Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Roobo to teraz niech jakiś sędzia zabierze Realowi pkt i sobie go wsadzą do pieczary
1
@turhiay oni również i sprzedać Ferrana
0
Kenan Yildiz lub Alberto Moleiro to powinien być kolejny transfer do Barcelony
7
Benfica wygra to
2
To teraz niech jakiś sędzia zabierze Realowi pare pkt i wtedy sobie go wrzucą do zamrażarki.
0
Trzeba o nim zapomnieć i skupić się na innych. Mój typ to Joaquin Panichelli
1
@turhiay zakłamała rzeczywistość
2
@maroon to też była sytuacja typowo historyczna, polecam obejrzeć film o prawdziwej historii Barcelony
3
@maroon w poprzednim sezonie byliśmy bardzo blisko wygrania wszystkiego co się da
0
Ten rzut karny był kluczowy, bo to jest gol do szatni, a gol do szatni jest najgorszy dla przeciwnika.
0
@blakkudium serio ? Przecież Marsylia dobrze gra.
1
Pomijając historie reżimowego klubu ze stolicy i tego w jaki sposób zdobywali kiedyś tytuły. Spójrzmy na prawdę, jaki klub w ostatnich 20 latach zdobywał ogólnie najwięcej pucharów :
Superpuchar Hiszpani : 11-6 dla Barcelony.
Puchar Króla : 8-3 dla Barcelony.
Mistrzostwo Hiszpani : 12-7 dla Barcelony.
Liga Mistrzów : 6-4 dla realu
Superpuchar Europy : 5-3 dla realu
Klubowe Mistrzostwa Świata - 5-3 dla realu.
Podsumowując : Barcelona 41 pucharów, real 32 puchary.
Factos.
0
@ReMarcinAl zwykłe białe
0
To albo cofają bramkę albo sędziowie pociągnięci do odpowiedzialności.
0
@tbas lm - tu nie pomagają sędziowie, dostali tlen - dostali tylko więcej pychy, po dobrym momentach musi przyjść ten zły = przegrają
0
Real dzisiaj przegra jestem pewien.
6
Bardzo dobre podejście, to motywujące i dodające energii tylko. Sportowa złość jest dobra. Lider !
2
"Mam tu na myśli czasem niektórych sędziów, bo szczerze mówiąc, trudno to zrozumieć. Dziś, gdy jest tyle technologii, w jednych sytuacjach się ją stosuje, w innych nie, a ogólne kryterium niemal zawsze działa na niekorzyść Barçy. Ale cóż, z tym już się liczymy, bo historycznie tak właśnie było." - on tu mówi samą prawdę, polecam obejrzeć film na youtube o prawdziwej historii klubu. Tam wszystko zrozumie każdy kibic.
0
Liczę na to, że o transferach zdecyduje trener, a nie zachcianka Laporty typu Alvarez. Przyznaje, że sam go chciałem na początku, ale są tanie opcje i póki musimy to oszczędzajmy.
0
@Crakitic Ja w tym meczu akurat widziałem Yamala presującego. Moim zdaniem w tym meczu pressing był dobry, był lepszy niż w wielu meczach, ale nie był tym co opisujesz. To nie był skuteczny pressing, na co wpływ ma sam rywal i jakość pressingu drużyny. Dobry nie oznacza doskonały. Jeśli Yamal w tym meczu nie presował, to polecam obejrzeć jeszcze raz i po drugie polecam przyjrzeć się jak pressował Messi.
6
Najlepsze : Cały świat już widzi jak nas przekręcają i nie jest to "przypadek"
Najgorsze : Skuteczność - strzelasz karnego do szatni i wykorzystujesz sytuacje i zamykasz mecz.
0
Idź i powiedz to Soto
1
@Arden Tak, mam wrażenie, że on nie gra, bo gorzej wyprowadza piłkę, co jest faktem. Jednak obrońcy to głównie podają do najbliższego zawodnika. Przypomnijmy sobie Araujo, który był w topowej formie mentalnej. Gość był niesamowity. To tylko głowa.
0
@Arden Cubarsi grał już jako defensywny w zespołach młodzieżowych. Eric jest też dobrym wyborem i lepszym niż wczorajsze zestawienie pomocy, ale Eric jest szybszy niż Cubarsi, a u nas na stoperze jest to konieczne.
0
Problemy w ataku trzeba w jakiś sposób skonfigurować, ponieważ kolejny raz przegrywamy przez brak skuteczności (i kolejny przez sędziego). Można mówić wiele złego o wczorajszych meczu, ale prawda jest taka, że przegraliśmy przez brak skuteczności. Intensywność była, pressing wyraźnie lepszy, sytuacji - 26 strzałów, no ale jak nie strzelasz bramki do szatni z rzutu karnego, to nie możesz oczekiwać, że wygrasz ligę. Myślę, że warto postawić na Rashforda na 9 lub spróbować grać Raphinią na 9. Ciekaw jestem jak odnalazłby się tam Fermin lub Olmo. Każdy z nich zagra lepiej niż Lewandowski czy Ferran.
0
Problemy w obronie trzeba w jakiś sposób skonfigurować, ponieważ cały czas jest to samo. Moim zdaniem powinien grać Araujo, który umie szybko biegać. Cubarsi powinien grać w środku jako defensywny pomocnik, on nie ma szybkości, za to dobrze wyprowadza piłkę. Nic więcej w tym sezonie nie da się wymyślić. Trzeba czas, nowych zawodników i sezonu przygotowawczego, a nie wycieczek po innych kontynentach.
0
Trudno się nie zgodzić. Flick źle ustawia pomoc, może dlatego, że ma po prostu takich zawodników środku, którzy są dobrzy w przodzie. To go jednak nie tłumaczy, bo musi być 5 defensywnych i 5 ofensywnych. Moim zdaniem Cubarsi powinien grać jako ten defensywny pomocnik. Flick jest opanowanym człowiekiem, ale każdy ma swoje granice, sam bym zwariował..
1
Gość nie ma zdania, jak baba, pyta o opinie żeby znowu było, że gadamy o sędziach. Zgasił go jak peta.
2
Najlepsze co można zrobić to odpocząć od oglądania piłki. Jaki jest sens oglądania, skoro widać wyraźne wałki ? Chyba tylko zbojkotowanie kibiców jest w stanie cokolwiek dokonać w zmianach systemu sędziowania.
0
1. Uważam, że zagraliśmy lepiej w defensywie niż z Atletico, była intensywność i zaangażowanie. Girona w pierwszej połowie niemal nie istniała, te akcje stroną Kounde wydawały się groźne, ale tylko w oczach komentatorów z Realu Madryt. W drugiej połowie chyba wyszło zmęczenie ze względu na wspomnianą intensywność. Inaczej by się broniło, gdybyśmy swoje sytuacje wykorzystali.
2. W ogóle się nie zgadzam, że pressing nie działał, uważam, że był dobry, ale nie zawsze jest doskonale, Girona to drużyna, która akurat dobrze gra piłką gdy się ich naciska. Po prostu byliśmy nieskuteczni.
3. To oczywisty najważniejszy wniosek, kolejny raz przez nieskuteczność tracimy punkty. Można mówić, że zagraliśmy słabo, ale ja się z tym nie zgadzam, zagraliśmy nieskutecznie i znowu nas przekręcono. W porównaniu do Realu to my przegrywamy przez nieskuteczność i ryzykowną grę w obronie.