Jak zwał tak zwał , ale w tym momencie to szeryf Barcelony może poczuć się lekko dotknięty odmową zjedzenia wspólnego posiłku.Tego odmawiać się nie powinno,nie z powodu wygłupów młodych ludzi skorych do zabawy.
Facet robi fochy i to trochę niepoważne jak na prezesa klubu LLiga.
A przecież miało być wszystko w porządku.Ciekawe czy na meczu siądzie z Bartu czy może zajmie miejsce na samej górze.
Podobno też Ousmane Dembele łączony jest z Barceloną.Skauci przyglądają się uważnie graczowi ze Stade Rennes. A na 20 mln euro to transfermarkt wycenia gracza Lisów.Za takie pieniądze nikt nigdzie go nie puści.No chyba,że kontrakt mu się kończy...
Jakoś nie dociera do mnie kontekst tej wypowiedzi.Messi był ,jest i będzie faulowany i nikt tego nie zmieni a już z pewnością nie prasa i sędziowie.A za brutalne faule karani są wszyscy zawodnicy (prawie) bez względu na kim je popełnią.Krytyka prasy ani dotkliwe kary nie zmienią jednak faktu,że jedni będą faulowani a inni będą faulować.Trzeba dodać,że Leo nie przewraca się od podmuchu wiatru i symulowanie jest mu obce,więc siłą rzeczy taki zawodnik budzi większy szacunek u sędziów,kibiców,prasy itd. I jeśli byłby faktycznie w jakiś sposób "chroniony" nie powinno to budzić niczyich zastrzeżeń.Ciekawe jest też to,że to winowajca a nie poszkodowany wciąż wraca do tej sprawy mimo,że fakty przemawiają na jego korzyść.Bo przecież dostał jeden a nie cztery mecze zawieszenia.A co piszą piszą media? Ktoś na poziomie Filipe Luisa powinien być do tego przyzwyczajony.
Jeśłi dziś Atleti straci punkty na Mestalla to można powoli chłodzić szampany.Poza tym Real ma jeszcze Barcelonę na rozkładzie więc raczej się nie martwię,że skończą jako wicelider
Dwa miesiące grania właściwie bez odpoczynku,co 3 dni i o 16 na Ipurua jak nigdy lajtowo 4-0.A tam przecież łatwo nigdy nie było tym bardziej o tej godzinie.Czapki z głów.
Taka sytuacja miała miejsce w przypadku transferu Thiago.Można było wyciągnąć duże pieniądze za tego chłopaka ale brak minut na boisku zmusił Barcelonę do obniżenia klauzuli.Koniec końcem,za zdolnego pomocnika Barca wyciągnęła 25 milionów choć można było go sprzedać dwukrotnie drożej.A z tego co pamiętam nie brakowało mu wiele tych minut.Inna sprawa,że każdy był przekonany,iż Alcantara będzie cierpliwie czekał na swoją kolej.Stało się inaczej.Czy ktoś wyszedł na tym interesie?Thiago,którego główną motywacją były MŚ w Brazylii,nie pojechał z powodu kontuzji a Barcelona ? Barcelona sięgnęła po trofea ,o których Thiago może na razie pomarzyć.
Szkoda mi jednak Bartry,chłopak ma serducho wielkie jak dzwon i bez reszty oddane Barcelonie.Gra w piłkę to jednak jego praca i rozumiem,że chce grać jak najwięcej.Jeśli nie może na Camp Nou...
Nie mogą ,bo Marc nie rozegrał wymaganej ilości minut.Stąd cena taka a nie inna.To jest taki strzał w stopę ze strony Barcelony.Wystarczyło dać chłopakowi więcej minut nawet w mniej kluczowych spotkaniach a nie musiałby odchodzić za "marne grosze".Bo jak już napisałeś, w dzisiejszym futbolu ceny zawodników są kosmiczne.
Nie jest łatwo podejmować właściwe decyzje przez całe spotkanie.Gdyby tak było,przeciwników z pilką widzielibyśmy tylko jak wznawiają grę ze środka boiska.
Komentarz nieco nieaktualny i ze sporym opóźnieniem ale dopiero teraz na stronę zajrzałem.Pzdr.
Luis dziś przypomina mi swoją grą Gomisa z wczorajszego spotkania z Arsenalem,co kontakt to strata albo złe podanie. Natomiast świetne spotkanie Andresa.Czysta przyjemność oglądać dziś ( i nie tylko) Kapitana.
Więcej spodziewałem się po Rayo a grają naprawdę słabe spotkanie.
Odniosłem wrażenie,że Paco miał jakieś pretensje do sędziego po gwizdku kończącym pierwszą połowę.Jeśli o czerwoną kartkę to z przyzwoitości powinien sobie darować wszelkie komentarze.To był naprawdę paskudny faul.
Czyżby w/w angielskie kluby były były sfrustrowane osiąganymi ostatnio wynikami,przede wszystkim na europejskiej arenie ?
A tak na poważnie,nie mam stanowiska w tej sprawie.Żal byłoby tych "maluczkich" klubów,które często są ozdobą niejednej edycji i dostarczają wielu emocji.Żal byłoby takiej Benfiki czy Ajaxu,które kiedyś stanowiły europejskie potęgi.Poza tym rozwój futbolu to właśnie spotkanie słabszego z silniejszym.
Pieniądze zaczęły odgrywać zbyt wielką rolę w sporcie,nie tylko futbolu,choć tu przede wszystkim.
Przepraszam ale mały chochlik wkradł się do tekstu : Ferran Soriano ( jest Sorinao).
Fatalnie rozegrał spotkanie dziś Arsenal.Przy tylu błędach Swansea,przy takich niedokładnościach,tylu stratach (sam Gomis miał ich "pełną czapkę",aż liczyć przestałem) myślałem,że Kanonierzy sobie poradzą.Ale jak mają takiego napastnika co z 5 metrów w idealnej sytuacji trafia w poprzeczkę,to nawet takie Łabędzie sprawiają problemy.
Za to Klopp może być dziś usatysfakcjonowany.3-0 z Man City to zacny rezultat.
Bardzo dobry tekst,jak każdy zresztą,który napisany jest przez Eoren.Uwielbiam ją czytać,słuchać i oglądać . Magda to jest ktoś,kto mnie po prostu zawstydza swoją wiedzą i mądrością.
Nie można też nie lubić samego Jemeza i nie można nie podziwiać Rayo.Przede wszystkim za odwagę i brak kompleksów.Życzę im by sobie odbili kiedyś tę klęskę z Madrytem.
4
Nareszcie kończy się ta komedia.To dobre dla klubu i wszystkich kibiców.
2
Zaproponuje ktoś jakiś hotel do 60 euro w niedalekiej odległości od Camp Nou.Tylko hotel,nie chcę korzystać z hostelu.Dzięki serdeczne.
1
Jak zwał tak zwał , ale w tym momencie to szeryf Barcelony może poczuć się lekko dotknięty odmową zjedzenia wspólnego posiłku.Tego odmawiać się nie powinno,nie z powodu wygłupów młodych ludzi skorych do zabawy.
1
Facet robi fochy i to trochę niepoważne jak na prezesa klubu LLiga.
A przecież miało być wszystko w porządku.Ciekawe czy na meczu siądzie z Bartu czy może zajmie miejsce na samej górze.
1
http://www.lequipe.fr/Football/Actualites/Barca-un-nouveau-stade-d-inspiration-japonaise/641516
Trochę więcej ( choć nie za dużo ) szczegółów
1
http://www.lequipe.fr/Football/Actualites/Les-supporters-d-arsenal-disent-merci-et-au-revoir-a-arsene-wenger-qui-se-defend/641574
Arsene,it's time to say good - bye...
Kibice The Gunners mają już dość.Sam jestem ciekaw czy sie utrzyma Wenger jeszcze jeden sezon.
1
Podobno też Ousmane Dembele łączony jest z Barceloną.Skauci przyglądają się uważnie graczowi ze Stade Rennes.
A na 20 mln euro to transfermarkt wycenia gracza Lisów.Za takie pieniądze nikt nigdzie go nie puści.No chyba,że kontrakt mu się kończy...
1
Jakoś nie dociera do mnie kontekst tej wypowiedzi.Messi był ,jest i będzie faulowany i nikt tego nie zmieni a już z pewnością nie prasa i sędziowie.A za brutalne faule karani są wszyscy zawodnicy (prawie) bez względu na kim je popełnią.Krytyka prasy ani dotkliwe kary nie zmienią jednak faktu,że jedni będą faulowani a inni będą faulować.Trzeba dodać,że Leo nie przewraca się od podmuchu wiatru i symulowanie jest mu obce,więc siłą rzeczy taki zawodnik budzi większy szacunek u sędziów,kibiców,prasy itd. I jeśli byłby faktycznie w jakiś sposób "chroniony" nie powinno to budzić niczyich zastrzeżeń.Ciekawe jest też to,że to winowajca a nie poszkodowany wciąż wraca do tej sprawy mimo,że fakty przemawiają na jego korzyść.Bo przecież dostał jeden a nie cztery mecze zawieszenia.A co piszą piszą media? Ktoś na poziomie Filipe Luisa powinien być do tego przyzwyczajony.
1
Że też nikt mnie nie zbeształ.Jak można pomylić Pepe Mela z Peterem Limem.Takich "wielbłądów" się nie wybacza.
1
Jeśłi dziś Atleti straci punkty na Mestalla to można powoli chłodzić szampany.Poza tym Real ma jeszcze Barcelonę na rozkładzie więc raczej się nie martwię,że skończą jako wicelider
1
Póki co to wynik na Mestalla mnie satysfakcjonuje.
2
http://www.fullmatchesandshows.com/2016/03/06/eibar-vs-barcelona-highlights-full-match/ zawsze możesz nadrobić
1
Byłoby pięknie,gdyby Atleti straciło dziś punkty na Mestalla.
2
Messi tworzy historię już od ładnych 8 lat.Na najwyższym możliwym poziomie.Nie do powtórzenia.
1
Proszę
http://www.fullmatchesandshows.com/2016/03/06/eibar-vs-barcelona-highlights-full-match/
2
Dwa miesiące grania właściwie bez odpoczynku,co 3 dni i o 16 na Ipurua jak nigdy lajtowo 4-0.A tam przecież łatwo nigdy nie było tym bardziej o tej godzinie.Czapki z głów.
2
Dziś to chyba setny gol MSN w tym sezonie
1
Suarez to jest koń .W polu karnym nie ma przeszkody dla niego.Orze wszystko po drodze.
1
Bardzo dziurawa lewa strona,słaby Sergio , wszechobecny i wszechmogący Leo w I połowie.Zasłużone 2 gole i kolejne 3 punkty coraz bliżej.
1
Nadmiar żółtych kartoników,jak Pitinho już napisał.Trzeba było zrobić więc edycję.
1
http://meczelive.tv/na-zywo/pilka_nozna/sd-eibar-fc-barcelona-primera-division-38898.html
2
Taka sytuacja miała miejsce w przypadku transferu Thiago.Można było wyciągnąć duże pieniądze za tego chłopaka ale brak minut na boisku zmusił Barcelonę do obniżenia klauzuli.Koniec końcem,za zdolnego pomocnika Barca wyciągnęła 25 milionów choć można było go sprzedać dwukrotnie drożej.A z tego co pamiętam nie brakowało mu wiele tych minut.Inna sprawa,że każdy był przekonany,iż Alcantara będzie cierpliwie czekał na swoją kolej.Stało się inaczej.Czy ktoś wyszedł na tym interesie?Thiago,którego główną motywacją były MŚ w Brazylii,nie pojechał z powodu kontuzji a Barcelona ? Barcelona sięgnęła po trofea ,o których Thiago może na razie pomarzyć.
Szkoda mi jednak Bartry,chłopak ma serducho wielkie jak dzwon i bez reszty oddane Barcelonie.Gra w piłkę to jednak jego praca i rozumiem,że chce grać jak najwięcej.Jeśli nie może na Camp Nou...
3
La Otra Liga trzyma poziom,jak zawsze.
1
Nie mogą ,bo Marc nie rozegrał wymaganej ilości minut.Stąd cena taka a nie inna.To jest taki strzał w stopę ze strony Barcelony.Wystarczyło dać chłopakowi więcej minut nawet w mniej kluczowych spotkaniach a nie musiałby odchodzić za "marne grosze".Bo jak już napisałeś, w dzisiejszym futbolu ceny zawodników są kosmiczne.
1
Nie jest łatwo podejmować właściwe decyzje przez całe spotkanie.Gdyby tak było,przeciwników z pilką widzielibyśmy tylko jak wznawiają grę ze środka boiska.
Komentarz nieco nieaktualny i ze sporym opóźnieniem ale dopiero teraz na stronę zajrzałem.Pzdr.
2
Luis dziś przypomina mi swoją grą Gomisa z wczorajszego spotkania z Arsenalem,co kontakt to strata albo złe podanie. Natomiast świetne spotkanie Andresa.Czysta przyjemność oglądać dziś ( i nie tylko) Kapitana.
Więcej spodziewałem się po Rayo a grają naprawdę słabe spotkanie.
Odniosłem wrażenie,że Paco miał jakieś pretensje do sędziego po gwizdku kończącym pierwszą połowę.Jeśli o czerwoną kartkę to z przyzwoitości powinien sobie darować wszelkie komentarze.To był naprawdę paskudny faul.
1
http://www.lequipe.fr/Football/Article/Samuel-umtiti-je-me-dis-que-je-peux-y-aller/639579
Nie wiem,czy już było ale tym panem podobno zainteresowana jest Barca.
3
Czyżby w/w angielskie kluby były były sfrustrowane osiąganymi ostatnio wynikami,przede wszystkim na europejskiej arenie ?
A tak na poważnie,nie mam stanowiska w tej sprawie.Żal byłoby tych "maluczkich" klubów,które często są ozdobą niejednej edycji i dostarczają wielu emocji.Żal byłoby takiej Benfiki czy Ajaxu,które kiedyś stanowiły europejskie potęgi.Poza tym rozwój futbolu to właśnie spotkanie słabszego z silniejszym.
Pieniądze zaczęły odgrywać zbyt wielką rolę w sporcie,nie tylko futbolu,choć tu przede wszystkim.
Przepraszam ale mały chochlik wkradł się do tekstu : Ferran Soriano ( jest Sorinao).
1
Fatalnie rozegrał spotkanie dziś Arsenal.Przy tylu błędach Swansea,przy takich niedokładnościach,tylu stratach (sam Gomis miał ich "pełną czapkę",aż liczyć przestałem) myślałem,że Kanonierzy sobie poradzą.Ale jak mają takiego napastnika co z 5 metrów w idealnej sytuacji trafia w poprzeczkę,to nawet takie Łabędzie sprawiają problemy.
Za to Klopp może być dziś usatysfakcjonowany.3-0 z Man City to zacny rezultat.
6
Bardzo dobry tekst,jak każdy zresztą,który napisany jest przez Eoren.Uwielbiam ją czytać,słuchać i oglądać . Magda to jest ktoś,kto mnie po prostu zawstydza swoją wiedzą i mądrością.
Nie można też nie lubić samego Jemeza i nie można nie podziwiać Rayo.Przede wszystkim za odwagę i brak kompleksów.Życzę im by sobie odbili kiedyś tę klęskę z Madrytem.