0

@Maker0 każda akcja to ryzyko kontry, trzeba ryzykować, tu już nie ma nic do stracenia.

0

@marcin62 To normalny scenariusz, który nie musi być wykonany w 100%, zawsze tak jest. Można chcieć kogoś sprzedać, ale nie zawsze się uda - piłkarz nie chce odejść, brak ofert itp. Chodzi o sam cel. Wystarczy, że zrealizuje się 50% planu i już będzie dobrze.

9

Od początku było widać, że tam nie ma spalonego. Sędzia uznał gola. Jednak pojawiła się technologia, która miała zaszkodzić.

0

Po sezonie trzeba dokonać zmian, niezależnie od sukcesów. Cubarsi na defensywnego pomocnika. Ferran, Ter Stegen, Gavi i Andreas do sprzedaży. Lewandowski obniżyć kontrakt. Powrót z majorki Virgila. Sprowadzić : Środkowy napastnik, 2x środkowy obrońca, lewy i prawy obrońca.

1

@Marcelinho99 Cubarsi powinien grać jako defensywny pomocnik, zresztą kiedyś tak grał.

0

@Sysia11 trzeba strzelać z dystansu

0

Teorytycznie to jest całkowicie do zrobienia. Jeśli oni strzelili 4, to my też możemy. Problem polega na tym, że różnica jest duża, ponieważ nas oszukano. Atletico na pewno spróbuje zaatakować na początku, żeby domknąć dwumecz. My musimy zagrać z takim nastawieniem jak oni w pierwszym meczu. Jak ich zdominujemy to się zamkną w 11 z tyłu i wtedy nie ma co klepać od lewej do prawej jak w piłce ręcznej, tylko trzeba grać na dośrodkowania i strzały z dystansu.

1

@Pawlak1992 Słuchając specjalistów z dziedziny AI, mowią oni, że nawet gdybyśmy chcieli ją zniszczyć teraz, to ona postawiłaby opór. Polecam obejrzeć sobie film "Transcendencja". Twój scenariusz to kwestia czasu, ale raczej szybciej niż to opisałeś.

0

@alone49 jasne jasne, niedawno wyszło, że kolejna "teoria spiskowa" stała się spiskową praktyką. Oczywiście nie każda teoria spiskowa jest prawdą, bo miesza się farmazony, żeby ośmieszać tych co znają prawdę. Nie będę ciągnąc tego tematu. Technologie od dawna są na wyższym poziomie, ale nie dostanie ludzkość wszystkiego na talerzu od razu, wszystko po kolei, żeby dobrze zarobić na każdej nowszej wersji Ijfona.

1

@kundee zdecydowanie, dlatego najlepsza robota jest jako barman

0

@4drian0 muszą strzelać z dystansu

3

@Arden brakuje jeszcze innego zdjęcia, jak Fermin uderza piłkę to Lewandowski trzyma się z obrońcą, a sekundę później mu się urywa co przybliża go do bramki (widać to na tych zdjęciach). Pomijając już te wszystkie szczegóły, to zastanawiające jest to, że automatyczny spalony odgwizdano, a podobno nie działał i musieli samo rysować linie, to skąd było wiadomo, że jest spalony jak gol uznano ? Prawda jest taka - strzeliliśmy bramkę, a VAR nie chciał jej uznać. Gol odebrał to co człowiek traci jako ostatnie - wiarę.

0

@Pawlak1992 Bo co stanie im na przeszkodzie, jeśli sztuczna inteligencja osiągnie poziom inteligencji wyższy od ludzi? - AI już ma wyższy poziom i to znaczanie. Ogółnie filmy SF to filmy dokumentalne o przyszłości z dobrą fabułą. Tylko zadaj sobie pytanie, skąd oni tak dawno temu już wiedzieli o AI, technologiach itd. ? To wszystko teatr dla gojów.

0

@Bobo25 Moim zdaniem gol prawidłowy. Czerwoną kartkę sędzia powinien obejrzeć.

0

@szymonekk tak, dlatego chciałem tej przegranej, mówiłem o tym przed meczem. Jak mieliśmy przegrać (bo nie możemy wszystkiego wygrać), to lepiej odpaść z Atletico czy po prostu przegrać w meczu PK.

0

@Bobo25 w tej wczorajszej sytuacji nas przekręcono i chyba możemy się rozejść.

2

@Pawlak1992 Temat jest bardzo rozległy. Krótko mowiąć - roboty MAJĄ zastąpić ludzi, to dość oczywiste. Z czego będą ludzie żyli ? Odpowiedź brzmi - nie będzie pieniędzy, zresztą ludzi też nie. Ma zostać garstka najbogatszych ludzi - pycha poziom maksimum. W Chinach już fabryki są bez ludzi, pracują maszyny 24h na dobę. Można jedynie minimalizować ryzyko utraty zawody - fryzjer, piłkarz i wiele innych zawodów.

1

@Bobo25 Zgadza sie, sędzia powinien sprawdzić na monitorze całą sytuację i ZAWSZE powinni brać pod uwagę moment podania, a nie same zdjęcie lini spalonego.

2

Flick ustawia wysoko, ponieważ :
- chce żeby wszyscy byli blisko siebie, wszystkie formacje
- napastnicy mają wysoko naciskać, podchodzić, a wtedy inne formacje też muszą to robić
- to oprócz gry z kontry jedyne wyjście na zdobywanie bramek z gry, dzisiaj już tak piłka wygląda, intensywność i pressing

Musimy grać tym co mamy, nie mamy milionów jak City i nie możemy sobie kupować profilu piłkarza, który idealnie pasuje do tego sposobu gry. Hansi gdyby mógł to pewnie chciałby mieć szybkich obronców co dobrze wyprowadzają piłkę od tyłu. U nas Cubarsi i Erick dobrze wyprowadzają, ale są wolni i słabi fizycznie. Araujo jest szybki i silny, ale słabo wyprowadza piłkę. Nie możemy tracić piłek jak wczoraj przy wyprowadzaniu, więc problem leży chyba w jakości zawodników. Wczoraj zawiódł też przód, nie było pressingu i intensywności, jaką miało Atletico. "Nie było zespołu", drużyna się nie zespoiła.

0

@cules100pro ja wiem, że manualnie wyrysowali, tylko zajeło im to prawie 7 minut, więc skąd wiadomość, ze jest spalony ?

11

Zdjecie z linią VAR nie ma sensu, jeśli nie pokaże się momentu zagrania, ponieważ można zmanipulować fakty. Innym tematem jest, że VAR nie zadziałał, więc dlaczego cofnięto gola ? Początkowo go sędzia uznał, więc kto mu powiedział, że coś tam jest ?

1

Skoro VAR nie zadziałał, to skąd wiadomo, że był spalony ? Przecież początkowo uznano bramke

22

Nie było tam żadnego wielkiego zagęszczenia zawodników. Było kilka powtórek i bez powtórek było widać gołym okiem, że gol jest prawidłowy. To było ewidentne i intencjonalne zabranie bramki. Nie wiem natomiast, to ten mecz jest sprzedany, czy sędziowie sędziują tak ze względu na konfilkt - katalonia vs hiszpania, czy jest jeszcze jakiś inny powód.

0

Najlepsze jest to, że wiedziałem o porażce jeszcze przed meczem. Dlaczego ta porażka jest najlepsze ? Ponieważ nie możemy wygrać wszystkiego, to jest piłka. Zaliczamy dołek, a później jest kolejna seria zwycięstw i jeśli miałbym wybrać porażkę w lidze czy w lm czy w pucharze króla z Atletico, to wybieram to ostatnie. Teraz najlepsze co może być, to kolejna seria zwycięstw jak po meczu z Chelsea. Najgorsze w tym meczu było oczywiście sędziowanie - dwie żółte kartki już na starcie. Brak kary dla Simeone. Brak czerwonej dla młodego Simeone. Brak karnego dla nas - identyczny faul jak z Majorką. No i wisienka na torcie to ten nieuznany gol, po którym powinni piłkarze zejść z boiska.

0

@Zelazny_Mike przykro, tym bardziej, że znałem ją osobiście, przyjeżdżała często do mojej restauracji z ekipą.

0

Przy anulowaniu gola powinni po prostu zejść do szatni.

0

Kolejny raz gramy kiepsko przez pierwszą połowę. Tak jakby dopiero się rozgrzewali i wiedzieli, że w drugiej połowie nastrzelają. Tak nie może być. Błedy sędziego są oczywiście karygodne, ale Atletico i wyszło na ten mecz w taki sposób, w jaki my powinniśmy wyjść.

3

albo na taczkach wywieźć sędziego albo tego, który go nie wywiózł

7

Jak my gramy piach, to sędziowie nas dobijają, jak Real gra piach, to sędziowie ich ciągną. To kiedyś wszystko wyjdzie.

13

Jak my gramy piach, to sędziowie nas dobijają, jak Real gra piach, to sędziowie ich ciągną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?