1

@El Plutoninho będą gole w drugiej połowie

0

Patrząc na Holandie, to mają naprawdę bardzo fajną ekipę - środek pomocy bardzo dobry. Sporo trawki palą. Rowerem pojeżdżą.
Japonia to takie małe samuraje, szybko biegają, jak mrówki. To trudny rywal dużo sushi jedzą. Sos sojowy piją.

6

Bardzo fajnie gra Japonia, można im kibicować. Najbardziej podoba mi się ten napastnik Kiwa Jakotako

0

@Danny Gaucho ja mówię ogólnie np. teraz Portugalia może nastukać tych goli, albo w Hiszpanii Oyarzabal nastuka albo ktoś inny. Bardziej mi chodzi o to, że tego typu drużyny nie powinny grać na MŚ

0

Niedługo FIFA zorganizuje mistrzostwa świata i będą grali wszyscy, po co w ogóle eliminacje ?

0

@Danny Gaucho 4 gole to za mało żeby zdobyć tytuł króla strzelców, ale zwiększa szanse o bardzo wiele

6

Trafisz na takie Kurakao czy Kongo na MŚ, strzelisz 4 gole w jednym meczu i zostaniesz królem strzelców całego turnieju...

2

Niezależnie czy to prawda z Cucurellą, można zobaczyć jeden fakt - real składa oferty na każdego zawodnika, którego chcemy. O Gordonie było cicho i szybko poszło, więc się udało. Trzeba zrobić zasadzkę, że chcemy jakiegoś cieniaka i niech się nabiorą. Trzeba im podbijać ceny tak samo jak oni nam. No i niech Deco się ogarnie, bo zaraz nie będzie kogo kupować, wszyscy będą dogadani.

1

@kkbarca jeszcze jest Fran Garcia i Mendy na lewej jak się nie myle, oni kupują mimo, że mają, a my nie odwrót.

1

Pretensje do Cucurelli, ale przecież gość chce iść do przodu, dostał ofertę, więc co ma robić ? oczywiście mógłby się dwa razy zastanowić zanim przejdzie do realu, tylko to źle świadczy o nas, dlaczego Deco śpi ??? Nawet gdybyśmy go nie chcieli ściągnąć, to trzeba zrobić to samo co real robi nam, czyli podbić ofertę, żeby musieli więcej zabulić.

0

@Lionel_Messi10 Niech Deco też składa ofertę, niech zrobi to co real robi, nawet jak go nie chcemy, to niech złoży ofertę !!

0

@TaughtMule Deco tam śpi chyba, oni kupują, a my czekamy nie wiem na co

0

Serio Undav na ławce kosztem tego kasztana Havertza ? Gnabry ma kontuzje, że nie ma go w kadrze gebelsów ?

0

@Eto'o9 R10 też tak uważam, to samo z Balde, wystarczy kogoś sprowadzić, żeby ktoś mógł zrozumieć, że będzie rezerwowym i powinien sobie poszukać klubu jak chce grać

0

Już widzę jak Ferran, który teraz będzie podstawowym zawodnikiem Barcelony przechodzi do PSG na ławkę

3

Radykalne wybaczanie, jako droga do zdrowia, wolności i spokoju

1

@Luciano99 tak, ale tylko dla własnego zdrowia i od razu ją pożegnał

1

Dobra przyznawać się kto tam chciał Igora Thiago w Barcelonie ?

3

Na pewno nie był najgorszy. Wszyscy grali poniżej swojego poziomu.

0

@LinekMichal Zgadzam się, ale nie rozumiem Rashforda, który jest wart 30 mln i Barca go odrzuca na rzecz 80 mln za Gordona, który jest na podobnym poziomie

0

@Zoker teraz powinieneś umyć naczynia

3

@Bernard777 nie podniecajmy się jednym meczem zawodnika z turnieju narodowego

0

@EzioAuditoreDF najgorzej to zajarać się jakimś zawodnikiem co na MŚ zagra 2 czy 3 dobre mecze

0

@Roobo mówiłem, że on zablokował wiele opcji na skrzydło

0

Nie ma co narzekać, patrząc jednak tak obiektywnie to powinniśmy się bardziej cenić - mamy najlepszą szkółkę na świecie i każdy musi o tym pamiętać.

1

Rezygnacja ze sprzedaży Balde to błąd, tak samo jak wykupienie Gordona za 80 mln, tutaj w pełni rozumiem stanowisko Rashforda.
Brighton oferuje 30 mln za Vuskovicia, który pogra tam max 1 rok i ktoś go wykupi za 3x tyle. Jesteśmy frajerami, że nie składamy oferty za niego.
Yildiz będzie świetnie pasował do Arsenalu, do nas również by świetnie pasował, ale wybraliśmy niestety Gordona.

1

40 mln za takiego zawodnika to promocja, nie dość, że gość czyści aż miło, to do przodu potrafi grać jak super nowoczesny obrońca lub jak niegdyś taki obrońca jak Lucio.

0

@gumaz Pislner TOP of the TOP, Budwiser i Kozelek :)

0

Szkoda, że Czechy to przegrały, bardzo fajny naród i najlepsze piwo mają.

0

@kkbarca w Madrycie nie ma plaży :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?