2

@NaFazieHitman USA juz zapowiedziało dodruk 900 mld $ ;)

1

@cubesnoop nikt go nie kupi :D

0

@Ghotti tak, tak to wygląda

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Bykunn ja wiem, że komuniści lubią wszystkim nakładać ograniczenia. Jakbyś miał trochę doświadczenia w jeździe samochodem po autostradzie to zdroworozsądkowo inaczej może byś mówił. Mówię może bo patrząc na twoje wywody rozsądek się ciebie nie trzyma.

0

@Bykunn odezwał się gościu co pewnie nie ma samochodu :D

0

@tristan87 ja włączyłem

0

@krystus48 za wcześnie koleżko

3

To papa w 1/8 :)

0

Czy macie może link do dyskusji o yerba mate? Zgubiłem gdzieś

2

@prucnalkam Tande Pande spali się w najważniejszym momencie. Będzie dobrze

0

@budel17 zagrajcie przez https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce-now/, tylko trza mieć dobrego neta

34

Bardzo wymowne statystyki. Piłkarz grający ogony wchodzi i masakruje w liczbach w ciagu pol h.

0

@Chaoss spłakał się, że sędzia nazwał któregoś czarnym

0

Podoba mi sie Martin w pierwszej akcji

0

Przecież chlopaki z okręgówki by lepiej krycie zrobili

0

Co to za obrona

0

@don'T.R.I.P.e juz było wałkowane wiele razy tutaj, że te statystyki to bzdury są

1

@jolowanila Bruksela ma populacje wielkości Warszawy, a strach tam wyjść wieczorem. Kompletnie nietrafiony argument.

4

Do zmiany pająk

0

Się rozszczelal

0

Pytanie czemu Filipek po ziemi strzelal..

0

@rado_Barca bez przesady, który bramkarz wychodzi na 30m 1 na 1 :D to raczydło jakiego dawno nie widziałem

0

Xddddddddddddddd

1

Atletico 1:2 Barcelona

0

@Uukasz_93 sam by lepiej poprowadził tą repre

0

@SuperPatsonFCB tak samo pozytywny wynik to nie jest dowód, że go masz;)

0

@NGTRX urażony biedaczek :)

1

@pax co za pieprzenie populisty :D

0

@Bruttal no i tak by było lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?