wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NaFazieHitman USA juz zapowiedziało dodruk 900 mld $ ;)
1
@cubesnoop nikt go nie kupi :D
0
@Ghotti tak, tak to wygląda
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Bykunn ja wiem, że komuniści lubią wszystkim nakładać ograniczenia. Jakbyś miał trochę doświadczenia w jeździe samochodem po autostradzie to zdroworozsądkowo inaczej może byś mówił. Mówię może bo patrząc na twoje wywody rozsądek się ciebie nie trzyma.
0
@Bykunn odezwał się gościu co pewnie nie ma samochodu :D
0
@tristan87 ja włączyłem
0
@krystus48 za wcześnie koleżko
3
To papa w 1/8 :)
0
Czy macie może link do dyskusji o yerba mate? Zgubiłem gdzieś
2
@prucnalkam Tande Pande spali się w najważniejszym momencie. Będzie dobrze
0
@budel17 zagrajcie przez https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce-now/, tylko trza mieć dobrego neta
34
Bardzo wymowne statystyki. Piłkarz grający ogony wchodzi i masakruje w liczbach w ciagu pol h.
0
@Chaoss spłakał się, że sędzia nazwał któregoś czarnym
0
Podoba mi sie Martin w pierwszej akcji
0
Przecież chlopaki z okręgówki by lepiej krycie zrobili
0
Co to za obrona
0
@don'T.R.I.P.e juz było wałkowane wiele razy tutaj, że te statystyki to bzdury są
1
@jolowanila Bruksela ma populacje wielkości Warszawy, a strach tam wyjść wieczorem. Kompletnie nietrafiony argument.
4
Do zmiany pająk
0
Się rozszczelal
0
Pytanie czemu Filipek po ziemi strzelal..
0
@rado_Barca bez przesady, który bramkarz wychodzi na 30m 1 na 1 :D to raczydło jakiego dawno nie widziałem
0
Xddddddddddddddd
1
Atletico 1:2 Barcelona
0
@Uukasz_93 sam by lepiej poprowadził tą repre
0
@SuperPatsonFCB tak samo pozytywny wynik to nie jest dowód, że go masz;)
0
@NGTRX urażony biedaczek :)
1
@pax co za pieprzenie populisty :D
0
@Bruttal no i tak by było lepiej