2

Złamano nawet Flicka w tej lidze, człowieka, który jest poukładany, pokorny, mądry i bardzo świadomy jako człowieka.

0

Tutaj Witsel też faulował, ale przecież nie można dać kartki w jednym faulu...

0

Strzelił lub nie strzelił, trzeba się trzymać przepisów. Po to są przepisy.

1

Zobaczcie jeszcze raz sytuacje, sędzia stoi wyraźnie blisko, wyraźnie widzi ten faul, ale jednak go nie widzi. VAR nie reaguje. Możemy się rozejść. Najlepsze co może być to teraz gadać o sędziach mimo słabej gry.

0

Możesz grać słabo, ale wygrać mecz, tak samo jak możesz grać dobrze i przegrać mecz. W obu przypadkach decydują detale. Detale, które zależą od okoliczności, w których duży udział na obsada sędziowska. To zupełnie jak w sądzie, tam też jedna decyzja może zniszczyć komuś życie. To życie jest odbierane Barcelonie w wielu sytuacjach - wielu dużych i jeszcze wielu mniejszych, które również mają wpływ.

1

Może młody książkę pisze

5

Liczę, że tak jak po porażce z Chelsea, znowu zaliczymy długą serię zwycięstw. Dzisiaj po repremendzie powinniśmy wygrać zdecydowanie.

0

Skład marki najlepszy. Jak będzie dobry wynik, to Raphinia niech odpocznie. Obstawiam, że wygramy 2-0

0

@Herbert będzie rozważać nowego-lepszego obrońcę

0

@Herbert to nigdy nie jest odejdzie za darmo, bo schodzi z kontraktu, u nas każdy grosz się liczy

2

Mam nadzieję, że rozważy również sprzedaż Ter Stegena, Andreasa i Ferrana.

0

Niech on zamknie pape, to już jest drażniące, że inny narzekają, że mówimy o sędziach. Oni bardziej narzekają na nas, niż my na sędziowanie ! To chyba jasne, że pierwsza połowę przespaliśmy i Atletico było skuteczne, miało swój dzień. To nie zmienia faktu, że sędzia pomylił się wielokrotnie - brak zółtych kartek na początku, czerwone Simeone, sytuacja z Yamalem, nieuznany gol. Przecież wszyscy wiedzą, że tego meczu byśmy nie wygrali, ale to jest dwumecz, a nie finał.

17

Jak graliśmy w młodzikach i nam nie szło, to trener podchodził do sędziego w przerwie i mówił : "To co Ździchu, piwko za karnego?" Ździchu : "Dooobra". No i chwile potem mój kolega upadł tak jak wczoraj Vinicius przy drugim golu. Just saying...

0

To typowa manipulacja. Używają cały czas ten nędznego argumenty, żeby móc Barcelonie zaszkodzić i jednocześnie siebie usprawiedliwić z decyzji. Zobaczycie, że kiedyś wyjdzie to jak Realowi pomagano.

1

2-1 dla Realu, oczywiście wymęczone i z kontrowersjami.

0

@BORO_12 z ostatnich lat : Luis Diaz (Liverpool), Francisco Conceição (Juventus), Evanilson (Bournemouth), Enzo Fernandez (Benfica) i wtopy - Viktor Gyökeres, Darwin Nunez,

0

@BORO_12 ja uważam, że w Portugalii jest dużo dobrych zawodników, wystarczy spojrzeć ile zarabiały topowe kluby, jakich piłkarzy ma obecnie Portugalia. Oczywiście Hiszpania to również super kierunek. Lepiej jest postawić na scounting niż kupować Alvareza za 120 milionów. To już Lautaro by lepiej do nas pasował.

0

@FcPortoFan1999 czyli dobra okazja do dobrej ceny

0

Dzieje się to przez konflikt historyczno-polityczny. Barcelone będzie się tłamsić, przez przynależność narodową Katalończyków. Hiszpania zawsze będzie zatem wspierać najlepszy klub z Madrytu. Obejrzyjcie film na yt Barcelona prawdziwa historia.

0

Zamiast polować na Alvareza, który wygrał już wszystko przynajmniej raz, ma średnią formę i kosztuje ponad 100 milionów NA PEWNO, lepiej poszukać innego napastnika na rynku. Oczywiście nie chodzi o kasztana typu Vlahović, bo samo zainteresowanie nim, to już jest porażka... ale można dobrą cenę dać za dobrego grajka jak np. Lookman. Kilku lepszych napastników (cena i jakość) od wyżej wymienionych : Samu Aghehowa z Porto, Joaquín Panichelli ze Strasbourga, czy Vangelis Pavlidis z Benfici.

0

@FCB24 od ponad 2 dekad tak jest, kibice widzą mankamenty, błędy i głupie decyzje, ale nikt ich nie słucha, mimo, że to zdanie kibiców jest spójne, szerokie i słuszne. Może kibice powinni mieć więcej do powiedzenia, nie mówię, żeby kibice decydowali o pewnych kwestiach, ale żeby byli wysłuchani i wtedy zarząd decydował. Zupełnie tak samo jak w kraju, taka sama analogia, do społeczeństwa.

0

@Vince37 Europa jest już stracona, oby Polska się obudziła

0

@FCB24 to ogólnie trudna pozycja, mało dobrych piłkarzy na tej stronie. Miałem wrażenie, że Balde się poprawił od kiedy przyszedł Cancelo, ale ten mecz to katastrofa. Potrzebujemy kupić kogoś na lewą obronę na już, jak dla mnie to Grimaldo.

0

Macie jakieś dobre typy na dzisiaj ?

3

Najgorsze, że on nie ma dobrego przykładu w domu, Ojciec nie pomaga. Powinien skupić się tylko na piłce, na dbaniu o sen, żywienie, regenerację i psychikę.

1

W awans nie wierze, ze względu na "błędy" sędziego. Gdyby ten mecz był normalnie prowadzony, to oczywiście bym wierzył w wygraną.

1

Jak dla mnie to największym problemem są właśnie boczni obrońcy. Być może Erick powinien grać właśnie na boku, Kounde i Balde nie dojeżdzają niestety.

3

Oni są za słabi na sędziowanie, wymienić ich wszystkich. Ten jest za stary na te szybką grę.

2

Dopóki ludzie nie zrozumieją prawdziwej histroii FC Barcelony, tak długo będziemy nie rozumieć dlaczego sędziowie tak postępują z nami, czy też dlaczego podchodzą do Realu tak jak podchodzą.

0

@Sinirsey historia lubi się powtarzać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?