5

Sprzedać Kounde i kupić Cancelo oraz Grimaldo. Kasa na plus. Jakość na plus.

0

@4drian0 Nie byliśmy na tournee i było widać jakie mamy braku w przygotowaniu fizycznym. Szczególnie to było widać na przykładzie PSG, kiedy z nimi graliśmy. Inna sprawa to, że PSG ma dużo kasy i dobrą ławkę, a przynajmniej na tyle dobrą, że w lidze mogą rotować prawie co weekend i oszczędzać zawodników na LM.

1

@blakkudium wielka szkoda, mogliby go wypchnąć, ale Hansi do dobry człowiek. Grimaldo u nas to oferta perfekcyjna, 5x tańszy niż Cucurella, który bardziej pasuje do Atletico.

0

real potrzebuje kogoś na drugie skrzydło. Jednak Olise im się nie uda ściągnąć. W Bayernie mu dobrze.

2

Mam nadzieję, że Hansi wódz nas zabezpieczy przed sezonem i nie damy się wciągnąć w wycieczki przed sezonem w celu "sparingu". Każde tournee to jest totalny brak logiki, intelektu, świadomości lub jakkolwiek to nazwiemy. 20 lat temu jak grałem w piłkę, to jeździło się na obóz przygotowawczy do sezonu w lato i zimę. Człowiek się zamykał w ośrodku, był skupiony na ciężkiej pracy, która miała przynieść formę fizyczną na cały sezon. Bez formy fizycznej trudno jest nabyć pewność siebie, a bez pewności siebie, nie ma tego co nazywamy "formą". Duże kluby latają po kontynentach, po różnych krajach, żeby zarobić. Jednak ile zarobi taki klub, kiedy dobrze się przygotuje fizycznie do całego sezonu i osiągnie znaczące sukcesy ? Ile podniesie pucharów, ile uznania zdobędzie, ilu sponsorów uzyska, ilu fanów... ilu ile ??? Pytania są retoryczne.

1

Każde tournee to jest totalny brak logiki, intelektu, świadomości lub jakkolwiek to nazwiemy. 20 lat temu jak grałem w piłkę, to jeździło się na obóz przygotowawczy do sezonu w lato i zimę. Człowiek się zamykał w ośrodku, był skupiony na ciężkiej pracy, która miała przynieść formę fizyczną na cały sezon. Bez formy fizycznej trudno jest nabyć pewność siebie, a bez pewności siebie, nie ma tego co nazywamy "formą". Duże kluby latają po kontynentach, po różnych krajach, żeby zarobić. Jednak ile zarobi taki klub, kiedy dobrze się przygotuje fizycznie do całego sezonu i osiągnie znaczące sukcesy ? Ile podniesie pucharów, ile uznania zdobędzie, ilu sponsorów uzyska, ilu fanów... ilu ile ??? Pytania są retoryczne.

0

@Kaisuj dla kasy, totalna głupota.

0

@aspr1me jak nie chodzi o Doue to nie widzę innej opcji, ośmieszył się znowu Perez

0

Joan w tej drugiej części sezonu po kontuzji już nie bronił tak samo dobrze. Szkoda, nie wiadomo gdzie byśmy zaszli gdyby nie on.

0

Fabregas to niech pójdzie do Arsenalu najpierw.

0

@Azazel_Pazuzu bramkarz musi się opalić

1

@Kozinho. powinien być w tym okienku.

9

Mam nadzieję, że kiedyś się doczekamy go w Barcelonie i będzie im mógł się odegrać :)

14

@Arden najlepsze jest to, że my ich zatrudniamy

0

@Pawlak1992 nie, wystarczyłoby powtórzyć ten mecz, sędzia się przyznał

4

Najlepsza opcja to byłoby oddać go do jakiegoś Stuttgartu czy jakiejś Benfici, tam gdzie będzie grać, gdzie może się rozwinąć i dalej odejść do większego klubu za lepszą kasę. Wtedy musimy mieć % od sprzedaży.

0

@Luciano99 Skoro to było wiele lat temu, to tym bardziej jest to argument za tym, że Casado powinien być więcej wart, ponieważ rynek co roku jest coraz bardziej szalony z tymi cenami. Ostatnia gruba sprzedaż realu to 3 sezony temu Casemiro. Później były odejścia za darmo starych wyjadaczy - Kroos, Modrić, Benzema, Carvajal... Za Casado dobrego i solidnego żołnierza, który nie gra tylko dlatego, że w Barcelonie grają kozacy w środku pola, to spokojnie powinniśmy dostać 25-35 mln. Doić bogate Monaco.

1

@John_Doe jak najbardziej, jeśli potrafią za Gordona zapłacić 80 mln, który jest na tym samym poziomie co Rashford to ja kompletnie nic nie rozumiem. Wpłacasz 30 mln za takiego zawodnika jak Marcus z pocałowaniem ręki.

0

@Luciano99 tak, w tym sezonie grał ochłapy, ale nie grał źle. Trzeba pamiętać również jak grał w zeszłym sezonie na tle takich drużyn jak Bayern Monachium czy real madryt. Łatwo zapomianamy o tym. To wciąż bardzo dobry zawodnik. Kogo real drogo sprzedawał ? Morata do Chelsea za 66 mln, Kovacic 45 mln, Odegard do Arsenalu za 35 mln, Reguilon do Tottenhamu za 30 mln, Lorente do Atletico za 30 mln, przecież Ci ostatni to w ogóle nie kojarze żeby coś grali.

4

@michal26 tak, rynek jest powalony, ale nasz zarząd jest jeszcze bardziej powalony. Kupujesz jakiegoś noł nejma po jednym dobrym sezonie za 50-100 mln ze średniej drużyny, podczas gdy Casado już drugi sezon gra w jednym z 3-4 najlepszych klubów w Europie, który osiąga sukcesy i ma być wart mniej...

9

Casado powinien odejść za jakieś 25-35 mln, patrząc jakie sukcesy miała Barcelona i jak real sprzedawał w ostatnich latach to my za mało oczekujemy zawsze.

10

Jestem ciekaw za jaką cenę. Ogólnie Barcelona powinna bardziej cenić swoich zawodników. Jak patrzę za ile sprzedaje swoich graczy real każdego roku, to się zastanawiam o co nam chodzi. Mamy lepszą szkółkę, młodzież i zawodników z sukcesami. Za takiego Casado to spokojnie 30-40 mln musimy brać.

0

Skandaliczne dla mnie było "gonienie" Lookmana, to wyglądalo jakby go gonił, ale wiedział, że na ostatnich metrach go na luzie skasuje. Bez żalu bym się z nim rozstał. Nie trzeba wypychać z klubu, jak przyjdzie dobra oferta, to po prostu ją zaakceptować.

0

@Pawlak1992 dlatego sprawiedliwie byłoby powtórzyć ten mecz.

1

@Tridente2015 dlatego napisałem, że każdy ma plusy i minusy. Gordon może jest bardziej pracowity, ale notuje gorsze liczby, nie ma tak dobrych stałych fragmentów, wzrostu itd. I na odwrót, Rashford nie ma tak dobrego pressingu. Jednak różnica w cenie jest absurdalna.

14

Wolałbym grać na jego miejscu w Turcji, wciąż Europa, wciąż gra w LM i wciąż dobrze zarabia, słoneczko świeci i rosną dzieci na dobrym kebabie :)

2

"– Wygraliśmy z wami ligę na Camp Nou, a to przy VAR... – zażartował Mario Suárez. – Ukradzione! Był tam Mateu Lahoz, prawda? O rany... – odpowiedział Jordi Alba, w tym samym tonie. Sędzia, który przyznał się do błędu, anulował bramkę z powodu nieistniejącego spalonego Leo Messiego, która dałaby przewagę Blaugranie. – Mateu wyrzucił mnie z boiska dwa lub trzy razy – powiedział Alba."

Do dzisiaj mnie zastanawia, dlaczego nie przyznano nam tytułu lub nie powtórzono tego meczu raz jeszcze, skoro sam sędzia przyznał się do błędu, które zdecydowało o mistrzostwie.

0

@Filipem oni składają ekipę z ciemnoskórych

0

@Gaucho my go powinniśmy kupić jako pierwszy transfer, jako priorytet.

0

@Gaucho wystarczy, że odejdzie Roony i mamy skrzydłowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?