względem fizycznym, a real niech jedzie na tournee zarabiać sobie. Tylko tam zbudujemy przewagę.

0

@doc oni kupują kogoś i od razu dają do zrozumienia, że musi odejść, a my z takim Balde się cackamy i czekamy aż się zwolni miejsce

2

Grimaldo zaraz dołączy do Atletico, a my dalej śpimy, czekamy na Alvareza żeby skończyło się jak z Nico. Darmowi zawodnicy do ogarnięcia, a my żadnych ofert. Wychowankowie, którzy mają idealny czas na powrót, a Deco chyba na wakacjach.
To się nie może udać.

0

A my dalej śpimy, drugi wychowanek zaraz będzie wykupiony, drugi reprezentant Hiszpanii, a my na co czekamy ? na lepszego obrońce ? nie ma lepszych i w lepszej cenie.

2

Co mówi japończyk na kacu ?


Sushi

1

Ake weź wypij sobie Sake

1

Po zakończeniu sezonu było mówione, że potrzebujemy lewego i prawego obrońce oraz stopera i zmiennika Pedriego... najlepiej tanim kosztem... no to real sprowadził do siebie ich wszystkich za śmieszną kasę. A my wydaliśmy 80 mln na Gordona... Nóż w kieszeni się otwiera...

0

@MirusAmisz Młody nie wypił Matchy przed metchem

0

@MateS ze Szwecją

1

Undav wchodzi z ławki i daje bramkę i 2 asysty - wiem, że to tylko drużyna, którą każdy kojarzy z Blue Curacao i niebieskimi shotami Kamikadze, ale chcę tylko nadmienić, że to dobry zawodnik i jedna z najlepszych opcji na 9

1

@MessiForeverTheBest w końcu tusk to niemiec

2

Ten z Japonii w ataku Kiwa Jakotako dobry jest, dobry drybling

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?