Dzisiaj nad ranem jakaś 3:20 zatrzymała mnie niemiecka policja, zrobili narkotesty (mocz) i wykryli thc. Po uzupełnieniu domumentacji (plus wizyta u lekarza, który pobierał krew) trwającej do 6.00 musiałem zapłacić 528,50€. Za jakis miesiącc powinienem dostac inf dot wyników z krwi i ew zwrot pieniedzy jesli wynik wyjdzie negat (babka na komisariacie mowila, ze jest jakis prog ile mozna miec thc). Ogólnie nie jestem wielkim fanem palenia marihuany tzn nie przeszkadza mi, że ktoś pali ale sam nie pale zbyt często, nie lubie zwyczajnie. Ostatni raz zapaliłem 2 msc temu, kolega mnie ubłagał xD I tutaj pytanie: Skoro ostatnio zapalilem 2 msc temu (wczesniej z rok temu) to czy możliwe jest, że otrzymam zwrot pieniędzy tzn wynik testu będzie negatywny? Ci policjanci byli dla mnie niemili gdy mówiłem, że nic nie paliłem w ciągu ostatnich 3 dni, mówili, że jestem oszustem. Zapewnii, że na następny dzień będe mógł już prowadzić.
Witam. Wie o ktoś jaki tablet byłby świetnym wyborem do robienia notatek? Slyszalem o czyms takim jak opoznienie rysika, pewnie trzeba by to wziac pod uwage. Z tego co widze surface book jest spk bo ma doczepianą klawiature ale bardziej zalezy mi na pisaniu odręcznym.
@Mario96w Jednak w boksie dobrze jest mieć te kilogramy, a gdyby Fury ważąc 125,6kg miał niski bf typu Joshua to nie byłby tak wytrzymały jak jest teraz.
0
Dzisiaj nad ranem jakaś 3:20 zatrzymała mnie niemiecka policja, zrobili narkotesty (mocz) i wykryli thc. Po uzupełnieniu domumentacji (plus wizyta u lekarza, który pobierał krew) trwającej do 6.00 musiałem zapłacić 528,50€. Za jakis miesiącc powinienem dostac inf dot wyników z krwi i ew zwrot pieniedzy jesli wynik wyjdzie negat (babka na komisariacie mowila, ze jest jakis prog ile mozna miec thc).
Ogólnie nie jestem wielkim fanem palenia marihuany tzn nie przeszkadza mi, że ktoś pali ale sam nie pale zbyt często, nie lubie zwyczajnie. Ostatni raz zapaliłem 2 msc temu, kolega mnie ubłagał xD
I tutaj pytanie: Skoro ostatnio zapalilem 2 msc temu (wczesniej z rok temu) to czy możliwe jest, że otrzymam zwrot pieniędzy tzn wynik testu będzie negatywny?
Ci policjanci byli dla mnie niemili gdy mówiłem, że nic nie paliłem w ciągu ostatnich 3 dni, mówili, że jestem oszustem.
Zapewnii, że na następny dzień będe mógł już prowadzić.
1
Chapeau bas dla Koemana za to jak odmłodził nam kadre.
0
@7black4 Szczególnie Peja w tvnie xD
1
@AxelF Dzięki wielkie. Już troche mnie oświeciłeś.
1
@AxelF Dzięki byqu. Ciekawi mnie czy na tych graficznych pisze sie duzo lepiej czy 1 uj.
1
@tadzik447 Łatwiej uporządkować notatki na tablecie.
0
Witam. Wie o ktoś jaki tablet byłby świetnym wyborem do robienia notatek? Slyszalem o czyms takim jak opoznienie rysika, pewnie trzeba by to wziac pod uwage.
Z tego co widze surface book jest spk bo ma doczepianą klawiature ale bardziej zalezy mi na pisaniu odręcznym.
0
@Dembele_gora Ja lubiem take
0
@KrwawiaceoczyVEB Oni też mają za zadanie pomagać w treningu 1 drużynie.
1
@Colon Dziś jest wrakiem człowieka.
6
@Katalonbar Mogliby zrobić Puchar top10 najgorszych reprezentacji.
0
@bari_94 Ile płaciłeś za bilet?
0
Jaka jest wasza opinia na temat głodówek np 3-5 dni co 2 miesiące?
1
Ale sprawa dla reportera to jest złoto. Wystarczy pozbyć sie empatii na chwilke i zasiąść do seansu. Szkolna przy tym to jest gunwo.
2
E.Garcia powinien być przesunięty do pomocy.
4
Ferran to dzik.
0
@Mario96w Jednak w boksie dobrze jest mieć te kilogramy, a gdyby Fury ważąc 125,6kg miał niski bf typu Joshua to nie byłby tak wytrzymały jak jest teraz.
2
@Mario96w Maratończycy nie mają zbyt dużej masy mięśniowej. Wgl mają mało masy co pozwala im spalać relattwnie mało kcal podczas biegu.
0
@Encore Tyson, Tua, wzrost to tylko cyfra. Już kilogramy Furego będą miały większe znaczenie.
1
@Encore Już Usyk ma większe szanse z Furym.
0
Łatwiej dotlenić tłuszcz niż mięśnie.
1
@IronSanHybrid Na escortgirls.
2
@Pewex Barca ma dużo lepszą młodzież.
3
Wsm Puiga by wystawił na prawym skrzydle i niech loto w jakimś meczu o pk.
0
@norbi77 Tak. .
0
@kamiVeB Najbardziej pomógł przeciwnik.
0
Jakieś dobre anime na netflix typu Notatnik Śmierci lub Dorohedoro?
0
Co sądzicie o intercyzie do rozdzielności majątku?
2
@Veg85 Granie przez platforme Stadia jest spoko. Prosty sprzęt, ew dobry monitor i w miare szybki internet i wszystko bangla.
0
@Herato samsung z flip- mieści sie w koeszeni.